Bramkarze – Przemyśl A klasa

Bramkarze Przemyśl A Klasa

Klub Zawodnik
1 Wojdyła Damian 1120252175
2 Szkarpecki Wiktor 838272365
3 Bielec Krystian 851282448
4 Aleksander Janusz 79161282
5 Horak Adrian 737262340
6 Perykasza Krystian 513151148
7 Czycz Hubert 422181523
8 Orłoś Tomasz 446262310
9 Lorenowicz Mateusz 324360
10 Wierzbicki Karol 319141215
11 Kozak Rafał 329171460
12 Wojdyło Seweryn 363252238
13 Kurzyński Mateusz 218131108
14 Mikus Mateusz 21811915
15 Banicki Maciej 222141009
16 Soroń Kacper 225161033
17 Danielak Andrzej 236181492
18 Juszczyński Damian 248171530
19 Bojko Kamil 255161325
20 Śliż Mateusz 263232070
21 Warta Marek 10190
22 Dacko Ryszard 126254
23 Klimko Maciej 142180
24 Milanik Andrzej 00145
25 Kuźma Artur 01190
26 Podgórski Janusz 042180
27 Dudycz Krystian 042110
28 Milanik Krystian 064225
29 Maciewicz Gracjan 074315
30 Kurzyński Stanisław 084360
31 Szymaszek Maciej 0165450
32 Sawecki Piotr 0206354
33 Hataś Łukasz 0469741
34 Trzeciak Bartłomiej 046151330
35 Lewczyszyn Bartłomiej 061131133

fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
37
12
1
2
2
15
37
12
1
2
3
15
33
10
3
2
Awans IV Liga Podkarpacka
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
42
14
0
1
2
15
37
12
1
2
3
15
36
12
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
40
13
1
1
2
15
35
11
2
2
3
15
27
8
3
4
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
13
31
10
1
2
2
13
30
9
3
1
3
13
30
10
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
14
39
13
0
1
2
14
35
11
2
1
3
14
31
10
1
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
31
10
1
1
2
12
31
10
1
1
3
12
29
9
2
1
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
28
9
1
2
2
12
26
8
2
2
3
12
26
8
2
2
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
29
9
2
1
2
12
28
8
4
0
3
12
27
8
3
1
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
10
28
9
1
0
2
10
21
7
0
3
3
10
21
7
0
3
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P
Jarosław Piłka Lokalna

FREE
VIEW