Klasa B - Przeworsk

Tabela
Wszystkie mecze
Mecze zakończone
Mecze do rozegrania
Macierz wyników
Statystyki zawodników
Strzelcy
Transfery
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
18
14
3
1
56
19
37
45
2
18
14
1
3
69
31
38
43
3
18
13
2
3
76
25
51
41
4
18
8
2
8
41
36
5
26
5
GKS Zarzecze
p r r z r
18
6
7
5
45
41
4
25
6
KS Kisielów
z r r z z
18
6
4
8
35
49
-14
22
7
18
5
3
10
32
49
-17
18
8
Gacovia Gać
p p p p r
18
5
3
10
17
42
-25
18
9
18
2
4
12
25
55
-30
10
10
18
2
1
15
22
71
-49
7
Kolejka 1
28 sie 2022
- 14:00
Pogórze Rokietnica
0 2
Błękitni Maćkówka
28 sie 2022
- 14:00
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
6 2
GKS Zarzecze
28 sie 2022
- 14:00
Błękitni Wierzbna
2 4
Huragan Rozbórz Długi
28 sie 2022
- 17:00
Gacovia Gać
1 1
KS Kisielów
28 sie 2022
- 17:00
Nafta Gaz Jodłówka
2 3
Sobol Niżatyce
Kolejka 2
4 wrz 2022
- 13:00
GKS Zarzecze
2 2
Nafta Gaz Jodłówka
4 wrz 2022
- 13:00
Pogórze Rokietnica
1 4
Gacovia Gać
4 wrz 2022
- 14:00
Błękitni Maćkówka
1 6
Huragan Rozbórz Długi
4 wrz 2022
- 14:30
Sobol Niżatyce
0 0
Błękitni Wierzbna
4 wrz 2022
- 17:00
KS Kisielów
2 9
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 3
11 wrz 2022
- 13:00
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
6 1
Pogórze Rokietnica
11 wrz 2022
- 13:00
Nafta Gaz Jodłówka
4 2
KS Kisielów
11 wrz 2022
- 13:00
Błękitni Wierzbna
2 0
GKS Zarzecze
11 wrz 2022
- 13:00
Huragan Rozbórz Długi
0 1
Sobol Niżatyce
11 wrz 2022
- 16:00
Gacovia Gać
2 1
Błękitni Maćkówka
Kolejka 4
18 wrz 2022
- 11:00
GKS Zarzecze
1 5
Huragan Rozbórz Długi
18 wrz 2022
- 13:00
Błękitni Maćkówka
0 2
Sobol Niżatyce
18 wrz 2022
- 13:00
Pogórze Rokietnica
2 0
Nafta Gaz Jodłówka
18 wrz 2022
- 16:00
KS Kisielów
1 5
Błękitni Wierzbna
18 wrz 2022
- 16:00
Gacovia Gać
0 4
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 5
25 wrz 2022
- 13:00
Błękitni Wierzbna
4 2
Pogórze Rokietnica
25 wrz 2022
- 13:00
Huragan Rozbórz Długi
5 1
KS Kisielów
25 wrz 2022
- 13:00
Sobol Niżatyce
2 2
GKS Zarzecze
25 wrz 2022
- 15:00
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
3 1
Błękitni Maćkówka
25 wrz 2022
- 16:00
Nafta Gaz Jodłówka
0 0
Gacovia Gać
Kolejka 6
2 paź 2022
- 11:00
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
4 2
Nafta Gaz Jodłówka
2 paź 2022
- 12:00
Błękitni Maćkówka
4 4
GKS Zarzecze
2 paź 2022
- 12:00
KS Kisielów
1 7
Sobol Niżatyce
2 paź 2022
- 12:00
Pogórze Rokietnica
2 2
Huragan Rozbórz Długi
2 paź 2022
- 12:00
Gacovia Gać
1 0
Błękitni Wierzbna
Kolejka 7
9 paź 2022
- 11:00
Sobol Niżatyce
4 2
Pogórze Rokietnica
9 paź 2022
- 11:00
GKS Zarzecze
2 0
KS Kisielów
9 paź 2022
- 12:00
Nafta Gaz Jodłówka
2 1
Błękitni Maćkówka
9 paź 2022
- 12:00
Błękitni Wierzbna
0 3
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
9 paź 2022
- 12:00
Huragan Rozbórz Długi
5 0
Gacovia Gać
Kolejka 8
16 paź 2022
- 11:45
Gacovia Gać
0 1
Sobol Niżatyce
16 paź 2022
- 12:00
Błękitni Maćkówka
2 2
KS Kisielów
16 paź 2022
- 12:00
Pogórze Rokietnica
2 7
GKS Zarzecze
16 paź 2022
- 12:00
Nafta Gaz Jodłówka
3 2
Błękitni Wierzbna
16 paź 2022
- 15:00
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
4 4
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 9
22 paź 2022
- 15:00
KS Kisielów
2 3
Pogórze Rokietnica
23 paź 2022
- 11:00
GKS Zarzecze
1 0
Gacovia Gać
23 paź 2022
- 12:00
Błękitni Wierzbna
4 0
Błękitni Maćkówka
23 paź 2022
- 12:00
Huragan Rozbórz Długi
4 1
Nafta Gaz Jodłówka
23 paź 2022
- 12:00
Sobol Niżatyce
1 4
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 10
15 kwi 2023
- 17:00
Huragan Rozbórz Długi
6 1
Błękitni Wierzbna
16 kwi 2023
- 11:00
Sobol Niżatyce
7 1
Nafta Gaz Jodłówka
16 kwi 2023
- 13:00
Błękitni Maćkówka
4 0
Pogórze Rokietnica
16 kwi 2023
- 15:00
KS Kisielów
5 1
Gacovia Gać
16 kwi 2023
- 16:00
GKS Zarzecze
3 0
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 11
23 kwi 2023
- 13:00
Huragan Rozbórz Długi
4 0
Błękitni Maćkówka
23 kwi 2023
- 13:00
Błękitni Wierzbna
2 3
Sobol Niżatyce
23 kwi 2023
- 13:00
Nafta Gaz Jodłówka
2 4
GKS Zarzecze
23 kwi 2023
- 13:00
Gacovia Gać
4 1
Pogórze Rokietnica
23 kwi 2023
- 14:00
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
2 0
KS Kisielów
Kolejka 12
29 kwi 2023
- 17:15
Pogórze Rokietnica
0 5
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
30 kwi 2023
- 11:00
GKS Zarzecze
2 2
Błękitni Wierzbna
30 kwi 2023
- 13:00
Błękitni Maćkówka
1 2
Gacovia Gać
30 kwi 2023
- 13:00
KS Kisielów
4 0
Nafta Gaz Jodłówka
30 kwi 2023
- 16:30
Sobol Niżatyce
4 2
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 13
6 maj 2023
- 17:00
Huragan Rozbórz Długi
5 2
GKS Zarzecze
7 maj 2023
- 11:00
Sobol Niżatyce
6 0
Błękitni Maćkówka
7 maj 2023
- 14:00
Błękitni Wierzbna
2 3
KS Kisielów
7 maj 2023
- 14:00
Nafta Gaz Jodłówka
3 2
Pogórze Rokietnica
7 maj 2023
- 14:00
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
2 0
Gacovia Gać
Kolejka 14
14 maj 2023
- 11:00
GKS Zarzecze
0 2
Sobol Niżatyce
14 maj 2023
- 14:00
Błękitni Maćkówka
1 6
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
14 maj 2023
- 14:00
Gacovia Gać
0 3
Nafta Gaz Jodłówka
14 maj 2023
- 14:00
Pogórze Rokietnica
2 4
Błękitni Wierzbna
14 maj 2023
- 14:00
KS Kisielów
1 0
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 15
20 maj 2023
- 17:00
GKS Zarzecze
3 3
Błękitni Maćkówka
20 maj 2023
- 17:00
Huragan Rozbórz Długi
6 0
Pogórze Rokietnica
21 maj 2023
- 14:00
Sobol Niżatyce
1 1
KS Kisielów
21 maj 2023
- 14:00
Błękitni Wierzbna
3 0
Gacovia Gać
21 maj 2023
- 17:00
Nafta Gaz Jodłówka
2 3
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 16
28 maj 2023
- 11:00
Pogórze Rokietnica
0 4
Sobol Niżatyce
28 maj 2023
- 14:00
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
5 3
Błękitni Wierzbna
28 maj 2023
- 14:00
Gacovia Gać
1 7
Huragan Rozbórz Długi
28 maj 2023
- 14:00
KS Kisielów
2 2
GKS Zarzecze
28 maj 2023
- 17:00
Błękitni Maćkówka
2 2
Nafta Gaz Jodłówka
Kolejka 17
3 cze 2023
- 17:00
KS Kisielów
4 2
Błękitni Maćkówka
4 cze 2023
- 11:00
GKS Zarzecze
7 1
Pogórze Rokietnica
4 cze 2023
- 11:00
Sobol Niżatyce
5 0
Gacovia Gać
4 cze 2023
- 14:00
Huragan Rozbórz Długi
6 1
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
4 cze 2023
- 14:00
Błękitni Wierzbna
2 1
Nafta Gaz Jodłówka
Kolejka 18
11 cze 2023
- 14:00
Błękitni Maćkówka
0 3
Błękitni Wierzbna
11 cze 2023
- 14:00
Nafta Gaz Jodłówka
2 5
Huragan Rozbórz Długi
11 cze 2023
- 14:00
Gacovia Gać
1 1
GKS Zarzecze
11 cze 2023
- 14:00
Pogórze Rokietnica
1 3
KS Kisielów
11 cze 2023
- 16:00
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
2 3
Sobol Niżatyce
11 cze 2023
11 cze 2023
- 16:00
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
2 3
Sobol Niżatyce
11 cze 2023
- 14:00
Pogórze Rokietnica
1 3
KS Kisielów
11 cze 2023
- 14:00
Gacovia Gać
1 1
GKS Zarzecze
11 cze 2023
- 14:00
Nafta Gaz Jodłówka
2 5
Huragan Rozbórz Długi