Turniej Charytatywny

Rozgrywki grupowe
Rozgrywki grupowe
Grupa A
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r z r
4
2
2
0
5
3
2
8
2
4
1
3
0
8
3
5
6
3
4
1
2
1
2
1
1
5
4
z r r p
4
1
2
1
7
5
2
5
5
4
0
1
3
1
11
-10
1
Awans
NIELUBIANI
NG GARNUCHY
ZŁOTE TŁOKI
RKS HUWDU
JUNIORZY GORLICZANKA
1 NIELUBIANI 1–1 1–0
2 NG GARNUCHY 2–2 5–0
3 ZŁOTE TŁOKI 0–0 0–0
4 RKS HUWDU 1–1 0–2
5 JUNIORZY GORLICZANKA 1–2 0–4
Kolejka 1
27 gru 2023
- 07:30
ZŁOTE TŁOKI
0 0
NG GARNUCHY
27 gru 2023
- 07:40
JUNIORZY GORLICZANKA
0 4
RKS HUWDU
27 gru 2023
- 07:50
NIELUBIANI
1 0
ZŁOTE TŁOKI
27 gru 2023
- 08:00
NG GARNUCHY
5 0
JUNIORZY GORLICZANKA
27 gru 2023
- 08:10
RKS HUWDU
1 1
NIELUBIANI
27 gru 2023
- 08:20
ZŁOTE TŁOKI
0 0
JUNIORZY GORLICZANKA
27 gru 2023
- 08:30
NG GARNUCHY
2 2
RKS HUWDU
27 gru 2023
- 08:40
RKS HUWDU
0 2
ZŁOTE TŁOKI
27 gru 2023
- 08:50
JUNIORZY GORLICZANKA
1 2
NIELUBIANI
27 gru 2023
- 09:00
NIELUBIANI
1 1
NG GARNUCHY
Grupa B
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
4
4
0
0
13
1
12
12
2
4
3
0
1
5
4
1
9
3
p p z z
4
2
0
2
4
5
-1
6
4
4
0
1
3
0
5
-5
1
5
4
0
1
3
2
9
-7
1
Awans
BIMBER TEAM
POTWIERDZACZE
BOISKO'VCY
ORZEŁ PRZEWORSK OLDBOYS
FC KASZOJADY
1 BIMBER TEAM 2–0 4–1
2 POTWIERDZACZE 0–3 1–0
3 BOISKO'VCY 0–4 1–0
4 ORZEŁ PRZEWORSK OLDBOYS 0–2 0–0
5 FC KASZOJADY 1–2 0–3
Kolejka 1
27 gru 2023
- 09:15
ORZEŁ PRZEWORSK OLDBOYS
0 0
FC KASZOJADY
27 gru 2023
- 09:25
POTWIERDZACZE
1 0
BOISKO'VCY
27 gru 2023
- 09:35
BIMBER TEAM
2 0
ORZEŁ PRZEWORSK OLDBOYS
27 gru 2023
- 09:45
FC KASZOJADY
1 2
POTWIERDZACZE
27 gru 2023
- 09:55
BOISKO'VCY
0 4
BIMBER TEAM
27 gru 2023
- 10:05
ORZEŁ PRZEWORSK OLDBOYS
0 2
POTWIERDZACZE
27 gru 2023
- 10:15
FC KASZOJADY
0 3
BOISKO'VCY
27 gru 2023
- 10:25
BOISKO'VCY
1 0
ORZEŁ PRZEWORSK OLDBOYS
27 gru 2023
- 10:35
POTWIERDZACZE
0 3
BIMBER TEAM
27 gru 2023
- 10:45
BIMBER TEAM
4 1
FC KASZOJADY
Grupa C
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
4
3
1
0
6
3
3
10
2
r z r z
4
2
2
0
4
2
2
8
3
4
2
0
2
6
4
2
6
4
4
1
1
2
2
3
-1
4
5
4
0
0
4
2
8
-6
0
Awans
BRACI SIĘ NIE TRACI
NO NAME
FUTSAL LOVERS
OLD BOYS PRUCHNIK
FC ZAMLECZE
1 BRACI SIĘ NIE TRACI 1–1 1–0
2 NO NAME 2–1 1–0
3 FUTSAL LOVERS 2–1 3–0
4 OLD BOYS PRUCHNIK 0–1 0–0
5 FC ZAMLECZE 2–3 0–1
Kolejka 1
27 gru 2023
- 11:00
FC ZAMLECZE
0 1
OLD BOYS PRUCHNIK
27 gru 2023
- 11:10
BRACI SIĘ NIE TRACI
1 1
NO NAME
27 gru 2023
- 11:20
FUTSAL LOVERS
3 0
FC ZAMLECZE
27 gru 2023
- 11:30
OLD BOYS PRUCHNIK
0 1
BRACI SIĘ NIE TRACI
27 gru 2023
- 11:40
NO NAME
2 1
FUTSAL LOVERS
27 gru 2023
- 11:50
FC ZAMLECZE
2 3
BRACI SIĘ NIE TRACI
27 gru 2023
- 12:00
OLD BOYS PRUCHNIK
0 0
NO NAME
27 gru 2023
- 12:10
NO NAME
1 0
FC ZAMLECZE
27 gru 2023
- 12:20
BRACI SIĘ NIE TRACI
1 0
FUTSAL LOVERS
27 gru 2023
- 12:30
FUTSAL LOVERS
2 1
OLD BOYS PRUCHNIK
Grupa D
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
4
3
1
0
7
0
7
10
2
z z z r
4
3
1
0
5
1
4
10
3
4
2
0
2
6
3
3
6
4
4
1
0
3
4
7
-3
3
5
4
0
0
4
1
12
-11
0
Awans
JOGA BONITO
DUKLA
GORLICZANKA GORLICZYNA
ORZEŁEK PRZEWORSK
RED BULL TEAM
1 JOGA BONITO 1–0 4–0
2 DUKLA 0–0 1–0
3 GORLICZANKA GORLICZYNA 0–2 3–0
4 ORZEŁEK PRZEWORSK 1–2 0–3
5 RED BULL TEAM 0–2 1–3
Kolejka 1
27 gru 2023
- 12:45
JOGA BONITO
4 0
RED BULL TEAM
27 gru 2023
- 12:55
ORZEŁEK PRZEWORSK
1 2
DUKLA
27 gru 2023
- 13:05
GORLICZANKA GORLICZYNA
0 2
JOGA BONITO
27 gru 2023
- 13:15
RED BULL TEAM
1 3
ORZEŁEK PRZEWORSK
27 gru 2023
- 13:25
DUKLA
1 0
GORLICZANKA GORLICZYNA
27 gru 2023
- 13:35
JOGA BONITO
1 0
ORZEŁEK PRZEWORSK
27 gru 2023
- 13:45
RED BULL TEAM
0 2
DUKLA
27 gru 2023
- 13:55
DUKLA
0 0
JOGA BONITO
27 gru 2023
- 14:05
ORZEŁEK PRZEWORSK
0 3
GORLICZANKA GORLICZYNA
27 gru 2023
- 14:15
GORLICZANKA GORLICZYNA
3 0
RED BULL TEAM
Ćwierćfinał
Ćwierćfinał 1
27 gru 2023
- 14:30
NIELUBIANI
2 0
POTWIERDZACZE
Ćwierćfinał 2
27 gru 2023
- 14:45
BIMBER TEAM
4 0
NG GARNUCHY
Ćwierćfinał 3
27 gru 2023
- 15:00
BRACI SIĘ NIE TRACI
1 4
DUKLA
Ćwierćfinał 4
27 gru 2023
- 15:15
NO NAME
0 3
JOGA BONITO
Półfinał
Półfinał 1
27 gru 2023
- 15:35
NIELUBIANI
0 3
BIMBER TEAM
Półfinał 2
27 gru 2023
- 15:50
DUKLA
1 2
JOGA BONITO
Mecz o 3 Miejsce
Mecz o 3 Miejsce
27 gru 2023
- 16:10
NIELUBIANI
0 3
DUKLA
Finał
Finał
27 gru 2023
- 16:30
BIMBER TEAM
3 2
JOGA BONITO
fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
30
75
24
3
3
2
30
64
20
4
6
3
30
61
19
4
7
Awans IV Liga Podkarpacka
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
30
83
27
2
1
2
30
72
24
0
6
3
30
70
23
1
6
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
30
75
24
3
3
2
30
68
22
2
6
3
30
61
19
4
7
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
26
67
21
4
1
2
26
66
22
0
4
3
26
56
18
2
6
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
28
78
26
0
2
2
28
77
25
2
1
3
28
57
18
3
7
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
57
18
3
3
2
24
55
17
4
3
3
24
54
16
6
2
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
59
19
2
3
2
24
59
19
2
3
3
24
48
14
6
4
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
60
18
6
0
2
24
56
17
5
2
3
24
55
17
4
3
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
20
54
17
3
0
2
20
46
15
1
4
3
20
39
12
3
5
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P