Bramkarze – Klasa Okręgowa – 2023/24

Bramkarze Klasa Okręgowa

Klub Zawodnik
1 Zagrodnik Patryk 617151350
2 Piatkovskyi Yaroslav 627161440
3 Buczkowski Damian 447630
4 Łuczyk Mateusz 41311947
5 Stawarz Paweł 416131135
6 Konieczny Artur 329151350
7 Siara Mateusz 2147630
8 Aleksander Janusz 220131170
9 Bąk Stanisław 223131038
10 Hejnosz Wawrzyniec 234151350
11 Tarnowski Mateusz 238151350
12 Tomas Adam 122135
13 Goryl Marcin 185450
14 Leś Robert 1136495
15 Baran Norbert 1157630
16 Hendzel Łukasz 1176540
17 Łakomy Konrad 133131170
18 Sobolewski Bartłomiej 15011990
19 Gomułczak Krystian 015132
20 Lisowski Miłosz 01190
21 Świst Waldemar 01190
22 Jasiewicz Kamil 02420
23 Porębny Marcin 032180
24 Knap Nikodem 03190
25 Bieleń Jakub 045403
26 Perykasza Krystian 042180
27 Szymaszek Maciej 053270
28 Makar Volodymyr 062180
29 Rożek Kamil 083215
30 Guziewicz Grzegorz 095237
31 Szularz Michał 0115450
32 Pięknik Michał 0223270
33 Krupa Dawid 0379810

fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
37
12
1
2
2
15
37
12
1
2
3
15
33
10
3
2
Awans IV Liga Podkarpacka
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
42
14
0
1
2
15
37
12
1
2
3
15
36
12
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
40
13
1
1
2
15
35
11
2
2
3
15
27
8
3
4
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
13
31
10
1
2
2
13
30
9
3
1
3
13
30
10
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
14
39
13
0
1
2
14
35
11
2
1
3
14
31
10
1
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
31
10
1
1
2
12
31
10
1
1
3
12
29
9
2
1
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
28
9
1
2
2
12
26
8
2
2
3
12
26
8
2
2
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
29
9
2
1
2
12
28
8
4
0
3
12
27
8
3
1
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
10
28
9
1
0
2
10
21
7
0
3
3
10
21
7
0
3
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P
Jarosław Piłka Lokalna

FREE
VIEW