Bramkarze – Klasa Okręgowa – 2023/24

Bramkarze Klasa Okręgowa

Klub Zawodnik
1 Zagrodnik Patryk 944302700
2 Piatkovskyi Yaroslav 950302563
3 Buczkowski Damian 825221980
4 Łuczyk Mateusz 721211757
5 Stawarz Paweł 727221933
6 Niemiec Kamil 41411965
7 Łakomy Konrad 455282520
8 Hejnosz Wawrzyniec 466292610
9 Tarnowski Mateusz 475302700
10 Bieleń Jakub 3612943
11 Aleksander Janusz 321151305
12 Konieczny Artur 329151350
13 Baran Norbert 349191710
14 Siara Mateusz 22110872
15 Guziewicz Grzegorz 225151137
16 Bąk Stanisław 229171398
17 Tomas Adam 122135
18 Iwański Marek 144204
19 Goryl Marcin 185450
20 Leś Robert 1136495
21 Hendzel Łukasz 1176540
22 Głuszyk Łukasz 124131152
23 Gomułczak Krystian 130161087
24 Chmura Arkadiusz 172141211
25 Sobolewski Bartłomiej 1106221980
26 Lisowski Miłosz 01190
27 Świst Waldemar 01190
28 Urban Bartosz 013112
29 Porębny Marcin 032180
30 Knap Nikodem 03190
31 Wilk Szymon 03190
32 Perykasza Krystian 042180
33 Maga Filip 054140
34 Jasiewicz Kamil 05980
35 Szymaszek Maciej 053270
36 Rożek Kamil 083215
37 Gonet Wiktor 0105440
38 Szularz Michał 0115450
39 Makar Volodymyr 0115378
40 Bielec Krystian 022141215
41 Pięknik Michał 0223270
42 Krupa Dawid 0379810
fm-logo-1

IV Liga Podkarpacka

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
Awans III Liga
Baraże Awans
Spadek Klasa Okręgowa

IV Liga strzelcy

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
Awans IV Liga Podkarpacka
Baraże Awans
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
Awans Klasa Okręgowa
Spadek Klasa B

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
Awans Klasa Okręgowa
Spadek Klasa B

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

Awans Klasa Okręgowa
Spadek Klasa B

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
Awans Klasa Okręgowa
Spadek Klasa B

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
57
18
3
3
2
24
55
17
4
3
3
24
54
16
6
2
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
59
19
2
3
2
24
59
19
2
3
3
24
48
14
6
4
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
60
18
6
0
2
24
56
17
5
2
3
24
55
17
4
3
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
Awans Klasa A

Klasa B Lubaczów strzelcy

P