Bramkarze – Lubaczów B klasa

Bramkarze Lubaczów B Klasa

Klub Zawodnik
1 Paszkiewicz Jakub 649810
2 Wolańczyk Piotr 320171467
3 Niemiec Maciej 323151099
4 Węgrzyn Maciej 326141215
5 Oleszycki Dawid 342171530
6 Tomaszewski Jakub 203267
7 Jaremko Jakub 2410685
8 Wawrzaszek Krystian 2116475
9 Antochów Dawid 2127630
10 Stypka Piotr 228121080
11 Stobierski Szymon 23112838
12 Rozner Kamil 237161395
13 Bernacki Krzysztof 246201800
14 Kuta Marek 114235
15 Chodań Arkadiusz 142180
16 Dziaduch Waldemar 164315
17 Zaborniak Karol 165281
18 Połuch Marcin 1113270
19 Kłos Stanisław 1124360
20 Kuźniar Mateusz 160151340
21 Słomiec Piotr 163191710
22 Chodań Maciej 00145
23 Furgała Kacper 02145
24 Micek Norbert 02190
25 Stankiewicz Patryk 022180
26 Obirek Sławomir 08190
fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
30
75
24
3
3
2
30
64
20
4
6
3
30
61
19
4
7
Awans IV Liga Podkarpacka
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
30
83
27
2
1
2
30
72
24
0
6
3
30
70
23
1
6
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
30
75
24
3
3
2
30
68
22
2
6
3
30
61
19
4
7
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
26
67
21
4
1
2
26
66
22
0
4
3
26
56
18
2
6
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
28
78
26
0
2
2
28
77
25
2
1
3
28
57
18
3
7
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
57
18
3
3
2
24
55
17
4
3
3
24
54
16
6
2
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
59
19
2
3
2
24
59
19
2
3
3
24
48
14
6
4
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
60
18
6
0
2
24
56
17
5
2
3
24
55
17
4
3
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
20
54
17
3
0
2
20
46
15
1
4
3
20
39
12
3
5
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P