Minuty – Jarosław Klasa O

Rozegrane minuty – Jarosław Klasa Okręgowa

1
Gonciarz Marcin
2700
2
Bawoł Kamil
2685
3
Szuflita Paweł
2610
4
Kamień Łukasz
2610
5
Domina Paweł
2600
6
Kuźmiński Konrad
2595
7
Bochnak Dawid
2570
8
Kłos Maciej
2547
9
Guziewicz Grzegorz
2525
10
Drabik Paweł
2508
11
Grabowski Mateusz
2505
12
Gurak Artur
2502
13
Weres Krzysztof
2499
14
Wysocki Damian
2485
15
Niemiec Konrad
2458
16
Golba Dawid
2449
17
Obłoza Dawid
2440
18
Jagodziński Rafał
2432
19
Kalin Mateusz
2430
20
Czarniecki Norbert
2427
21
Halczak Kacper
2423
22
Hejnosz Wawrzyniec
2419
23
Pupka Kamil
2416
24
Kowal Mateusz
2407
25
Bawor Dawid
2377
26
Szczybyło Jakub
2370
27
Gaweł Daniel
2342
28
Skrzypek Dominik
2336
29
Nikanovych Andrij
2331
30
Pilch Kamil
2325
31
Strawa Patryk
2321
32
Vychizhanin Andrii
2314
33
Linek Miłosz
2308
34
Karólak Karol
2307
35
Krzywonos Marcin
2307
36
Ważny Hubert
2305
37
Pelc Wojciech
2299
38
Duda Patryk
2294
39
Kielich Sylwester
2289
40
Słysz Bartłomiej
2289
41
Broda Patryk
2286
42
Gloc Jakub
2285
43
Słysz Kacper
2275
44
Bigdoń Sylwester
2271
45
Stopa Bernard
2271
46
Bieleń Jakub
2268
47
Znamieńczyków Waldemar
2268
48
Kiełbasa Adrian
2267
49
Gurak Paweł
2254
50
Krajewski Łukasz
2252
51
Leśny Mateusz
2251
52
Trelka Kacper
2232
53
Gida Michał
2217
54
Wilk Mateusz
2195
55
Radwański Michał
2188
56
Madejowski Mateusz
2160
57
Iwański Marcin
2158
58
Skrzypek Jakub
2154
59
Ostrzywilk Daniel
2149
60
Pindak Miłosz
2146
61
Dziedzic Dawid
2124
62
Wielgosz Arkadiusz
2122
63
Pukas Krystian
2112
64
Pietryna Mateusz
2099
65
Mostovyi Denys
2096
66
Niemczak Rafał
2092
67
Kubrak Kacper
2090
68
Mazurkiewicz Kamil
2085
69
Hawrylak Paweł
2079
70
Stawiarski Mariusz
2070
71
Łakomy Konrad
2070
72
Hawryłko Kacper
2053
73
Sawka Arkadiusz
2038
74
Kuta Bartosz
2034
75
Krzanowski Kacper
2024
76
Flak Karol
2023
77
Kania Damian
2020
78
Cząstka Mateusz
2012
79
Sitarz Adrian
2007
80
Wojtas Tomasz
2007
81
Chrobak Patryk
2006
82
Kubicki Wojciech
1999
83
Sas Dominik
1994
84
Nykiel Dawid
1993
85
Kobylarz Artur
1980
86
Mikłasz Kamil
1980
87
Cichy Dawid
1967
88
Hołub Bartłomiej
1958
89
Kyciński Jacek
1955
90
Mikus Andrzej
1953
91
Świerczek Hubert
1953
92
Łysakowski Damian
1952
93
Grabowski Maciej
1950
94
Kocur Mateusz
1932
95
Sebastyanka Wiktor
1918
96
Kubas Kamil
1917
97
Hass Paweł
1909
98
Kondracki Artur
1908
99
Tłumak Oleh
1906
100
Kopiec Karol
1897
101
Kurecki Piotr
1884
102
Cieleń Robert
1879
103
Majba Tomasz
1849
104
Kuźmiński Oskar
1848
105
Głuszko Łukasz
1846
106
Kyciński Gabriel
1836
107
Rypnovskyy Ihor
1827
108
Roman Jarosław
1817
109
Machała Rafał
1817
110
Słysz Jakub
1815
111
Szewczyk Jakub
1802
112
Stecko Radosław
1798
113
Pytel Kamil
1795
114
Półtorak Konrad
1792
115
Pindak Jan
1764
116
Hojdak Radosław
1758
117
Dziedzic Bartosz
1752
118
Polucha Damian
1748
119
Majcher Arkadiusz
1746
120
Bałanda Jakub
1740
121
Gemra Dawid
1734
122
Bem Maciej
1713
123
Bartman Kacper
1697
124
Przepaśniak Sebastian
1695
125
Gonciarz Mateusz
1693
126
Niemiec Kamil
1690
127
Struś Edwin
1675
128
Matyaszek Kacper
1658
129
Stokłosa Błażej
1636
130
Gliniak Bartłomiej
1631
131
Broda Jacek
1630
132
Szularz Michał
1620
133
Kudła Przemysław
1610
134
Mucha Marcin
1608
135
Wojciechowski Arkadiusz
1591
136
Jarosz Albert
1582
137
Cieleń Marek
1567
138
Tomaszewski Michał
1558
139
Capłap Kacper
1552
140
Bober Hubert
1548
141
Owarzany Grzegorz
1548
142
Cyran Adrian
1523
143
Pleskacz Kamil
1517
144
Rabczak Kacper
1517
145
Basznianin Krystian
1513
146
Boratyn Piotr
1510
147
Mróz Jakub
1510
148
Piliszko Krzysztof
1494
149
Sikora Bartłomiej
1489
150
Gawura Krystian
1477
151
Sądelski Kamil
1474
152
Struś Marcin
1473
153
Stopyra Kamil
1471
154
Zalewski Seweryn
1456
155
Głuszyk Łukasz
1454
156
Zygarlicki Przemysław
1452
157
Barszczak Szymon
1416
158
Mirek Krzysztof
1413
159
Kulig Mateusz
1405
160
Rogowski Sebastian
1403
161
Stasiła Konrad
1388
162
Cisek Damian
1387
163
Naumov Roman
1350
164
Kubis Artur
1350
165
Kondracki Albert
1345
166
Krupa Filip
1344
167
Maliarenko Ihor
1325
168
Szmuc Kacper
1322
169
Chmielowicz Kacper
1320
170
Polucha Dawid
1317
171
Rop Kacper
1311
172
Kopcio Alex
1308
173
Kazik Krzysztof
1301
174
Wielgosz Jakub
1293
175
Kochan Mateusz
1293
176
Kalita Kacper
1285
177
Frolov Dmytro
1279
178
Deda Yaroslav
1274
179
Wróbel Karol
1260
180
Stawarz Paweł
1260
181
Baran Hubert
1259
182
Sasano Yuki
1253
183
Bystrek Marcin
1232
184
Serafin Tomasz
1225
185
Piątek Marcin
1224
186
Mikłasz Aleksander
1222
187
Raba Bartłomiej
1212
188
Lech Maciej
1200
189
Lizak Dawid
1184
190
Skupień Jakub
1172
191
Sitek Michał
1170
192
Siryk Tomasz
1156
193
Zarębiński Albert
1151
194
Pikuła Sebastian
1150
195
Pilawa Wojciech
1146
196
Kojder Adrian
1143
197
Strączek Radosław
1132
198
Oleszycki Andrzej
1132
199
Hass Artur
1122
200
Markowicz Michał
1117
201
Tworko Joachim
1114
202
Pohorilyy Vladyslav
1113
203
Futoma Dominik
1111
204
Gujda Dariusz
1100
205
Kielich Dominik
1099
206
Bród Daniel
1099
207
Wiątek Wiktor
1080
208
Konieczny Artur
1080
209
Tołpa Wiktor
1075
210
Zygmunt Jakub
1073
211
Mushak Ivan
1052
212
Bogacz Seweryn
1051
213
Myłek Wojciech
1051
214
Dzimira Dominik
1049
215
Pindak Jakub
1045
216
Krzyczkowski Albert
1030
217
Łapisz Patryk
1028
218
Przybyszek Łukasz
1024
219
Wojcieszek Wiktor
1021
220
Kubas Jakub
1021
221
Stachura Krystian
1019
222
Skrzypek Dawid
985
223
Luch Daniel
974
224
Kapusta Klaudiusz
961
225
Matofij Kamil
956
226
Wojciechowski Piotr
944
227
Gurak Łukasz
937
228
Skrzypek Michał
937
229
Michael Steve Londono Silva
928
230
Gonciarz Krzysztof
922
231
Gierczak Grzegorz
915
232
Stadnik Krystian
900
233
Kierepka Filip
900
234
Kruk Adrian
900
235
Kuziemski Michał
899
236
Fedan Sebastian
896
237
Rodzeń Sebastian
893
238
Buchkivskyi Bohdan
884
239
Gajda Antoni
869
240
Siara Mateusz
866
241
Sobolewski Łukasz
864
242
Zuchowski Andrzej
863
243
Najsarek Kacper
859
244
Gawron Lucjan
848
245
Borcz Łukasz
838
246
Nowakowicz Paweł
835
247
Skiba Artur
833
248
Łysakowski Marcin
818
249
Lis Dominik
813
250
Kuźniar Szymon
810
251
Bruk Grzegorz
809
252
Skowronek Patryk
795
253
Bącal Kamil
790
254
Nieckarz Adrian
765
255
Mucha Łukasz
764
256
Furgała Kacper
755
257
Rachfał Jakub
754
258
Mucha Adam
743
259
Motyka Damian
737
260
Klaczkowski Kamil
733
261
Urban Patryk
732
262
Demski Damian
720
263
Starytskyi Denys
720
264
Lis Fabian
719
265
Zając Sebastian
714
266
Pajda Łukasz
704
267
Pempuś Norbert
701
268
Hanus Maciej
679
269
Sielski Mateusz
678
270
Kotliński Bartłomiej
663
271
Krzesiński Dawid
661
272
Szymaszek Maciej
658
273
Wielis Kamil
653
274
Pik Arkadiusz
647
275
Słysz Adam
643
276
Urban Rafał
638
277
Broda Grzegorz
613
278
Niemiec Dawid
613
279
Sauko Uladzislau
609
280
Trzyna Michał
596
281
Kowal Krystian
575
282
Kuchta Kamil
545
283
Rożek Kamil
541
284
Tomaszewski Przemysław
525
285
Tuleja Erwin
513
286
Kiełbicki Szymon
512
287
Buczek Łukasz
502
288
Draus Natan
499
289
Popowniak Fabian
497
290
Gargas Arkadiusz
489
291
Krzemiński Michał
476
292
Junik Bartłomiej
470
293
Wielgos Krystian
469
294
Hawrylak Piotr
464
295
Łuczyk Mateusz
463
296
Mirek Paweł
459
297
Duda Tobiasz
449
298
Hulak Kamil
445
299
Hołub Tomasz
443
300
Szaganiec Mikołaj
442
301
Mroziński Miłosz
437
302
Jagieła Łukasz
436
303
Antonik Tymoteusz
427
304
Grunt Jakub
423
305
Domszy Paweł
421
306
Dziak Dawid
418
307
Cisek Mariusz
416
308
Pelc Antoni
408
309
Wojtas Łukasz
408
310
Król Artur
399
311
Owca Sebastian
398
312
Kurpiel Eryk
391
313
Stanik Kacper
384
314
Kucharski Jakub
378
315
Groch Bartosz
378
316
Peszek Konrad
378
317
Baran Norbert
377
318
Porębny Marcin
360
319
Czysnok Jakub
360
320
Sas Radosław
359
321
Adamski Martin
346
322
Lis Dawid
326
323
Tomaszewski Filip
325
324
Burda Jakub
316
325
Wasyłyk Jakub
314
326
Gradowski Dawid
311
327
Polny Łukasz
309
328
Sawa Marcin
306
329
Parciak Piotr
291
330
Klufas Robert
286
331
Jóźwiak Mateusz
282
332
Brodowicz Adrian
278
333
Stecura Dariusz
270
334
Fluda Bartłomiej
258
335
Taratuła Igor
251
336
Ochenduszkiewicz Hubert
248
337
Aksamit Jarosław
243
338
Halwa Łukasz
242
339
Szpytma Szymon
234
340
Alvarez Grygar Carlos
234
341
Groch Sebastian
234
342
Kuta Bogusław
231
343
Bajwoluk Krzysztof
230
344
Stęchły Hubert
228
345
Sharko Taras
224
346
Hołota Jakub
222
347
Mrozowicz Tomasz
222
348
Gwóźdź Maciej
221
349
Antosz Robert
217
350
Ziobro Jakub
217
351
Szwed Piotr
215
352
Grabowski Maciej
207
353
Hołub Dariusz
204
354
Majcher Adrian
201
355
Kubas Paweł
198
356
Kisiel Jakub
197
357
Czubocha Mateusz
193
358
Węglarz Karol
180
359
Bieniasz Leszek
172
360
Mikuła Bartłomiej
171
361
Młodnicki Kacper
165
362
Ozimek Hubert
164
363
Kukla Krzysztof
160
364
Adamarek Kacper
157
365
Konieczny Kamil
157
366
Lemiech Krystian
154
367
Jasiewicz Kamil
154
368
Polak Maciej
152
369
Sieńko Dawid
151
370
Wielgosz Kamil
151
371
Kiwacki Hubert
151
372
Pawłowski Jakub
150
373
Drzystek Konrad
147
374
Kot Sebastian
132
375
Wielgosz Bartłomiej
132
376
Mazurkiewicz Daniel
131
377
Zyła Maciej
130
378
Hirny Waldemar
121
379
Woźniak Dariusz
121
380
Mroziński Ireneusz
113
381
Halwa Krystian
113
382
Chmiel Fabian
111
383
Kowal Kazimierz
110
384
Ostrzywilk Damian
109
385
Curyło Marcin
100
386
Niemiec Jarosław
99
387
Korecki Patryk
95
388
Antoniów Bartosz
93
389
Chekalov Ivan
90
390
Wiącek Hubert
90
391
Makowski Hubert
90
392
Siteń Krzysztof
90
393
Pogorzelec Damian
90
394
Urban Marcin
90
395
Szabarkiewicz Kacper
90
396
Tomaszewski Jakub
89
397
Makowiecki Michał
89
398
Szagała Dawid
88
399
Ważny Paweł
83
400
Brud Tomasz
82
401
Wnęk Dominik
78
402
Gałek Marcin
75
403
Fudali Kacper
75
404
Marszałek Karol
71
405
Bogacz Szymon
70
406
Wołczyk Kacper
63
407
Sęga Tomasz
62
408
Hulak Klaudiusz
62
409
Barbaccci Manuel
62
410
Gołębiowski Mateusz
61
411
Olejarz Robert
59
412
Ślimak Miłosz
58
413
Bachnacki Dawid
57
414
Słysz Dawid
54
415
Stefek Rafał
54
416
Siedlarz Paweł
51
417
Kazik Kacper
50
418
Mikłasz Maciej
45
419
Pacuła Antoni
45
420
Stopyra Tomasz
45
421
Pieczek Tobiasz
42
422
Wojciechowski Jakub
40
423
Młodowiec Mikołaj
39
424
Orzechowski Marcin
36
425
Nepelski Piotr II
35
426
Taciuch Łukasz
35
427
Dziedzic Daniel
34
428
Powroźnik Jakub
31
429
Szczepaniec Adrian
31
430
Farion Jakub
30
431
Kocur Szymon
28
432
Jagusztyn Szymon
26
433
Lemiech Jakub
23
434
Drzymała Artur
22
435
Kiszka Arkadiusz
22
436
Pomykała Mateusz
22
437
Wota Sylwester
21
438
Bębenek Patryk
21
439
Kuziemko Marcin
20
440
Łeski Jakub
19
441
Gardziel Robert
19
442
Niżnik Filip
18
443
Soroń Jakub
17
444
Wawrzaszek Krystian
13
445
Syryło Maciej
11
446
Kijanka Patryk
10
447
Łysiak Emil
10
448
Hajdera Kacper
10
449
Maksymiec Tomasz
10
450
Rabczak Kacper Jr.
7
451
Wojtyna Dawid
7
452
Wójtowicz Konrad
5
453
Bułas Kamil
5
454
Solilak Jakub
3
455
Wyczawski Patryk
3
456
Wąsacz Jakub
3
457
Flak Konrad
2
458
Starczewski Paweł
1
459
Tomas Adam
1
460
Nepelski Piotr I
1
461
Pich Adrian
1
462
Matusz Artur
1
463
Misiło Mateusz
1
fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
37
12
1
2
2
15
37
12
1
2
3
15
33
10
3
2
Awans IV Liga Podkarpacka
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
42
14
0
1
2
15
37
12
1
2
3
15
36
12
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
40
13
1
1
2
15
35
11
2
2
3
15
27
8
3
4
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
13
31
10
1
2
2
13
30
9
3
1
3
13
30
10
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
14
39
13
0
1
2
14
35
11
2
1
3
14
31
10
1
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
31
10
1
1
2
12
31
10
1
1
3
12
29
9
2
1
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
28
9
1
2
2
12
26
8
2
2
3
12
26
8
2
2
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
29
9
2
1
2
12
28
8
4
0
3
12
27
8
3
1
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
10
28
9
1
0
2
10
21
7
0
3
3
10
21
7
0
3
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P
Jarosław Piłka Lokalna

FREE
VIEW