Minuty – Jarosław Klasa O – 2023/24

Rozegrane minuty – Jarosław Klasa Okręgowa

1
Piatkovskyi Yaroslav
1440
2
Hejnosz Wawrzyniec
1350
3
Szuflita Paweł
1350
4
Bartman Kacper
1350
5
Jagodziński Rafał
1350
6
Tarnowski Mateusz
1350
7
Goń Sebastian
1350
8
Fudali Maciej
1350
9
Konieczny Artur
1350
10
Zagrodnik Patryk
1350
11
Maliarenko Ihor
1350
12
Olszaniecki Grzegorz
1350
13
Siudy Dawid
1350
14
Kłos Maciej
1347
15
Denys Mikhailo
1340
16
Kondracki Artur
1333
17
Czopik Piotr
1333
18
Surmiak Rafał
1320
19
Zięba Paweł
1315
20
Boratyn Konrad
1313
21
Front Piotr
1313
22
Opaliński Marcin
1298
23
Broda Patryk
1296
24
Skrzypek Dominik
1291
25
Świecarz Hubert
1291
26
Golba Dawid
1290
27
Pindak Miłosz
1287
28
Mucha Marcin
1279
29
Stachura Krystian
1278
30
Buczkowski Mateusz
1278
31
Jarosz Albert
1276
32
Pindak Jan
1270
33
Kuras Grzegorz
1268
34
Michalski Wojciech
1265
35
Sarakhman Artur
1265
36
Obłoza Dawid
1260
37
Stecko Radosław
1260
38
Iwański Marcin
1260
39
Stokłosa Błażej
1260
40
Mróz Jakub
1260
41
Wota Bartłomiej
1260
42
Lipniarski Kamil
1260
43
Misiło Jakub
1260
44
Łach Maciej
1257
45
Stawiarski Mariusz
1250
46
Sirko Filip
1244
47
Grabowski Mateusz
1243
48
Cichy Dominik
1239
49
Wota Karol
1236
50
Kubrak Kacper
1235
51
Drabik Paweł
1226
52
Modny Paweł
1223
53
Kuźmiński Konrad
1219
54
Cząstka Mateusz
1213
55
Broda Jacek
1209
56
Mikłasz Aleksander
1209
57
Kiernozek Łukasz
1206
58
Czub Łukasz
1205
59
Pelc Wojciech
1200
60
Półtorak Konrad
1187
61
Mariash Taras
1187
62
Stopa Bernard
1177
63
Kalin Mateusz
1176
64
Bochnak Dawid
1170
65
Kudła Przemysław
1170
66
Łakomy Konrad
1170
67
Przepaśniak Sebastian
1170
68
Aleksander Janusz
1170
69
Litwin Miłosz
1170
70
Świst Mateusz
1164
71
Halwa Tymoteusz
1163
72
Nicpoń Kamil
1160
73
Ważny Hubert
1153
74
Misiło Dawid
1153
75
Strawa Patryk
1151
76
Weres Krzysztof
1145
77
Pilch Kamil
1145
78
Mikulec Kamil
1138
79
Fedor Michał
1138
80
Gaweł Łukasz
1137
81
Luch Daniel
1136
82
Czerwiński Mateusz
1136
83
Kościk Adrian
1135
84
Stawarz Paweł
1135
85
Barszczak Szymon
1129
86
Sas Radosław
1126
87
Pilawa Wojciech
1120
88
Gurak Paweł
1118
89
Kiełbowicz Damian
1106
90
Sebastyanka Wiktor
1102
91
Milczak Jakub
1099
92
Pindak Jakub
1095
93
Wojciechowski Arkadiusz
1092
94
Drozd Jakub
1089
95
Winiarski Jakub
1084
96
Świecarz Adrian
1082
97
Pelc Jan
1080
98
Biały Bartłomiej
1080
99
Karólak Karol
1077
100
Machała Rafał
1075
101
Kuźmiński Oskar
1072
102
Gomułczak Michał
1070
103
Hawryłko Kacper
1063
104
Duda Patryk
1061
105
Venturo Duran Ruly Jhojan
1061
106
Wielgos Krystian
1060
107
Gawłowski Jakub
1057
108
Sikorski Damian
1045
109
Bąk Stanisław
1038
110
Kocur Mateusz
1028
111
Pałys Dariusz
1024
112
Majcher Arkadiusz
1021
113
Pietluch Krzysztof
1006
114
Montiel Nicolay Agudelo
1005
115
Nykiel Dawid
1003
116
Majba Tomasz
1003
117
Michael Steve Londono Silva
996
118
Niemiec Hubert
990
119
Sobolewski Bartłomiej
990
120
Pajda Łukasz
976
121
Krajewski Łukasz
972
122
Niemczak Rafał
951
123
Kubas Kamil
948
124
Danczuk Przemysław
948
125
Łuczyk Mateusz
947
126
Kitor Piotr
946
127
Krzanowski Kacper
945
128
Szmuc Kacper
939
129
Mikłasz Kamil
937
130
Czerwiński Paweł
934
131
Skrzypek Dawid
930
132
Piliszko Krzysztof
924
133
Daniel Michał
924
134
Kopiec Karol
920
135
Znamieńczyków Waldemar
919
136
Pyrzak Jakub
919
137
Wielis Kamil
913
138
Kalemba Jakub
900
139
Roman Jarosław
897
140
Piersiak Janusz
893
141
Gurak Artur
886
142
Stopyra Kamil
885
143
Poliszak Mateusz
885
144
Markowicz Michał
884
145
Gliniany Kamil
855
146
Sawka Arkadiusz
853
147
Hołub Bartłomiej
850
148
Grabowski Maciej
845
149
Rabczak Kacper
845
150
Mazurkiewicz Sylwester
841
151
Słysz Bartłomiej
840
152
Golba Paweł
838
153
Sielski Mateusz
831
154
Kruk Adrian
822
155
Kubrak Miłosz
815
156
Pełka Dawid
814
157
Najsarek Kacper
812
158
Krupa Dawid
810
159
Kiełbasa Adrian
799
160
Piątek Marcin
787
161
Skupień Jakub
779
162
Stasiła Konrad
761
163
Kielich Sylwester
753
164
Gradowski Dawid
752
165
Zuchowski Andrzej
751
166
Depciuch Marcin
750
167
Pojasek Przemysław
740
168
Kurdybacha Nikodem
735
169
Gargas Arkadiusz
734
170
Leśny Mateusz
730
171
Gala Arkadiusz
720
172
Danczuk Bartłomiej
718
173
Tołpa Wiktor
709
174
Szewczyk Jakub
701
175
Skrzypek Radosław
698
176
Skrzypek Jakub
692
177
Wysocki Damian
692
178
Zygmunt Jakub
688
179
Ratuszniak Arkadiusz
672
180
Boratyn Piotr
649
181
Kiełbicki Szymon
639
182
Gemra Dawid
635
183
Baran Norbert
630
184
Siara Mateusz
630
185
Buczkowski Damian
630
186
Foryś Błażej
629
187
Wróbel Karol
629
188
Dziedzic Adrian
627
189
Trelka Kacper
617
190
Sobolewski Łukasz
615
191
Giergont Marcin
608
192
Dańczuk Jakub
607
193
Lonc Piotr
590
194
Wojtyna Bartłomiej
576
195
Burdzy Tomasz
575
196
Gierczak Grzegorz
574
197
Chmielowicz Kacper
573
198
Dzimira Dominik
560
199
Machunik Łukasz
558
200
Bogacz Seweryn
553
201
Boratyn Michał
541
202
Hendzel Łukasz
540
203
Pikuła Sebastian
539
204
Sawa Marcin
533
205
Cyran Adrian
524
206
Leś Robert
495
207
Klepacki Bartłomiej
487
208
Gawron Lucjan
487
209
Kuziemko Marcin
481
210
Stęchły Hubert
465
211
Skowronek Radosław
456
212
Szularz Michał
450
213
Goryl Marcin
450
214
Fedyk Mateusz
445
215
Misiło Mateusz
442
216
Rogusz Kacper
437
217
Studziński Eryk
430
218
Pytel Kamil
428
219
Jhean Marko Figueroa
428
220
Gawura Krystian
418
221
Wasyłyk Jakub
418
222
Kołcz Hubert
408
223
Zarębiński Albert
407
224
Bieleń Jakub
403
225
Hołota Jakub
403
226
Szymuś Krystian
395
227
Skowronek Patryk
394
228
Matusz Artur
393
229
Dziedzic Daniel
392
230
Podbilski Kamil
392
231
Junik Dariusz
382
232
Łoha Jakub
381
233
Krupa Filip
375
234
Czarniecki Norbert
372
235
Barszczak Jakub
366
236
Niedziela Mateusz
362
237
Karol Kubrak
360
238
Jucha Krystian
360
239
Kruba Gabriel
351
240
Deda Yaroslav
345
241
Czop Filip
335
242
Pempuś Patryk
334
243
Serafin Tomasz
333
244
Wielgosz Kamil
321
245
Mucha Mateusz
320
246
Kondracki Albert
315
247
Walczak Dariusz
314
248
Siedlarz Paweł
313
249
Kużma Jakub
309
250
Owarzany Grzegorz
307
251
Argasiński Miłosz
305
252
Kubas Maksymilian
300
253
Adamarek Kacper
289
254
Struś Edwin
285
255
Łakomski Mariusz
283
256
Gwóźdź Konrad
280
257
Szymaszek Maciej
270
258
Pięknik Michał
270
259
Ostrzywilk Daniel
268
260
Wielgosz Arkadiusz
264
261
Mirek Paweł
258
262
Bieniasz Mateusz
257
263
Wielgosz Jakub
253
264
Setlik Maciej
251
265
Godlewski Jakub
249
266
Kurecki Piotr
248
267
Guziewicz Grzegorz
237
268
Tuleja Erwin
232
269
Krzesiński Dawid
219
270
Rożek Kamil
215
271
Duży Wiktor
206
272
Skiba Artur
205
273
Stanisławczyk Rafał
200
274
Gałek Marcin
197
275
Szynal Łukasz
189
276
Wąsacz Kacper
188
277
Pelc Paweł
186
278
Porębny Marcin
180
279
Perykasza Krystian
180
280
Buczko Oskar
180
281
Kutyła Dawid
180
282
Makar Volodymyr
180
283
Błonarowicz Natan
179
284
Grodecki Hubert
168
285
Jaroch Rafał
156
286
Groch Sebastian
153
287
Czubocha Mateusz
151
288
Mikuła Bartłomiej
149
289
Urban Patryk
143
290
Wieliczko Andrzej
140
291
Poprawa Bartłomiej
140
292
Klufas Robert
138
293
Hołyszko Jarosław
138
294
Chmiel Fabian
135
295
Tomas Adam
135
296
Ilasz Krzysztof
134
297
Gomułczak Krystian
132
298
Kozdra Dominik
126
299
Krajowski Hubert
123
300
Hrysio Kacper
120
301
Wołoszyn Michał
94
302
Knap Nikodem
90
303
Pieczonka Jaromir
90
304
Lisowski Miłosz
90
305
Świst Waldemar
90
306
Pelc Antoni
84
307
Jurczak Kacper
80
308
Chmielowicz Jakub
80
309
Hulak Kamil
78
310
Lis Dawid
70
311
Wąsacz Jakub
70
312
Garbarz Dariusz
64
313
Słysz Dawid
61
314
Ożga Maciej
60
315
Telega Kacper
57
316
Urbański Sebastian
53
317
Sosnowski Patryk
50
318
Sas Dominik
47
319
Antoniów Bartosz
45
320
Kiszka Arkadiusz
39
321
Tarnawski Sylwester
35
322
Ozimek Hubert
33
323
Olejarka Jakub
32
324
Huszlak Rafał
30
325
Gwóźdź Maciej
28
326
Brud Tomasz
26
327
Kocaj Sebastian
25
328
Bieniasz Leszek
21
329
Pawełek Mateusz
21
330
Korecki Patryk
21
331
Sawa Aleksander
21
332
Jasiewicz Kamil
20
333
Stasik Bartłomiej
20
334
Kowalski Kamil
15
335
Rapita Daniel
15
336
Siteń Krzysztof
13
337
Sobol Adrian
12
338
Długosz Mateusz
11
339
Kowalski Dawid
10
340
Gołąb Radosław
10
341
Pomykała Mateusz
10
342
Krzanowski Jakub
10
343
Kocaj Arkadiusz
7
344
Baran Filip
6
345
Rabczak Kacper Jr.
5
346
Kiwacki Hubert
4
347
Wojtowicz Piotr
4
348
Krupa Michał
2
349
Jagusztyn Szymon
1
350
Chlasta Hubert
1
fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
37
12
1
2
2
15
37
12
1
2
3
15
33
10
3
2
Awans IV Liga Podkarpacka
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
42
14
0
1
2
15
37
12
1
2
3
15
36
12
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
40
13
1
1
2
15
35
11
2
2
3
15
27
8
3
4
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy