Klasa A - Przemyśl

Tabela
Wszystkie mecze
Mecze zakończone
Mecze do rozegrania
Macierz wyników
Statystyki zawodników
Strzelcy
Transfery
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
1
Orzeł Torki
p z z z z
30
75
24
3
3
95
19
76
2
Viking Orły
z z z z p
30
68
22
2
6
88
35
53
3
Fenix Leszno
z z z p z
30
61
19
4
7
79
37
42
4
30
53
16
5
9
76
47
29
5
30
51
15
6
9
70
52
18
6
30
48
14
6
10
59
42
17
7
30
48
14
6
10
69
63
6
8
LKS Nakło
r z r z z
30
45
13
6
11
61
49
12
9
30
43
12
7
11
55
43
12
10
30
41
13
2
15
60
77
-17
11
30
37
12
1
17
76
83
-7
12
30
35
11
2
17
53
69
-16
13
30
33
9
6
15
51
69
-18
14
30
26
8
2
20
41
82
-41
15
LKS Batycze
r p z p p
30
15
4
3
23
28
95
-67
16
30
7
0
7
23
24
123
-99
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przemyśl
Kolejka 1
12 sie 2023
- 11:00
LKS Batycze
1 3
Viking Orły
12 sie 2023
- 16:00
Granica Stubno
0 1
Orzeł Torki
13 sie 2023
- 16:00
Tęcza Kosienice
5 0
Żurawianka Żurawica
13 sie 2023
- 17:00
Korona Trójczyce
5 4
Gwiazda Maćkowice
13 sie 2023
- 17:00
Korona Olszany
1 3
Pogórze Dubiecko
13 sie 2023
- 17:00
Polonia II Przemyśl
1 2
LKS Nakło
13 sie 2023
- 17:00
Unia Fredropol
1 4
Cresovia Kalników
13 sie 2023
- 17:00
Fenix Leszno
1 3
San Hurko/Hureczko
Kolejka 2
15 sie 2023
- 16:00
Gwiazda Maćkowice
1 3
Orzeł Torki
16 sie 2023
- 17:00
Viking Orły
2 1
Granica Stubno
16 sie 2023
- 17:00
San Hurko/Hureczko
4 1
LKS Batycze
16 sie 2023
- 17:00
Cresovia Kalników
0 2
Fenix Leszno
16 sie 2023
- 17:00
LKS Nakło
7 2
Unia Fredropol
16 sie 2023
- 17:00
Pogórze Dubiecko
4 0
Polonia II Przemyśl
16 sie 2023
- 17:00
Tęcza Kosienice
5 1
Korona Olszany
16 sie 2023
- 17:00
Korona Trójczyce
2 0
Żurawianka Żurawica
Kolejka 3
20 sie 2023
- 16:00
Granica Stubno
0 1
San Hurko/Hureczko
20 sie 2023
- 17:00
Gwiazda Maćkowice
1 3
Żurawianka Żurawica
20 sie 2023
- 17:00
Korona Olszany
4 5
Korona Trójczyce
20 sie 2023
- 17:00
Tęcza Kosienice
1 2
Polonia II Przemyśl
20 sie 2023
- 17:00
Unia Fredropol
1 5
Pogórze Dubiecko
20 sie 2023
- 17:00
Fenix Leszno
2 1
LKS Nakło
20 sie 2023
- 17:00
LKS Batycze
1 2
Cresovia Kalników
20 sie 2023
- 17:00
Orzeł Torki
0 1
Viking Orły
Kolejka 4
26 sie 2023
- 14:00
Korona Trójczyce
4 0
Polonia II Przemyśl
26 sie 2023
- 16:00
LKS Nakło
3 3
LKS Batycze
26 sie 2023
- 17:00
Gwiazda Maćkowice
1 2
Viking Orły
27 sie 2023
- 16:00
San Hurko/Hureczko
1 2
Orzeł Torki
27 sie 2023
- 16:00
Korona Olszany
1 1
Żurawianka Żurawica
27 sie 2023
- 17:00
Cresovia Kalników
5 0
Granica Stubno
27 sie 2023
- 17:00
Pogórze Dubiecko
2 1
Fenix Leszno
27 sie 2023
- 17:00
Tęcza Kosienice
3 3
Unia Fredropol
Kolejka 5
2 wrz 2023
- 16:00
Unia Fredropol
0 6
Korona Trójczyce
2 wrz 2023
- 16:00
Viking Orły
0 1
San Hurko/Hureczko
3 wrz 2023
- 16:00
Korona Olszany
3 4
Gwiazda Maćkowice
3 wrz 2023
- 16:00
Polonia II Przemyśl
4 0
Żurawianka Żurawica
3 wrz 2023
- 16:00
Fenix Leszno
2 2
Tęcza Kosienice
3 wrz 2023
- 16:00
LKS Batycze
1 1
Pogórze Dubiecko
3 wrz 2023
- 16:00
Granica Stubno
1 1
LKS Nakło
3 wrz 2023
- 16:00
Orzeł Torki
2 2
Cresovia Kalników
Kolejka 6
9 wrz 2023
- 16:00
LKS Nakło
0 2
Orzeł Torki
9 wrz 2023
- 16:00
Tęcza Kosienice
3 0
LKS Batycze
9 wrz 2023
- 16:00
Korona Trójczyce
1 2
Fenix Leszno
9 wrz 2023
- 16:00
Żurawianka Żurawica
3 0
Unia Fredropol
9 wrz 2023
- 16:00
Korona Olszany
3 2
Polonia II Przemyśl
10 wrz 2023
- 16:00
Gwiazda Maćkowice
4 2
San Hurko/Hureczko
10 wrz 2023
- 16:00
Cresovia Kalników
1 1
Viking Orły
10 wrz 2023
- 16:00
Pogórze Dubiecko
2 1
Granica Stubno
Kolejka 7
16 wrz 2023
- 14:00
Fenix Leszno
6 2
Żurawianka Żurawica
16 wrz 2023
- 14:00
LKS Batycze
0 1
Korona Trójczyce
16 wrz 2023
- 15:00
San Hurko/Hureczko
2 3
Cresovia Kalników
17 wrz 2023
- 16:00
Polonia II Przemyśl
1 3
Gwiazda Maćkowice
17 wrz 2023
- 16:00
Granica Stubno
4 2
Tęcza Kosienice
17 wrz 2023
- 16:00
Orzeł Torki
1 0
Pogórze Dubiecko
17 wrz 2023
- 16:00
Viking Orły
1 0
LKS Nakło
17 wrz 2023
- 16:30
Unia Fredropol
1 3
Korona Olszany
Kolejka 8
23 wrz 2023
- 16:00
Korona Olszany
2 2
Fenix Leszno
24 wrz 2023
- 16:00
Gwiazda Maćkowice
3 4
Cresovia Kalników
24 wrz 2023
- 16:00
LKS Nakło
1 5
San Hurko/Hureczko
24 wrz 2023
- 16:00
Pogórze Dubiecko
0 2
Viking Orły
24 wrz 2023
- 16:00
Tęcza Kosienice
3 5
Orzeł Torki
24 wrz 2023
- 16:00
Korona Trójczyce
1 1
Granica Stubno
24 wrz 2023
- 16:00
Żurawianka Żurawica
0 2
LKS Batycze
24 wrz 2023
- 16:00
Polonia II Przemyśl
5 1
Unia Fredropol
Kolejka 9
30 wrz 2023
- 15:00
Unia Fredropol
0 5
Gwiazda Maćkowice
30 wrz 2023
- 15:00
Fenix Leszno
4 0
Polonia II Przemyśl
30 wrz 2023
- 15:00
LKS Batycze
0 3
Korona Olszany
30 wrz 2023
- 15:00
San Hurko/Hureczko
2 1
Pogórze Dubiecko
30 wrz 2023
- 15:30
Orzeł Torki
3 0
Korona Trójczyce
1 paź 2023
- 15:00
Granica Stubno
3 0
Żurawianka Żurawica
1 paź 2023
- 15:00
Viking Orły
1 1
Tęcza Kosienice
1 paź 2023
- 15:00
Cresovia Kalników
5 1
LKS Nakło
Kolejka 10
7 paź 2023
- 15:00
Unia Fredropol
1 8
Fenix Leszno
8 paź 2023
- 11:00
Korona Olszany
2 4
Granica Stubno
8 paź 2023
- 13:00
Korona Trójczyce
0 1
Viking Orły
8 paź 2023
- 15:00
Gwiazda Maćkowice
2 2
LKS Nakło
8 paź 2023
- 15:00
Pogórze Dubiecko
0 0
Cresovia Kalników
8 paź 2023
- 15:00
Tęcza Kosienice
3 1
San Hurko/Hureczko
8 paź 2023
- 15:00
Żurawianka Żurawica
0 3
Orzeł Torki
8 paź 2023
- 15:00
Polonia II Przemyśl
2 1
LKS Batycze
Kolejka 11
14 paź 2023
- 14:00
Granica Stubno
3 0
Polonia II Przemyśl
14 paź 2023
- 14:00
San Hurko/Hureczko
6 2
Korona Trójczyce
14 paź 2023
- 15:00
Fenix Leszno
4 0
Gwiazda Maćkowice
14 paź 2023
- 15:00
LKS Nakło
3 4
Pogórze Dubiecko
15 paź 2023
- 12:00
LKS Batycze
3 1
Unia Fredropol
15 paź 2023
- 15:00
Orzeł Torki
4 0
Korona Olszany
15 paź 2023
- 15:00
Viking Orły
2 1
Żurawianka Żurawica
15 paź 2023
- 15:00
Cresovia Kalników
2 0
Tęcza Kosienice
Kolejka 12
21 paź 2023
- 15:00
Fenix Leszno
3 0
LKS Batycze
22 paź 2023
- 12:00
Unia Fredropol
1 3
Granica Stubno
22 paź 2023
- 15:00
Gwiazda Maćkowice
3 0
Pogórze Dubiecko
22 paź 2023
- 15:00
Tęcza Kosienice
4 1
LKS Nakło
22 paź 2023
- 15:00
Korona Trójczyce
2 0
Cresovia Kalników
22 paź 2023
- 15:00
Żurawianka Żurawica
1 4
San Hurko/Hureczko
22 paź 2023
- 15:00
Korona Olszany
2 4
Viking Orły
22 paź 2023
- 15:00
Polonia II Przemyśl
0 1
Orzeł Torki
Kolejka 13
28 paź 2023
- 14:00
Viking Orły
2 3
Polonia II Przemyśl
28 paź 2023
- 15:00
San Hurko/Hureczko
2 3
Korona Olszany
28 paź 2023
- 15:00
LKS Nakło
1 0
Korona Trójczyce
29 paź 2023
- 12:00
Orzeł Torki
7 0
Unia Fredropol
29 paź 2023
- 14:00
LKS Batycze
1 3
Gwiazda Maćkowice
29 paź 2023
- 14:00
Granica Stubno
3 1
Fenix Leszno
29 paź 2023
- 14:00
Cresovia Kalników
1 4
Żurawianka Żurawica
29 paź 2023
- 14:00
Pogórze Dubiecko
2 3
Tęcza Kosienice
Kolejka 14
4 lis 2023
- 14:00
Korona Olszany
2 3
Cresovia Kalników
4 lis 2023
- 14:00
Fenix Leszno
0 4
Orzeł Torki
5 lis 2023
- 12:00
Unia Fredropol
0 9
Viking Orły
5 lis 2023
- 14:00
Gwiazda Maćkowice
3 0
Tęcza Kosienice
5 lis 2023
- 14:00
Korona Trójczyce
0 4
Pogórze Dubiecko
5 lis 2023
- 14:00
Żurawianka Żurawica
1 3
LKS Nakło
5 lis 2023
- 14:00
Polonia II Przemyśl