Bramkarze – Lubaczów A klasa

Bramkarze Lubaczów A Klasa


Klub Zawodnik
1 Łeski Marcin 250252250
2 Sobolewski Bartłomiej 939252205
3 Grynkiewicz Leon 831221905
4 Malec Jakub 6911922
5 Pawlik Bartosz 632232070
6 Zaremba Piotr 636232070
7 Wawrzaszek Krystian 422121070
8 Krawiec Konrad 445161440
9 Kaźnica Karol 475262340
10 Szajowski Jakub 2158698
11 Szubart Grzegorz 22111883
12 Sęga Łukasz 242211655
13 Kulikowski Michał 185324
14 Jaremko Kamil 184360
15 Gielarowiec Jerzy 1127630
16 Żołnierz Jakub 1159566
17 Rębiś Mateusz 12711990
18 Szynal Tomasz 128241730
19 Szozda Jacek 138171146
20 Wołczyk Wojciech 03190
21 Strzop Szymon 053147
22 Rozmus Sławomir 01315822
23 Bębnik Rafał 0147580
24 Kubiszyn Tobiasz 02110750
25 Sęga Radosław 0227630

fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
37
12
1
2
2
15
37
12
1
2
3
15
33
10
3
2
Awans IV Liga Podkarpacka
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
42
14
0
1
2
15
37
12
1
2
3
15
36
12
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
40
13
1
1
2
15
35
11
2
2
3
15
27
8
3
4
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
13
31
10
1
2
2
13
30
9
3
1
3
13
30
10
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
14
39
13
0
1
2
14
35
11
2
1
3
14
31
10
1
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
31
10
1
1
2
12
31
10
1
1
3
12
29
9
2
1
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
28
9
1
2
2
12
26
8
2
2
3
12
26
8
2
2
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
29
9
2
1
2
12
28
8
4
0
3
12
27
8
3
1
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
10
28
9
1
0
2
10
21
7
0
3
3
10
21
7
0
3
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P
Jarosław Piłka Lokalna

FREE
VIEW