Strzelcy – Jarosław B klasa

Strzelcy Jarosław B Klasa

Klub Zawodnik
1 Kowal Paweł 19201704
2 Janiec Marek 19201800
3 Cichocki Kamil 19221907
4 Wieliczko Dariusz 17221682
5 Duliban Dawid 16181414
6 Wójcik Paweł 16211780
7 Stasiła Dawid 14191207
8 Wajda Daniel 14201778
9 Majka Janusz 13181318
10 Siwuń Seweryn 13171340
11 Wielgos Grzegorz 12181521
12 Kudera Dawid 11171324
13 Kędzior Dariusz 11211890
14 Białowąs Dawid 10141180
15 Czubocha Mateusz 10191513
16 Chanas Mateusz 10171522
17 Jarmuła Waldemar 9171145
18 Żoch Karol 9221881
19 Marut Patryk 810879
20 Kubas Jakub 811990
21 Hapon Mateusz 8181249
22 Domański Sebastian 8161251
23 Brzuchacz Karol 8151262
24 Gancarz Patryk 8171516
25 Skowronek Radosław 7211526
26 Gembarowski Krzysztof 7211574
27 Zagrodnik Eryk 7201750
28 Hołota Jakub 7211793
29 Krochmal Łukasz 6161245
30 Surmiak Marcel 6201651
31 Fedan Karol 6221865
32 Gil Radosław 59729
33 Sławiński Kacper 5151012
34 Buczkowski Arkadiusz 5191603
35 Mazurkiewicz Adrian 5211847
36 Karkovsky Vasyl 44315
37 Adamarek Krystian 48521
38 Noga Damian 47572
39 Bichajło Maciej 48720
40 Marszałek Karol 410855
41 Bogacz Kacper 410861
42 Fudali Kacper 418991
43 Nienajadło Sebastian 4141115
44 Majka Michał 4151329
45 Czetyrbok Sebastian 4211450
46 Kędzior Kamil 4221837
47 Półchłopek Jakub 4211866
48 Hirny Dawid 312760
49 Drabchuk Petro 39805
50 Mrozowicz Tomasz 311897
51 Gral Karol 311985
52 Załucki Sławomir 3161101
53 Stopyra Tomasz 3171257
54 Dziobak Jakub 3201325
55 Kruba Gabriel 3191347
56 Dziobek Marek 3201412
57 Bugryn Karol 3161440
58 Jasny Paweł 3181450
59 Wityk Mariusz 3201626
60 Siwoń Mateusz 3191656
61 Okrasa Andrzej 3201757
62 Pyrzak Jakub 3221860
63 Bartnik Filip 2772
64 Ficek Piotr 23124
65 Bród Daniel 22135
66 Kędzior Paweł 210206
67 Sabat Sebastian 28228
68 Wojdyn Aleksander 25247
69 Łuc Paweł 23265
70 Huk Patryk 25275
71 Surmiak Artur 29320
72 Cena Dominik 26332
73 Sycz Patryk 29338
74 Przybek Jakub 26429
75 Kosiński Jakub 26480
76 Ciurko Norbert 28540
77 Skoczylas Jakub 211552
78 Łagoda Damian 212557
79 Jończyk Gracjan 210605
80 Hajduk Mariusz I 211608
81 Marek Piotr 210616
82 Suchy Michał 28630
83 Gołąb Radosław 28669
84 Początek Jakub 28720
85 Łysik Kamil 210720
86 Gilarski Bartłomiej 29725
87 Mycek Daniel 216761
88 Walczak Adrian 213764
89 Skupień Maciej 210795
90 Fudała Kacper 212889
91 Kijanka Karol 219933
92 Oronowicz Mateusz 2141153
93 Kuryj Rafał 2171161
94 Solarczyk Kamil 2151162
95 Andrejko Tomasz 2191195
96 Turek Jakub 2191243
97 Słotwiński Dominik 2171350
98 Lasowy Jakub 2181385
99 Kowal Dominik 2201585
100 Wałczyk Marcin 2181600
101 Walczak Mateusz 2181611
102 Bobel Dawid 2201619
103 Kopeć Ryszard 2191645
104 Karkosa Dżastin 2221819
105 Opic Leszek 2221980
106 Kruba Adrian 1250
107 Dziobek Łukasz 1355
108 Szul Grzegorz 1392
109 Dobek Henryk 1398
110 Strawa Patryk 12135
111 Łukaszów Jakub 13150
112 Zub Mateusz 16177
113 Dupel Dawid 112222
114 Plasło Maciej 13235
115 Kisielewicz Przemysław 110260
116 Duda Tobiasz 13265
117 Bednarz Marcin 19318
118 Gac Kamil 110333
119 Woś Wiktor 111448
120 Bednarz Łukasz 18450
121 Gilarski Alessandro 117464
122 Blok Michał 16478
123 Portas Marcel 17478
124 Kurpiel Eryk 19495
125 Polnik Kamil 116499
126 Wityk Wiktor 19537
127 Lis Dawid 18546
128 Wielgos Aleksander 114565
129 Pidlypnyi Andrii 17610
130 Świst Jakub 17610
131 Wojciechowski Michał 19627
132 Gawura Marcin 19630
133 Dębisz Sylwester 18678
134 Pac Mikołaj 110809
135 Duda Sebastian 114870
136 Boratyn Daniel 111890
137 Paszczyński Arkadiusz 115958
138 Tworzydło Damian 1121018
139 Leszczyński Wiesław 1141063
140 Kurzaja Piotr 1181065
141 Orzechowski Kamil 1131095
142 Stopa Kamil 1181105
143 Dziobak Andrzej 1151131
144 Kowal Hubert 1191138
145 Barnaś Wacław 1161170
146 Jabłoński Gabriel 1151181
147 Bębenek Patryk 1181202
148 Huk Sebastian 1161213
149 Gołdynia Mateusz 1161217
150 Modny Łukasz 1141260
151 Gancarz Dominik 1151350
152 Słotwiński Adrian 1161420
153 Strawa Dawid 1161430
154 Modny Hubert 1181463
155 Słowik Piotr 1171497
156 Hirny Krzysztof 1181565
157 Pacuła Antoni 1211592
158 Gancarz Jakub 1201624
159 Szwedzki Miłosz 1191656
160 Litwin Mariusz 1211671
161 Wojnarowski Dawid 1211783
162 Halwa Marcin 1201800
163 Woźnica Bartłomiej 1221816
164 Krasula Tomasz 1211885
165 Słoma Mateusz 015
166 Kaławaj Rafał 017
167 Hajduk Jakub 018
168 Moszumański Kacper 0114
169 Kasjan Patryk 0220
170 Kobylarz Konrad 0120
171 Skiba Łukasz 0323
172 Lis Michał 0223
173 Lechociński Konrad 0124
174 Szymczycha Kamil 0125
175 Kawalec Hubert 0130
176 Wywióra Dawid 0135
177 Turek Aleksander 0235
178 Mikus Andrzej 0145
179 Sudoł Jakub 0145
180 Kuriata Mateusz 0245
181 Krupa Karol 0648
182 Groszek Łukasz 0148
183 Bosak Mariusz 0155
184 Iwański Daniel 0160
185 Zub Kamil 0260
186 Marciniec Krzysztof 0562
187 Cwynar Patryk 0569
188 Kiełt Arkadiusz 0370
189 Kurek Tomasz 0270
190 Łuc Jacek 0275
191 Kud Grzegorz 0280
192 Domański Adrian 0381
193 Kozioł Dominik 0290
194 Grendus Dariusz 0190
195 Skrzypek Ireneusz 0290
196 Chmiel Dariusz 0190
197 Dybisz Patryk 0190
198 Godzień Sebastian 0190
199 Sobolewski Mateusz 0190
200 Prymaszko Dominik 0190
201 Jakimowicz Dominik 0794
202 Kosałka Jakub 04100
203 Stecyk Kacper 08100
204 Syndyka Bartłomiej 010105
205 Cegliński Mateusz 02105
206 Babiarz Adrian 04105
207 Olech Maciej 06111
208 Trybulski Dawid 05121
209 Korecki Patryk 05124
210 Balanchyk Taras 03125
211 Łohin Paweł 06129
212 Brodowicz Adrian 02130
213 Rachwalski Mateusz 02135
214 Litwin Wiesław 02140
215 Modny Dominik 06141
216 Tuczapski Filip 04145
217 Hop Kacper 08151
218 Kiwacki Andrzej 03155
219 Kaczmarek Łukasz 06157
220 Zubrzycki Mateusz 03160
221 Zacharuś Bartłomiej 02165
222 Leszczynski Rafał 05168
223 Hołowacz Karol 010170
224 Zabłocki Dariusz 03170
225 Kowal Damian 06175
226 Kucharski Jakub 02180
227 Węglarz Karol 02180
228 Gilarski Adam 06184
229 Kocaj Marcin 07199
230 Muskus Arkadiusz 08209
231 Sudoł Krystian 017212
232 Samborski Adrian 07213
233 Kolasa Michał 03214
234 Figiela Maciej 05215
235 Woźny Maksymilian 04221
236 Gac Łukasz I 012225
237 Demski Konrad 06227
238 Pastuszek Piotr 06238
239 Domszy Paweł 05240
240 Durys Kacper 04245
241 Kolasa Daniel 03245
242 Aksamit Arkadiusz 04248
243 Durys Michał 010263
244 Przybyła Krzysztof 08266
245 Pochwat Dominik 03270
246 Strenczak Mateusz 04282
247 Kuśnierz Patryk 04291
248 Rachfalski Fabian 05300
249 Iwański Marek 04315
250 Pakulec Patryk 012324
251 Szwed Janusz 05328
252 Warzocha Mateusz 07350
253 Dubaj Krystian 04360
254 Goryl Marcin 04360
255 Marciak Piotr 04360
256 Modny Piotr 05377
257 Pacuła Krystian 05383
258 Środek Marek 05385
259 Bzdoń Dariusz 05388
260 Ośmak Kacper 015392
261 Śmiech Przemysław 09416
262 Olech Rafał 06420
263 Boczulski Piotr 08429
264 Brzoza Kacper 016438
265 Sobolewski Robert 05450
266 Ladryk Kacper 08453
267 Białowąs Karol 06454
268 Mizera Grzegorz 08461
269 Cieliczka Artur 08485
270 Hirny Krystian 07489
271 Jakimowicz Szymon 08490
272 Sokół Damian 07504
273 Kowal Krystian 012509
274 Walewicz Wojciech 010522
275 Czemerda Adrian 06540
276 Skowron Kamil 07543
277 Tomaszewski Przemysław 07558
278 Batycki Jakub 08565
279 Folcik Adrian 016578
280 Farfał Tomasz 09580
281 Kołodziej Arkadiusz 07592
282 Pochwat Adrian 07630
283 Dziedzic Dawid 010662
284 Madej Piotr 011679
285 Siwuń Krystian 09682
286 Chanik Tomasz 010701
287 Gilarski Mateusz 011709
288 Madaj Mateusz 09730
289 Janusz Paweł 010732
290 Gilarski Maciej 014738
291 Bukowy Mateusz 011761
292 Stefański Radosław 012784
293 Środek Paweł 09810
294 Woś Artur 09810
295 Tokarz Grzegorz 011825
296 Kuźma Sebastian 015874
297 Huk Hubert 010900
298 Szegda Grzegorz 010900
299 Początek Jacek 010900
300 Bursztyka Sylwester 013913
301 Foryś Jarosław 014919
302 Huk Arkadiusz 011945
303 Dutkiewicz Kacper 016949
304 Marcinko Dawid 017953
305 Kasiuk Józef 011990
306 Kułaj Piotr 011990
307 Stępień Adrian 0121003
308 Zieliński Piotr 0181006
309 Rusinek Konrad 0171023
310 Słowik Kacper 0161066
311 Kraszewski Wojciech 0131100
312 Kalawski Dawid 0131170
313 Halejcio Kamil 0161183
314 Andrejko Łukasz 0151195
315 Czubocha Mateusz 0151197
316 Turko Filip 0171215
317 Bendarz Sylwester 0181307
318 Stopyra Sebastian 0171310
319 Szkolnik Aleksander 0151310
320 Gotz Jacek 0151320
321 Mizera Karol 0211343
322 Olech Konrad 0211346
323 Syty Marek 0161356
324 Barylak Kamil 0181364
325 Sobień Marcin 0161440
326 Szyngiera Paweł 0171443
327 Hirny Grzegorz 0191445
328 Skibiak Marcin 0181460
329 Gac Kacper 0201495
330 Szałaj Grzegorz 0181530
331 Behot Marcin 0171530
332 Wołos Dawid 0181580
333 Pawłowicz Paweł 0191672
334 Duda Michał 0201695
335 Podgórski Janusz 0201800
336 Bogacz Sebastian 0201800
337 Wójcik Damian 0221944

fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
37
12
1
2
2
15
37
12
1
2
3
15
33
10
3
2
Awans IV Liga Podkarpacka
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
42
14
0
1
2
15
37
12
1
2
3
15
36
12
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
40
13
1
1
2
15
35
11
2
2
3
15
27
8
3
4
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
13
31
10
1
2
2
13
30
9
3
1
3
13
30
10
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
14
39
13
0
1
2
14
35
11
2
1
3
14
31
10
1
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
31
10
1
1
2
12
31
10
1
1
3
12
29
9
2
1
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
28
9
1
2
2
12
26
8
2
2
3
12
26
8
2
2
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
29
9
2
1
2
12
28
8
4
0
3
12
27
8
3
1
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
10
28
9
1
0
2
10
21
7
0
3
3
10
21
7
0
3
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P
Jarosław Piłka Lokalna

FREE
VIEW