Minuty – Jarosław B Klasa

Rozegrane minuty – Jarosław B Klasa

1
Opic Leszek
1980
2
Wójcik Damian
1944
3
Cichocki Kamil
1907
4
Kędzior Dariusz
1890
5
Krasula Tomasz
1885
6
Żoch Karol
1881
7
Półchłopek Jakub
1866
8
Fedan Karol
1865
9
Pyrzak Jakub
1860
10
Mazurkiewicz Adrian
1847
11
Kędzior Kamil
1837
12
Karkosa Dżastin
1819
13
Woźnica Bartłomiej
1816
14
Podgórski Janusz
1800
15
Bogacz Sebastian
1800
16
Halwa Marcin
1800
17
Janiec Marek
1800
18
Hołota Jakub
1793
19
Wojnarowski Dawid
1783
20
Wójcik Paweł
1780
21
Wajda Daniel
1778
22
Okrasa Andrzej
1757
23
Zagrodnik Eryk
1750
24
Kowal Paweł
1704
25
Duda Michał
1695
26
Wieliczko Dariusz
1682
27
Pawłowicz Paweł
1672
28
Litwin Mariusz
1671
29
Siwoń Mateusz
1656
30
Szwedzki Miłosz
1656
31
Surmiak Marcel
1651
32
Kopeć Ryszard
1645
33
Wityk Mariusz
1626
34
Gancarz Jakub
1624
35
Bobel Dawid
1619
36
Walczak Mateusz
1611
37
Buczkowski Arkadiusz
1603
38
Wałczyk Marcin
1600
39
Pacuła Antoni
1592
40
Kowal Dominik
1585
41
Wołos Dawid
1580
42
Gembarowski Krzysztof
1574
43
Hirny Krzysztof
1565
44
Szałaj Grzegorz
1530
45
Behot Marcin
1530
46
Skowronek Radosław
1526
47
Chanas Mateusz
1522
48
Wielgos Grzegorz
1521
49
Gancarz Patryk
1516
50
Czubocha Mateusz
1513
51
Słowik Piotr
1497
52
Gac Kacper
1495
53
Modny Hubert
1463
54
Skibiak Marcin
1460
55
Czetyrbok Sebastian
1450
56
Jasny Paweł
1450
57
Hirny Grzegorz
1445
58
Szyngiera Paweł
1443
59
Bugryn Karol
1440
60
Sobień Marcin
1440
61
Strawa Dawid
1430
62
Słotwiński Adrian
1420
63
Duliban Dawid
1414
64
Dziobek Marek
1412
65
Lasowy Jakub
1385
66
Barylak Kamil
1364
67
Syty Marek
1356
68
Słotwiński Dominik
1350
69
Gancarz Dominik
1350
70
Kruba Gabriel
1347
71
Olech Konrad
1346
72
Mizera Karol
1343
73
Siwuń Seweryn
1340
74
Majka Michał
1329
75
Dziobak Jakub
1325
76
Kudera Dawid
1324
77
Gotz Jacek
1320
78
Majka Janusz
1318
79
Stopyra Sebastian
1310
80
Szkolnik Aleksander
1310
81
Bendarz Sylwester
1307
82
Huk Sebastian
1278
83
Brzuchacz Karol
1262
84
Modny Łukasz
1260
85
Stopyra Tomasz
1257
86
Domański Sebastian
1251
87
Hapon Mateusz
1249
88
Krochmal Łukasz
1245
89
Turek Jakub
1243
90
Gołdynia Mateusz
1217
91
Turko Filip
1215
92
Stasiła Dawid
1207
93
Bębenek Patryk
1202
94
Czubocha Mateusz
1197
95
Andrejko Tomasz
1195
96
Andrejko Łukasz
1195
97
Halejcio Kamil
1183
98
Jabłoński Gabriel
1181
99
Białowąs Dawid
1180
100
Kalawski Dawid
1170
101
Barnaś Wacław
1170
102
Solarczyk Kamil
1162
103
Kuryj Rafał
1161
104
Oronowicz Mateusz
1153
105
Jarmuła Waldemar
1145
106
Kowal Hubert
1138
107
Dziobak Andrzej
1131
108
Nienajadło Sebastian
1115
109
Stopa Kamil
1105
110
Załucki Sławomir
1101
111
Kraszewski Wojciech
1100
112
Orzechowski Kamil
1095
113
Słowik Kacper
1066
114
Kurzaja Piotr
1065
115
Leszczyński Wiesław
1063
116
Rusinek Konrad
1023
117
Tworzydło Damian
1018
118
Sławiński Kacper
1012
119
Zieliński Piotr
1006
120
Stępień Adrian
1003
121
Fudali Kacper
991
122
Kubas Jakub
990
123
Kasiuk Józef
990
124
Kułaj Piotr
990
125
Gral Karol
985
126
Paszczyński Arkadiusz
958
127
Marcinko Dawid
953
128
Dutkiewicz Kacper
949
129
Huk Arkadiusz
945
130
Kijanka Karol
933
131
Foryś Jarosław
919
132
Bursztyka Sylwester
913
133
Huk Hubert
900
134
Szegda Grzegorz
900
135
Początek Jacek
900
136
Mrozowicz Tomasz
897
137
Boratyn Daniel
890
138
Fudała Kacper
889
139
Marut Patryk
879
140
Kuźma Sebastian
874
141
Duda Sebastian
870
142
Bogacz Kacper
861
143
Marszałek Karol
855
144
Tokarz Grzegorz
825
145
Środek Paweł
810
146
Woś Artur
810
147
Pac Mikołaj
809
148
Drabchuk Petro
805
149
Skupień Maciej
795
150
Stefański Radosław
784
151
Walczak Adrian
764
152
Mycek Daniel
761
153
Bukowy Mateusz
761
154
Hirny Dawid
760
155
Gilarski Maciej
738
156
Janusz Paweł
732
157
Madaj Mateusz
730
158
Gil Radosław
729
159
Gilarski Bartłomiej
725
160
Bichajło Maciej
720
161
Początek Jakub
720
162
Łysik Kamil
720
163
Gilarski Mateusz
709
164
Chanik Tomasz
701
165
Siwuń Krystian
682
166
Madej Piotr
679
167
Dębisz Sylwester
678
168
Gołąb Radosław
669
169
Dziedzic Dawid
662
170
Gawura Marcin
630
171
Pochwat Adrian
630
172
Suchy Michał
630
173
Wojciechowski Michał
627
174
Marek Piotr
616
175
Pidlypnyi Andrii
610
176
Świst Jakub
610
177
Hajduk Mariusz I
608
178
Jończyk Gracjan
605
179
Kołodziej Arkadiusz
592
180
Farfał Tomasz
580
181
Folcik Adrian
578
182
Noga Damian
572
183
Wielgos Aleksander
565
184
Batycki Jakub
565
185
Tomaszewski Przemysław
558
186
Łagoda Damian
557
187
Skoczylas Jakub
552
188
Lis Dawid
546
189
Skowron Kamil
543
190
Ciurko Norbert
540
191
Czemerda Adrian
540
192
Wityk Wiktor
537
193
Walewicz Wojciech
522
194
Adamarek Krystian
521
195
Kowal Krystian
509
196
Sokół Damian
504
197
Polnik Kamil
499
198
Kurpiel Eryk
495
199
Jakimowicz Szymon
490
200
Hirny Krystian
489
201
Cieliczka Artur
485
202
Kosiński Jakub
480
203
Blok Michał
478
204
Portas Marcel
478
205
Gilarski Alessandro
464
206
Mizera Grzegorz
461
207
Białowąs Karol
454
208
Ladryk Kacper
453
209
Sobolewski Robert
450
210
Bednarz Łukasz
450
211
Woś Wiktor
448
212
Brzoza Kacper
438
213
Boczulski Piotr
429
214
Przybek Jakub
429
215
Olech Rafał
420
216
Śmiech Przemysław
416
217
Ośmak Kacper
392
218
Bzdoń Dariusz
388
219
Środek Marek
385
220
Pacuła Krystian
383
221
Modny Piotr
377
222
Dubaj Krystian
360
223
Goryl Marcin
360
224
Marciak Piotr
360
225
Warzocha Mateusz
350
226
Sycz Patryk
338
227
Gac Kamil
333
228
Cena Dominik
332
229
Szwed Janusz
328
230
Pakulec Patryk
324
231
Surmiak Artur
320
232
Bednarz Marcin
318
233
Karkovsky Vasyl
315
234
Iwański Marek
315
235
Rachfalski Fabian
300
236
Kuśnierz Patryk
291
237
Strenczak Mateusz
282
238
Huk Patryk
275
239
Pochwat Dominik
270
240
Przybyła Krzysztof
266
241
Łuc Paweł
265
242
Duda Tobiasz
265
243
Durys Michał
263
244
Kisielewicz Przemysław
260
245
Aksamit Arkadiusz
248
246
Wojdyn Aleksander
247
247
Durys Kacper
245
248
Kolasa Daniel
245
249
Domszy Paweł
240
250
Pastuszek Piotr
238
251
Plasło Maciej
235
252
Sabat Sebastian
228
253
Demski Konrad
227
254
Gac Łukasz I
225
255
Dupel Dawid
222
256
Woźny Maksymilian
221
257
Figiela Maciej
215
258
Kolasa Michał
214
259
Samborski Adrian
213
260
Sudoł Krystian
212
261
Muskus Arkadiusz
209
262
Kędzior Paweł
206
263
Kocaj Marcin
199
264
Gilarski Adam
184
265
Kucharski Jakub
180
266
Węglarz Karol
180
267
Zub Mateusz
177
268
Kowal Damian
175
269
Hołowacz Karol
170
270
Zabłocki Dariusz
170
271
Leszczynski Rafał
168
272
Zacharuś Bartłomiej
165
273
Zubrzycki Mateusz
160
274
Kaczmarek Łukasz
157
275
Kiwacki Andrzej
155
276
Hop Kacper
151
277
Łukaszów Jakub
150
278
Tuczapski Filip
145
279
Modny Dominik
141
280
Litwin Wiesław
140
281
Bród Daniel
135
282
Strawa Patryk
135
283
Rachwalski Mateusz
135
284
Brodowicz Adrian
130
285
Łohin Paweł
129
286
Balanchyk Taras
125
287
Korecki Patryk
124
288
Ficek Piotr
124
289
Trybulski Dawid
121
290
Olech Maciej
111
291
Syndyka Bartłomiej
105
292
Cegliński Mateusz
105
293
Babiarz Adrian
105
294
Kosałka Jakub
100
295
Stecyk Kacper
100
296
Dobek Henryk
98
297
Jakimowicz Dominik
94
298
Szul Grzegorz
92
299
Kozioł Dominik
90
300
Grendus Dariusz
90
301
Skrzypek Ireneusz
90
302
Chmiel Dariusz
90
303
Dybisz Patryk
90
304
Godzień Sebastian
90
305
Sobolewski Mateusz
90
306
Prymaszko Dominik
90
307
Domański Adrian
81
308
Kud Grzegorz
80
309
Łuc Jacek
75
310
Bartnik Filip
72
311
Kiełt Arkadiusz
70
312
Kurek Tomasz
70
313
Cwynar Patryk
69
314
Marciniec Krzysztof
62
315
Iwański Daniel
60
316
Zub Kamil
60
317
Dziobek Łukasz
55
318
Bosak Mariusz
55
319
Kruba Adrian
50
320
Krupa Karol
48
321
Groszek Łukasz
48
322
Mikus Andrzej
45
323
Sudoł Jakub
45
324
Kuriata Mateusz
45
325
Wywióra Dawid
35
326
Turek Aleksander
35
327
Kawalec Hubert
30
328
Szymczycha Kamil
25
329
Lechociński Konrad
24
330
Skiba Łukasz
23
331
Lis Michał
23
332
Kasjan Patryk
20
333
Kobylarz Konrad
20
334
Moszumański Kacper
14
335
Hajduk Jakub
8
336
Kaławaj Rafał
7
337
Słoma Mateusz
5
fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
37
12
1
2
2
15
37
12
1
2
3
15
33
10
3
2
Awans IV Liga Podkarpacka
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
42
14
0
1
2
15
37
12
1
2
3
15
36
12
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
40
13
1
1
2
15
35
11
2
2
3
15
27
8
3
4
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
13
31
10
1
2
2
13
30
9
3
1
3
13
30
10
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
14
39
13
0
1
2
14
35
11
2
1
3
14
31
10
1
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
31
10
1
1
2
12
31
10
1
1
3
12
29
9
2
1
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
28
9
1
2
2
12
26
8
2
2
3
12
26
8
2
2
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
29
9
2
1
2
12
28
8
4
0
3
12
27
8
3
1
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
10
28
9
1
0
2
10
21
7
0
3
3
10
21
7
0
3
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P
Jarosław Piłka Lokalna

FREE
VIEW