Klasa okręgowa - Jarosław

Wszystkie mecze
Mecze zakończone
Mecze do rozegrania
Tabela
Macierz wyników
Statystyki zawodników
Strzelcy
Transfery
Kolejka 1
12 sie 2022
- 18:00
Start Pruchnik
0 1
Orzeł Torki
13 sie 2022
- 11:00
Promyk Urzejowice
2 4
Pogoń-Sokół Lubaczów
13 sie 2022
- 17:00
Start Lisie Jamy
3 1
MKS Kańczuga
13 sie 2022
- 17:15
Biało-Czerwoni Kaszyce
1 2
San Gorzyce
14 sie 2022
- 15:00
Płomień Morawsko
1 2
Orzeł Przeworsk
14 sie 2022
- 17:00
Santos Piwoda
1 2
Gorliczanka Gorliczyna
14 sie 2022
- 17:00
Zdrój Horyniec
3 0
Piast Tuczempy
14 sie 2022
- 17:00
Hetman Laszki
2 2
Huragan Gniewczyna
Kolejka 2
20 sie 2022
- 11:00
Piast Tuczempy
0 1
Płomień Morawsko
20 sie 2022
- 14:30
Orzeł Przeworsk
2 1
Hetman Laszki
20 sie 2022
- 17:00
Santos Piwoda
5 2
Zdrój Horyniec
21 sie 2022
- 11:00
Pogoń-Sokół Lubaczów
3 0
Start Lisie Jamy
21 sie 2022
- 17:00
San Gorzyce
2 6
Promyk Urzejowice
21 sie 2022
- 17:00
Orzeł Torki
1 2
Biało-Czerwoni Kaszyce
21 sie 2022
- 17:00
Huragan Gniewczyna
3 2
Start Pruchnik
21 sie 2022
- 17:30
Gorliczanka Gorliczyna
4 3
MKS Kańczuga
Kolejka 3
24 sie 2022
- 17:00
Hetman Laszki
0 0
Piast Tuczempy
24 sie 2022
- 17:00
Start Pruchnik
0 0
Orzeł Przeworsk
24 sie 2022
- 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
2 2
Huragan Gniewczyna
24 sie 2022
- 17:00
Start Lisie Jamy
7 2
San Gorzyce
24 sie 2022
- 17:00
MKS Kańczuga
0 4
Pogoń-Sokół Lubaczów
24 sie 2022
- 17:30
Zdrój Horyniec
1 1
Gorliczanka Gorliczyna
24 sie 2022
- 17:30
Płomień Morawsko
0 1
Santos Piwoda
24 sie 2022
- 17:30
Promyk Urzejowice
1 2
Orzeł Torki
Kolejka 4
27 sie 2022
- 11:00
Piast Tuczempy
2 0
Start Pruchnik
27 sie 2022
- 16:00
Orzeł Przeworsk
2 1
Biało-Czerwoni Kaszyce
27 sie 2022
- 17:00
San Gorzyce
3 3
MKS Kańczuga
27 sie 2022
- 17:00
Santos Piwoda
1 0
Hetman Laszki
28 sie 2022
- 14:00
Gorliczanka Gorliczyna
0 6
Pogoń-Sokół Lubaczów
28 sie 2022
- 15:00
Huragan Gniewczyna
3 4
Promyk Urzejowice
28 sie 2022
- 17:00
Orzeł Torki
1 1
Start Lisie Jamy
28 sie 2022
- 17:00
Zdrój Horyniec
0 2
Płomień Morawsko
Kolejka 5
3 wrz 2022
- 11:00
Hetman Laszki
4 1
Zdrój Horyniec
3 wrz 2022
- 11:00
Start Pruchnik
1 1
Santos Piwoda
3 wrz 2022
- 16:00
Start Lisie Jamy
2 2
Huragan Gniewczyna
3 wrz 2022
- 16:00
MKS Kańczuga
3 3
Orzeł Torki
3 wrz 2022
- 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów
5 1
San Gorzyce
4 wrz 2022
- 14:30
Płomień Morawsko
2 1
Gorliczanka Gorliczyna
4 wrz 2022
- 16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
2 0
Piast Tuczempy
4 wrz 2022
- 16:00
Promyk Urzejowice
2 1
Orzeł Przeworsk
Kolejka 6
10 wrz 2022
- 15:00
Orzeł Przeworsk
5 0
Start Lisie Jamy
10 wrz 2022
- 16:00
Piast Tuczempy
4 0
Promyk Urzejowice
10 wrz 2022
- 16:00
Płomień Morawsko
3 2
Hetman Laszki
11 wrz 2022
- 16:00
Orzeł Torki
0 5
Pogoń-Sokół Lubaczów
11 wrz 2022
- 16:00
Huragan Gniewczyna
3 1
MKS Kańczuga
11 wrz 2022
- 16:00
Santos Piwoda
1 2
Biało-Czerwoni Kaszyce
11 wrz 2022
- 16:00
Zdrój Horyniec
2 6
Start Pruchnik
11 wrz 2022
- 17:00
Gorliczanka Gorliczyna
1 1
San Gorzyce
Kolejka 7
16 wrz 2022
- 16:30
Biało-Czerwoni Kaszyce
3 1
Zdrój Horyniec
17 wrz 2022
- 11:00
Hetman Laszki
0 3
Gorliczanka Gorliczyna
17 wrz 2022
- 16:00
Start Lisie Jamy
0 1
Piast Tuczempy
17 wrz 2022
- 16:00
MKS Kańczuga
0 4
Orzeł Przeworsk
17 wrz 2022
- 16:00
San Gorzyce
4 3
Orzeł Torki
18 wrz 2022
- 16:00
Start Pruchnik
1 1
Płomień Morawsko
18 wrz 2022
- 16:00
Promyk Urzejowice
1 1
Santos Piwoda
18 wrz 2022
- 16:30
Pogoń-Sokół Lubaczów
5 1
Huragan Gniewczyna
Kolejka 8
24 wrz 2022
- 11:00
Piast Tuczempy
3 0
MKS Kańczuga
24 wrz 2022
- 11:00
Hetman Laszki
3 1
Start Pruchnik
24 wrz 2022
- 14:00
Płomień Morawsko
2 2
Biało-Czerwoni Kaszyce
24 wrz 2022
- 16:00
Gorliczanka Gorliczyna
4 0
Orzeł Torki
24 wrz 2022
- 16:00
Santos Piwoda
2 0
Start Lisie Jamy
25 wrz 2022
- 15:00
Huragan Gniewczyna
2 1
San Gorzyce
25 wrz 2022
- 15:00
Orzeł Przeworsk
2 3
Pogoń-Sokół Lubaczów
25 wrz 2022
- 16:00
Zdrój Horyniec
0 3
Promyk Urzejowice
Kolejka 9
1 paź 2022
- 12:00
Promyk Urzejowice
2 2
Płomień Morawsko
1 paź 2022
- 15:00
Start Lisie Jamy
3 0
Zdrój Horyniec
1 paź 2022
- 15:00
MKS Kańczuga
0 2
Santos Piwoda
1 paź 2022
- 15:30
Pogoń-Sokół Lubaczów
1 0
Piast Tuczempy
2 paź 2022
- 13:30
Start Pruchnik
1 2
Gorliczanka Gorliczyna
2 paź 2022
- 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
2 2
Hetman Laszki
2 paź 2022
- 15:00
San Gorzyce
1 7
Orzeł Przeworsk
2 paź 2022
- 15:00
Orzeł Torki
3 1
Huragan Gniewczyna
Kolejka 10
8 paź 2022
- 15:00
Orzeł Przeworsk
2 1
Orzeł Torki
8 paź 2022
- 15:00
Piast Tuczempy
5 0
San Gorzyce
8 paź 2022
- 15:00
Santos Piwoda
0 2
Pogoń-Sokół Lubaczów
8 paź 2022
- 15:00
Start Pruchnik
2 1
Biało-Czerwoni Kaszyce
9 paź 2022
- 12:30
Zdrój Horyniec
2 0
MKS Kańczuga
9 paź 2022
- 15:00
Gorliczanka Gorliczyna
4 0
Huragan Gniewczyna
9 paź 2022
- 15:30
Hetman Laszki
0 0
Promyk Urzejowice
9 paź 2022
- 15:45
Płomień Morawsko
2 4
Start Lisie Jamy
Kolejka 11
15 paź 2022
- 11:00
MKS Kańczuga
0 3
Płomień Morawsko
15 paź 2022
- 15:00
Start Lisie Jamy
1 1
Hetman Laszki
15 paź 2022
- 15:00
San Gorzyce
2 2
Santos Piwoda
16 paź 2022
- 11:30
Promyk Urzejowice
1 1
Start Pruchnik
16 paź 2022
- 13:30
Pogoń-Sokół Lubaczów
4 1
Zdrój Horyniec
16 paź 2022
- 14:00
Orzeł Torki
1 1
Piast Tuczempy
16 paź 2022
- 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
1 3
Gorliczanka Gorliczyna
16 paź 2022
- 15:00
Huragan Gniewczyna
1 5
Orzeł Przeworsk
Kolejka 12
22 paź 2022
- 14:00
Start Pruchnik
4 6
Start Lisie Jamy
22 paź 2022
- 15:00
Gorliczanka Gorliczyna
2 6
Orzeł Przeworsk
22 paź 2022
- 15:00
Hetman Laszki
2 2
MKS Kańczuga
23 paź 2022
- 10:30
Piast Tuczempy
8 0
Huragan Gniewczyna
23 paź 2022
- 12:30
Zdrój Horyniec
5 2
San Gorzyce
23 paź 2022
- 14:00
Płomień Morawsko
4 2
Pogoń-Sokół Lubaczów
23 paź 2022
- 15:00
Santos Piwoda
4 5
Orzeł Torki
23 paź 2022
- 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
1 3
Promyk Urzejowice
Kolejka 13
29 paź 2022
- 14:30
Orzeł Torki
3 0
Zdrój Horyniec
29 paź 2022
- 15:00
Start Lisie Jamy
2 0
Biało-Czerwoni Kaszyce
29 paź 2022
- 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów
3 0
Hetman Laszki
29 paź 2022
- 15:00
San Gorzyce
1 1
Płomień Morawsko
30 paź 2022
- 13:30
MKS Kańczuga
3 2
Start Pruchnik
30 paź 2022
- 14:00
Orzeł Przeworsk
0 0
Piast Tuczempy
30 paź 2022
- 14:30
Promyk Urzejowice
0 1
Gorliczanka Gorliczyna
30 paź 2022
- 14:30
Huragan Gniewczyna
1 3
Santos Piwoda
Kolejka 14
5 lis 2022
- 11:00
Płomień Morawsko
3 3
Orzeł Torki
5 lis 2022
- 14:00
Santos Piwoda
0 5
Orzeł Przeworsk
5 lis 2022
- 14:00
Hetman Laszki
1 2
San Gorzyce
6 lis 2022
- 12:00
Zdrój Horyniec
4 1
Huragan Gniewczyna
6 lis 2022
- 13:30
Start Pruchnik
0 1
Pogoń-Sokół Lubaczów
6 lis 2022
- 14:00
Gorliczanka Gorliczyna
0 2
Piast Tuczempy
6 lis 2022
- 14:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
2 1
MKS Kańczuga
6 lis 2022
- 14:00
Promyk Urzejowice
4 1
Start Lisie Jamy
Kolejka 15
11 lis 2022
- 13:45
Pogoń-Sokół Lubaczów
6 1
Biało-Czerwoni Kaszyce
11 lis 2022
- 13:45
Piast Tuczempy
4 0
Santos Piwoda
12 lis 2022
- 13:00
MKS Kańczuga
6 0
Promyk Urzejowice
12 lis 2022
- 13:45
Start Lisie Jamy
1 3
Gorliczanka Gorliczyna
12 lis 2022
- 13:45
San Gorzyce
5 5
Start Pruchnik
12 lis 2022
- 13:45
Orzeł Przeworsk
2 0
Zdrój Horyniec
13 lis 2022
- 13:30
Orzeł Torki
3 3
Hetman Laszki
13 lis 2022
- 13:45
Huragan Gniewczyna
0 4
Płomień Morawsko
Kolejka 16
18 mar 2023
- 11:00
MKS Kańczuga
0 0
Start Lisie Jamy
18 mar 2023
- 12:00
Piast Tuczempy
2 1
Zdrój Horyniec
18 mar 2023
- 15:00
Orzeł Przeworsk
3 1
Płomień Morawsko
18 mar 2023
- 15:00
San Gorzyce
2 2
Biało-Czerwoni Kaszyce
18 mar 2023
- 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów
3 1
Promyk Urzejowice
19 mar 2023
- 14:00
Orzeł Torki
0 1
Start Pruchnik
19 mar 2023
- 15:00
Gorliczanka Gorliczyna
5 1
Santos Piwoda
19 mar 2023
- 15:00
Huragan Gniewczyna
0 1
Hetman Laszki
Kolejka 17
25 mar 2023
- 11:00
MKS Kańczuga
0 1
Gorliczanka Gorliczyna
25 mar 2023
- 15:00
Start Lisie Jamy
0 7
Pogoń-Sokół Lubaczów
25 mar 2023
- 15:00
Promyk Urzejowice
4 0
San Gorzyce
25 mar 2023
- 15:00
Hetman Laszki
0 0
Orzeł Przeworsk
25 mar 2023
- 15:00
Płomień Morawsko
0 2
Piast Tuczempy
26 mar 2023
- 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
4 1
Orzeł Torki
26 mar 2023
- 15:00
Start Pruchnik
2 1
Huragan Gniewczyna
26 mar 2023
- 15:00
Zdrój Horyniec
0 1
Santos Piwoda
Kolejka 18
1 kwi 2023
- 16:00
Orzeł Przeworsk
2 2
Start Pruchnik
1 kwi 2023
- 16:00
San Gorzyce
2 2
Start Lisie Jamy
2 kwi 2023
- 12:30
Piast Tuczempy
4 1
Hetman Laszki
2 kwi 2023
- 12:30
Pogoń-Sokół Lubaczów
1 0
MKS Kańczuga
2 kwi 2023
- 13:45
Gorliczanka Gorliczyna
1 1
Zdrój Horyniec
2 kwi 2023
- 14:00
Orzeł Torki
2 0
Promyk Urzejowice
2 kwi 2023
- 16:00
Santos Piwoda
2 1
Płomień Morawsko
2 kwi 2023
- 16:00
Huragan Gniewczyna
2 2
Biało-Czerwoni Kaszyce
Kolejka 19
8 kwi 2023
- 15:30
Pogoń-Sokół Lubaczów
2 0
Gorliczanka Gorliczyna
12 kwi 2023
- 17:15
Start Pruchnik
0 1
Piast Tuczempy
Kolejka 20
15 kwi 2023
- 15:00
Gorliczanka Gorliczyna
0 0
Płomień Morawsko
15 kwi 2023
- 16:00
Zdrój Horyniec
3 3
Hetman Laszki
15 kwi 2023
- 16:00
Santos Piwoda
1 1
Start Pruchnik
15 kwi 2023
- 16:00
Piast Tuczempy
0 1
Biało-Czerwoni Kaszyce
15 kwi 2023
- 16:00
Orzeł Torki
2 2
MKS Kańczuga
15 kwi 2023
- 16:00
San Gorzyce
1 2
Pogoń-Sokół Lubaczów
16 kwi 2023
- 12:00
Orzeł Przeworsk
2 1
Promyk Urzejowice
16 kwi 2023
- 16:30
Huragan Gniewczyna
0 0
Start Lisie Jamy
Kolejka 21
22 kwi 2023
- 15:00
MKS Kańczuga
0 1
Huragan Gniewczyna
22 kwi 2023
- 16:00
San Gorzyce
3 0
Gorliczanka Gorliczyna
22 kwi 2023
- 16:00
Start Pruchnik
3 0
Zdrój Horyniec
23 kwi 2023
- 13:30
Pogoń-Sokół Lubaczów
5 0
Orzeł Torki
23 kwi 2023
- 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
2 3
Santos Piwoda
23 kwi 2023
- 16:00
Start Lisie Jamy
2 2
Orzeł Przeworsk
23 kwi 2023
- 16:00
Promyk Urzejowice
1 1
Piast Tuczempy
23 kwi 2023
- 16:00
Hetman Laszki
1 3
Płomień Morawsko
Kolejka 22
29 kwi 2023
- 14:00
Płomień Morawsko
1 4
Start Pruchnik
29 kwi 2023
- 15:00
Orzeł Przeworsk
2 1
MKS Kańczuga
29 kwi 2023
- 16:00
Santos Piwoda
3 1
Promyk Urzejowice
29 kwi 2023
- 16:00
Piast Tuczempy
2 1
Start Lisie Jamy
29 kwi 2023
- 16:00
Huragan Gniewczyna
2 4
Pogoń-Sokół Lubaczów
30 kwi 2023
- 16:00
Zdrój Horyniec
3 2
Biało-Czerwoni Kaszyce
30 kwi 2023
- 16:00
Orzeł Torki
0 1
San Gorzyce
30 kwi 2023
- 17:00
Gorliczanka Gorliczyna
1 2
Hetman Laszki
Kolejka 23
2 maj 2023
- 17:30
MKS Kańczuga
0 5
Piast Tuczempy
3 maj 2023
- 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów
6 1
Orzeł Przeworsk
3 maj 2023
- 17:00
Orzeł Torki
1 1
Gorliczanka Gorliczyna
3 maj 2023
- 17:00
San Gorzyce
3 1
Huragan Gniewczyna
3 maj 2023
- 17:00
Start Lisie Jamy
4 3
Santos Piwoda
3 maj 2023
- 17:00
Promyk Urzejowice
2 1
Zdrój Horyniec
3 maj 2023
- 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
1 2
Płomień Morawsko
3 maj 2023
- 17:00
Start Pruchnik
2 0
Hetman Laszki
Kolejka 24
6 maj 2023
- 14:00
Płomień Morawsko
0 1
Promyk Urzejowice
6 maj 2023
- 15:00
Gorliczanka Gorliczyna
2 2
Start Pruchnik
6 maj 2023
- 17:00
Piast Tuczempy
0 1
Pogoń-Sokół Lubaczów
6 maj 2023
- 17:00
Orzeł Przeworsk
5 2
San Gorzyce
6 maj 2023
- 17:00
Huragan Gniewczyna
0 2
Orzeł Torki
7 maj 2023
- 16:00
Hetman Laszki
1 2
Biało-Czerwoni Kaszyce
7 maj 2023
- 17:00
Zdrój Horyniec
1 2
Start Lisie Jamy
7 maj 2023
- 17:00
Santos Piwoda
2 3
MKS Kańczuga
Kolejka 25
13 maj 2023
- 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów
1 0
Santos Piwoda
13 maj 2023
- 16:00
MKS Kańczuga
0 4
Zdrój Horyniec
13 maj 2023
- 16:30
Huragan Gniewczyna
2 2
Gorliczanka Gorliczyna
13 maj 2023
- 17:00
San Gorzyce
4 3
Piast Tuczempy
13 maj 2023
- 17:00
Promyk Urzejowice
0 6
Hetman Laszki
13 maj 2023
- 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
1 0
Start Pruchnik
14 maj 2023
- 17:00
Orzeł Torki
1 9
Orzeł Przeworsk
14 maj 2023
- 17:00
Start Lisie Jamy
1 0
Płomień Morawsko
Kolejka 19
17 maj 2023
- 17:30
MKS Kańczuga
1 3
San Gorzyce
17 maj 2023
- 17:30
Start Lisie Jamy
1 3
Orzeł Torki
17 maj 2023
- 17:30
Promyk Urzejowice
5 0
Huragan Gniewczyna
17 maj 2023
- 17:30
Biało-Czerwoni Kaszyce
0 0
Orzeł Przeworsk
17 maj 2023
- 17:35
Hetman Laszki
3 1
Santos Piwoda
Kolejka 26
20 maj 2023
- 11:00
Start Pruchnik
4 2
Promyk Urzejowice
20 maj 2023
- 16:00
Orzeł Przeworsk
6 0
Huragan Gniewczyna
20 maj 2023
- 17:00
Hetman Laszki
1 1
Start Lisie Jamy
20 maj 2023
- 17:00
Piast Tuczempy
3 1
Orzeł Torki
21 maj 2023
- 12:30
Płomień Morawsko
4 1
MKS Kańczuga
21 maj 2023
- 17:00
Gorliczanka Gorliczyna
3 2
Biało-Czerwoni Kaszyce
21 maj 2023
- 17:00
Santos Piwoda
0 3
San Gorzyce
21 maj 2023
- 17:45
Zdrój Horyniec
1 6
Pogoń-Sokół Lubaczów
Kolejka 27
26 maj 2023
- 18:15
Orzeł Torki
1 1
Santos Piwoda
27 maj 2023
- 16:00
Orzeł Przeworsk
3 1
Gorliczanka Gorliczyna
27 maj 2023
- 16:00
Huragan Gniewczyna
1 0
Piast Tuczempy
27 maj 2023
- 16:00
Promyk Urzejowice
2 3
Biało-Czerwoni Kaszyce
27 maj 2023
- 17:00
MKS Kańczuga
1 0
Hetman Laszki
27 maj 2023
- 17:00
Start Lisie Jamy
3 1
Start Pruchnik
28 maj 2023
- 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów
4 0
Płomień Morawsko
28 maj 2023
- 17:00
San Gorzyce
3 1
Zdrój Horyniec
Kolejka 28
31 maj 2023
- 18:00
Piast Tuczempy
0 1
Orzeł Przeworsk
2 cze 2023
- 17:30
Santos Piwoda
2 1
Huragan Gniewczyna
3 cze 2023
- 11:00
Start Pruchnik
0 0
MKS Kańczuga
3 cze 2023
- 15:00
Płomień Morawsko
3 1
San Gorzyce
3 cze 2023
- 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
2 2
Start Lisie Jamy
4 cze 2023
- 17:00
Gorliczanka Gorliczyna
1 1
Promyk Urzejowice
4 cze 2023
- 17:30
Hetman Laszki
1 3
Pogoń-Sokół Lubaczów
4 cze 2023
- 18:00
Zdrój Horyniec