Klasa B - Jarosław

Wszystkie mecze
Mecze zakończone
Mecze do rozegrania
Tabela
Macierz wyników
Statystyki zawodników
Strzelcy
Transfery
Kolejka 1
21 sie 2022
- 11:30
Łęg Łowce
1 6
Wisznia Nienowice
21 sie 2022
- 13:00
Makovia Makowisko
0 0
Wesoła Zadąbrowie
21 sie 2022
- 14:00
Dąb Cetula
3 1
Piast II Tuczempy
21 sie 2022
- 14:00
KS Przedmieście Jarosław
0 5
Delin Munina
21 sie 2022
- 14:00
Tęcza Wysock
5 4
Sanovia Michałówka
21 sie 2022
- 14:00
Korona Tuchla
5 0
Łazowianka Łazy
Kolejka 2
28 sie 2022
- 14:00
Piast II Tuczempy
9 0
Łazowianka Łazy
28 sie 2022
- 14:00
Sanovia Michałówka
3 1
Korona Tuchla
28 sie 2022
- 14:00
Wesoła Zadąbrowie
1 3
Tęcza Wysock
28 sie 2022
- 14:00
Wisznia Nienowice
2 0
Makovia Makowisko
28 sie 2022
- 14:00
Delin Munina
2 0
Łęg Łowce
28 sie 2022
- 14:00
Dąb Cetula
3 1
KS Przedmieście Jarosław
Kolejka 3
4 wrz 2022
- 13:00
KS Przedmieście Jarosław
0 1
Piast II Tuczempy
4 wrz 2022
- 13:00
Łęg Łowce
1 3
Dąb Cetula
4 wrz 2022
- 13:00
Makovia Makowisko
0 2
Delin Munina
4 wrz 2022
- 13:00
Tęcza Wysock
0 5
Wisznia Nienowice
4 wrz 2022
- 13:00
Korona Tuchla
2 0
Wesoła Zadąbrowie
4 wrz 2022
- 13:00
Łazowianka Łazy
1 3
Sanovia Michałówka
Kolejka 4
11 wrz 2022
- 13:00
Piast II Tuczempy
5 2
Sanovia Michałówka
11 wrz 2022
- 13:00
Wesoła Zadąbrowie
8 0
Łazowianka Łazy
11 wrz 2022
- 13:00
Delin Munina
3 2
Tęcza Wysock
11 wrz 2022
- 13:00
Dąb Cetula
6 0
Makovia Makowisko
11 wrz 2022
- 13:00
KS Przedmieście Jarosław
2 0
Łęg Łowce
11 wrz 2022
- 16:00
Wisznia Nienowice
4 1
Korona Tuchla
Kolejka 5
18 wrz 2022
- 13:00
Łęg Łowce
5 1
Piast II Tuczempy
18 wrz 2022
- 13:00
Makovia Makowisko
0 2
KS Przedmieście Jarosław
18 wrz 2022
- 13:00
Tęcza Wysock
2 3
Dąb Cetula
18 wrz 2022
- 13:00
Korona Tuchla
1 2
Delin Munina
18 wrz 2022
- 13:00
Łazowianka Łazy
0 9
Wisznia Nienowice
18 wrz 2022
- 13:00
Sanovia Michałówka
0 3
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 6
25 wrz 2022
- 11:00
Wisznia Nienowice
3 0
Sanovia Michałówka
25 wrz 2022
- 11:00
Łęg Łowce
2 0
Makovia Makowisko
25 wrz 2022
- 13:00
Piast II Tuczempy
3 2
Wesoła Zadąbrowie
25 wrz 2022
- 13:00
Delin Munina
9 0
Łazowianka Łazy
25 wrz 2022
- 13:00
Dąb Cetula
3 1
Korona Tuchla
25 wrz 2022
- 13:00
KS Przedmieście Jarosław
2 1
Tęcza Wysock
Kolejka 7
2 paź 2022
- 12:00
Makovia Makowisko
1 3
Piast II Tuczempy
2 paź 2022
- 12:00
Tęcza Wysock
2 1
Łęg Łowce
2 paź 2022
- 12:00
Łazowianka Łazy
0 5
Dąb Cetula
2 paź 2022
- 12:00
Sanovia Michałówka
1 7
Delin Munina
2 paź 2022
- 12:00
Wesoła Zadąbrowie
3 0
Wisznia Nienowice
2 paź 2022
- 15:00
Korona Tuchla
1 2
KS Przedmieście Jarosław
Kolejka 8
9 paź 2022
- 12:00
Piast II Tuczempy
3 2
Wisznia Nienowice
9 paź 2022
- 12:00
Delin Munina
0 0
Wesoła Zadąbrowie
9 paź 2022
- 12:00
Dąb Cetula
9 1
Sanovia Michałówka
9 paź 2022
- 12:00
KS Przedmieście Jarosław
2 1
Łazowianka Łazy
9 paź 2022
- 12:00
Łęg Łowce
1 2
Korona Tuchla
9 paź 2022
- 12:00
Makovia Makowisko
4 3
Tęcza Wysock
Kolejka 9
16 paź 2022
- 11:00
Wisznia Nienowice
1 1
Delin Munina
16 paź 2022
- 12:00
Tęcza Wysock
4 1
Piast II Tuczempy
16 paź 2022
- 12:00
Korona Tuchla
2 1
Makovia Makowisko
16 paź 2022
- 12:00
Łazowianka Łazy
2 4
Łęg Łowce
16 paź 2022
- 12:00
Sanovia Michałówka
2 1
KS Przedmieście Jarosław
16 paź 2022
- 12:00
Wesoła Zadąbrowie
1 4
Dąb Cetula
Kolejka 10
23 paź 2022
- 12:00
Dąb Cetula
1 1
Wisznia Nienowice
23 paź 2022
- 12:00
KS Przedmieście Jarosław
4 2
Wesoła Zadąbrowie
23 paź 2022
- 12:00
Łęg Łowce
4 6
Sanovia Michałówka
23 paź 2022
- 12:00
Makovia Makowisko
3 1
Łazowianka Łazy
23 paź 2022
- 12:00
Tęcza Wysock
5 1
Korona Tuchla
23 paź 2022
- 12:30
Piast II Tuczempy
1 3
Delin Munina
Kolejka 11
30 paź 2022
- 11:30
Korona Tuchla
2 0
Piast II Tuczempy
30 paź 2022
- 11:30
Łazowianka Łazy
0 3
Tęcza Wysock
30 paź 2022
- 11:30
Sanovia Michałówka
1 3
Makovia Makowisko
30 paź 2022
- 11:30
Wesoła Zadąbrowie
1 2
Łęg Łowce
30 paź 2022
- 11:30
Wisznia Nienowice
1 1
KS Przedmieście Jarosław
30 paź 2022
- 14:00
Delin Munina
4 2
Dąb Cetula
Kolejka 12
16 kwi 2023
- 13:00
Wisznia Nienowice
2 2
Łęg Łowce
16 kwi 2023
- 13:00
Wesoła Zadąbrowie
0 1
Makovia Makowisko
16 kwi 2023
- 13:00
Sanovia Michałówka
0 11
Tęcza Wysock
16 kwi 2023
- 13:00
Łazowianka Łazy
2 2
Korona Tuchla
16 kwi 2023
- 14:00
Piast II Tuczempy
1 3
Dąb Cetula
16 kwi 2023
- 16:00
Delin Munina
1 0
KS Przedmieście Jarosław
Kolejka 13
23 kwi 2023
- 11:30
Łęg Łowce
0 3
Delin Munina
23 kwi 2023
- 13:00
Łazowianka Łazy
1 5
Piast II Tuczempy
23 kwi 2023
- 13:00
Korona Tuchla
2 2
Sanovia Michałówka
23 kwi 2023
- 13:00
Tęcza Wysock
3 2
Wesoła Zadąbrowie
23 kwi 2023
- 13:00
Makovia Makowisko
1 2
Wisznia Nienowice
23 kwi 2023
- 13:00
KS Przedmieście Jarosław
2 4
Dąb Cetula
Kolejka 14
29 kwi 2023
- 16:00
Delin Munina
2 0
Makovia Makowisko
30 kwi 2023
- 13:00
Piast II Tuczempy
1 1
KS Przedmieście Jarosław
30 kwi 2023
- 13:00
Dąb Cetula
6 1
Łęg Łowce
30 kwi 2023
- 13:00
Wesoła Zadąbrowie
0 1
Korona Tuchla
30 kwi 2023
- 13:00
Sanovia Michałówka
3 1
Łazowianka Łazy
30 kwi 2023
- 16:00
Wisznia Nienowice
4 4
Tęcza Wysock
Kolejka 15
3 maj 2023
- 14:00
Sanovia Michałówka
0 5
Piast II Tuczempy
3 maj 2023
- 14:00
Łazowianka Łazy
0 7
Wesoła Zadąbrowie
3 maj 2023
- 14:00
Korona Tuchla
0 1
Wisznia Nienowice
3 maj 2023
- 14:00
Tęcza Wysock
2 3
Delin Munina
3 maj 2023
- 14:00
Łęg Łowce
2 0
KS Przedmieście Jarosław
4 maj 2023
- 17:30
Makovia Makowisko
3 1
Dąb Cetula
Kolejka 16
7 maj 2023
- 14:00
Piast II Tuczempy
2 2
Łęg Łowce
7 maj 2023
- 14:00
KS Przedmieście Jarosław
0 2
Makovia Makowisko
7 maj 2023
- 14:00
Dąb Cetula
4 4
Tęcza Wysock
7 maj 2023
- 14:00
Wesoła Zadąbrowie
6 0
Sanovia Michałówka
7 maj 2023
- 16:00
Delin Munina
1 0
Korona Tuchla
7 maj 2023
- 17:00
Wisznia Nienowice
7 1
Łazowianka Łazy
Kolejka 17
13 maj 2023
- 16:00
Tęcza Wysock
6 1
KS Przedmieście Jarosław
13 maj 2023
- 17:00
Makovia Makowisko
1 3
Łęg Łowce
14 maj 2023
- 11:00
Wesoła Zadąbrowie
5 0
Piast II Tuczempy
14 maj 2023
- 14:00
Sanovia Michałówka
0 4
Wisznia Nienowice
14 maj 2023
- 14:00
Łazowianka Łazy
0 5
Delin Munina
14 maj 2023
- 15:00
Korona Tuchla
0 2
Dąb Cetula
Kolejka 18
21 maj 2023
- 11:00
Łęg Łowce
7 1
Tęcza Wysock
21 maj 2023
- 12:00
Dąb Cetula
11 0
Łazowianka Łazy
21 maj 2023
- 14:00
Piast II Tuczempy
3 1
Makovia Makowisko
21 maj 2023
- 14:00
KS Przedmieście Jarosław
2 0
Korona Tuchla
21 maj 2023
- 14:00
Wisznia Nienowice
2 1
Wesoła Zadąbrowie
21 maj 2023
- 17:00
Delin Munina
3 0
Sanovia Michałówka
Kolejka 19
28 maj 2023
- 11:00
Wisznia Nienowice
3 2
Piast II Tuczempy
28 maj 2023
- 14:00
Wesoła Zadąbrowie
0 2
Delin Munina
28 maj 2023
- 14:00
Sanovia Michałówka
2 7
Dąb Cetula
28 maj 2023
- 14:00
Łazowianka Łazy
1 4
KS Przedmieście Jarosław
28 maj 2023
- 14:00
Korona Tuchla
1 1
Łęg Łowce
28 maj 2023
- 14:00
Tęcza Wysock
2 3
Makovia Makowisko
Kolejka 20
4 cze 2023
- 12:00
Łęg Łowce
4 2
Łazowianka Łazy
4 cze 2023
- 14:00
Piast II Tuczempy
5 2
Tęcza Wysock
4 cze 2023
- 14:00
Makovia Makowisko
6 1
Korona Tuchla
4 cze 2023
- 14:00
KS Przedmieście Jarosław
7 1
Sanovia Michałówka
4 cze 2023
- 14:00
Dąb Cetula
5 1
Wesoła Zadąbrowie
4 cze 2023
- 16:30
Delin Munina
1 3
Wisznia Nienowice
Kolejka 21
11 cze 2023
- 11:00
Wisznia Nienowice
0 2
Dąb Cetula
11 cze 2023
- 14:00
Wesoła Zadąbrowie
3 2
KS Przedmieście Jarosław
11 cze 2023
- 14:00
Sanovia Michałówka
3 7
Łęg Łowce
11 cze 2023
- 14:00
Łazowianka Łazy
2 3
Makovia Makowisko
11 cze 2023
- 14:00
Korona Tuchla
3 0
Tęcza Wysock
11 cze 2023
- 16:00
Delin Munina
1 1
Piast II Tuczempy
Kolejka 22
17 cze 2023
- 17:00
Piast II Tuczempy
4 2
Korona Tuchla
17 cze 2023
- 17:00
Łęg Łowce
4 2
Wesoła Zadąbrowie
17 cze 2023
- 17:00
KS Przedmieście Jarosław
0 4
Wisznia Nienowice
18 cze 2023
- 14:00
Tęcza Wysock
3 3
Łazowianka Łazy
18 cze 2023
- 14:00
Makovia Makowisko
8 1
Sanovia Michałówka
18 cze 2023
- 14:00
Dąb Cetula
3 4
Delin Munina
18 cze 2023
18 cze 2023
- 14:00
Dąb Cetula
3 4
Delin Munina
18 cze 2023
- 14:00
Makovia Makowisko
8 1
Sanovia Michałówka
18 cze 2023
- 14:00
Tęcza Wysock
3 3
Łazowianka Łazy
17 cze 2023
17 cze 2023
- 17:00
KS Przedmieście Jarosław
0 4
Wisznia Nienowice
17 cze 2023
- 17:00
Łęg Łowce
4 2
Wesoła Zadąbrowie
17 cze 2023
- 17:00
Piast II Tuczempy
4 2
Korona Tuchla
11 cze 2023
11 cze 2023
- 16:00
Delin Munina
1 1
Piast II Tuczempy
11 cze 2023
- 14:00
Korona Tuchla
3 0
Tęcza Wysock
11 cze 2023
- 14:00
Łazowianka Łazy
2 3
Makovia Makowisko
11 cze 2023
- 14:00
Sanovia Michałówka
3 7
Łęg Łowce
11 cze 2023
- 14:00
Wesoła Zadąbrowie
3 2
KS Przedmieście Jarosław
11 cze 2023
- 11:00
Wisznia Nienowice
0 2
Dąb Cetula
4 cze 2023
4 cze 2023
- 16:30
Delin Munina
1 3
Wisznia Nienowice
4 cze 2023
- 14:00
Dąb Cetula
5 1
Wesoła Zadąbrowie
4 cze 2023
- 14:00
KS Przedmieście Jarosław
7 1
Sanovia Michałówka
4 cze 2023
- 14:00
Makovia Makowisko
6 1
Korona Tuchla
4 cze 2023
- 14:00
Piast II Tuczempy
5 2
Tęcza Wysock
4 cze 2023
- 12:00
Łęg Łowce
4 2
Łazowianka Łazy
28 maj 2023
28 maj 2023
- 14:00
Tęcza Wysock
2 3
Makovia Makowisko
28 maj 2023
- 14:00
Korona Tuchla
1 1
Łęg Łowce
28 maj 2023
- 14:00
Łazowianka Łazy
1 4
KS Przedmieście Jarosław
28 maj 2023
- 14:00
Sanovia Michałówka
2 7
Dąb Cetula
28 maj 2023
- 14:00
Wesoła Zadąbrowie
0 2
Delin Munina
28 maj 2023
- 11:00
Wisznia Nienowice
3 2
Piast II Tuczempy
21 maj 2023
21 maj 2023
- 17:00
Delin Munina
3 0
Sanovia Michałówka
21 maj 2023
- 14:00
Wisznia Nienowice
2 1
Wesoła Zadąbrowie
21 maj 2023
- 14:00
KS Przedmieście Jarosław
2 0
Korona Tuchla
21 maj 2023
- 14:00
Piast II Tuczempy
3 1
Makovia Makowisko
21 maj 2023
- 12:00
Dąb Cetula
11 0
Łazowianka Łazy
21 maj 2023
- 11:00
Łęg Łowce
7 1
Tęcza Wysock
14 maj 2023
14 maj 2023
- 15:00
Korona Tuchla
0 2
Dąb Cetula
14 maj 2023
- 14:00
Łazowianka Łazy
0 5
Delin Munina
14 maj 2023
- 14:00
Sanovia Michałówka
0 4
Wisznia Nienowice
14 maj 2023
- 11:00
Wesoła Zadąbrowie
5 0
Piast II Tuczempy
13 maj 2023
13 maj 2023
- 17:00
Makovia Makowisko
1 3
Łęg Łowce
13 maj 2023
- 16:00
Tęcza Wysock
6 1
KS Przedmieście Jarosław
7 maj 2023
7 maj 2023
- 17:00
Wisznia Nienowice
7 1
Łazowianka Łazy
7 maj 2023
- 16:00
Delin Munina
1 0
Korona Tuchla
7 maj 2023
- 14:00
Wesoła Zadąbrowie
6 0
Sanovia Michałówka
7 maj 2023
- 14:00
Dąb Cetula
4 4
Tęcza Wysock
7 maj 2023
- 14:00
KS Przedmieście Jarosław
0 2
Makovia Makowisko
7 maj 2023
- 14:00
Piast II Tuczempy
2 2
Łęg Łowce
4 maj 2023
4 maj 2023
- 17:30
Makovia Makowisko
3 1
Dąb Cetula
3 maj 2023
3 maj 2023
- 14:00
Łęg Łowce
2 0
KS Przedmieście Jarosław
3 maj 2023
- 14:00
Tęcza Wysock
2 3
Delin Munina
3 maj 2023
- 14:00
Korona Tuchla
0 1
Wisznia Nienowice
3 maj 2023
- 14:00
Łazowianka Łazy
0 7
Wesoła Zadąbrowie
3 maj 2023
- 14:00
Sanovia Michałówka
0 5
Piast II Tuczempy
30 kwi 2023
30 kwi 2023
- 16:00
Wisznia Nienowice
4 4
Tęcza Wysock
30 kwi 2023
- 13:00
Sanovia Michałówka
3 1
Łazowianka Łazy
30 kwi 2023
- 13:00
Wesoła Zadąbrowie
0 1
Korona Tuchla
30 kwi 2023
- 13:00
Dąb Cetula
6 1
Łęg Łowce
30 kwi 2023
- 13:00
Piast II Tuczempy
1 1
KS Przedmieście Jarosław
29 kwi 2023
29 kwi 2023
- 16:00
Delin Munina
2 0
Makovia Makowisko
23 kwi 2023
23 kwi 2023
- 13:00
KS Przedmieście Jarosław
2 4
Dąb Cetula
23 kwi 2023
- 13:00
Makovia Makowisko
1 2
Wisznia Nienowice
23 kwi 2023
- 13:00
Tęcza Wysock
3 2
Wesoła Zadąbrowie
23 kwi 2023
- 13:00
Korona Tuchla
2 2
Sanovia Michałówka
23 kwi 2023
- 13:00
Łazowianka Łazy
1 5
Piast II Tuczempy
23 kwi 2023
- 11:30
Łęg Łowce
0 3
Delin Munina
16 kwi 2023
16 kwi 2023
- 16:00
Delin Munina
1 0
KS Przedmieście Jarosław
16 kwi 2023
- 14:00
Piast II Tuczempy
1 3
Dąb Cetula
16 kwi 2023
- 13:00
Łazowianka Łazy
2 2
Korona Tuchla
16 kwi 2023
- 13:00
Sanovia Michałówka
0 11
Tęcza Wysock
16 kwi 2023
- 13:00
Wesoła Zadąbrowie
0 1
Makovia Makowisko
16 kwi 2023
- 13:00
Wisznia Nienowice
2 2
Łęg Łowce
30 paź 2022
30 paź 2022
- 14:00
Delin Munina
4 2
Dąb Cetula
30 paź 2022
- 11:30
Wisznia Nienowice
1 1
KS Przedmieście Jarosław
30 paź 2022
- 11:30
Wesoła Zadąbrowie
1 2
Łęg Łowce
30 paź 2022
- 11:30
Sanovia Michałówka
1 3
Makovia Makowisko
30 paź 2022
- 11:30
Łazowianka Łazy
0 3
Tęcza Wysock
30 paź 2022
- 11:30
Korona Tuchla
2 0
Piast II Tuczempy
23 paź 2022
23 paź 2022
- 12:30
Piast II Tuczempy
1 3
Delin Munina
23 paź 2022
- 12:00
Tęcza Wysock
5 1
Korona Tuchla
23 paź 2022
- 12:00
Makovia Makowisko
3 1
Łazowianka Łazy
23 paź 2022
- 12:00
Łęg Łowce
4 6
Sanovia Michałówka
23 paź 2022
- 12:00
KS Przedmieście Jarosław
4 2
Wesoła Zadąbrowie
23 paź 2022
- 12:00
Dąb Cetula
1 1
Wisznia Nienowice
16 paź 2022
16 paź 2022
- 12:00
Wesoła Zadąbrowie
1 4
Dąb Cetula
16 paź 2022
- 12:00
Sanovia Michałówka
2 1
KS Przedmieście Jarosław
16 paź 2022
- 12:00
Łazowianka Łazy
2 4
Łęg Łowce
16 paź 2022
- 12:00
Korona Tuchla
2 1
Makovia Makowisko
16 paź 2022
- 12:00
Tęcza Wysock
4 1
Piast II Tuczempy
16 paź 2022
- 11:00
Wisznia Nienowice
1 1
Delin Munina
9 paź 2022
9 paź 2022
- 12:00
Makovia Makowisko
4 3
Tęcza Wysock
9 paź 2022
- 12:00
Łęg Łowce
1 2
Korona Tuchla
9 paź 2022
- 12:00
KS Przedmieście Jarosław
2 1
Łazowianka Łazy
9 paź 2022
- 12:00
Dąb Cetula
9 1
Sanovia Michałówka
9 paź 2022
- 12:00
Delin Munina
0 0
Wesoła Zadąbrowie
9 paź 2022
- 12:00
Piast II Tuczempy
3 2
Wisznia Nienowice
2 paź 2022
2 paź 2022
- 15:00
Korona Tuchla
1 2
KS Przedmieście Jarosław