Bramkarze – Jarosław A klasa

Bramkarze Jarosław A Klasa

Klub Zawodnik
1 Szymański Marcin 912211865
2 Bąk Stanisław 815282315
3 Gomułczak Krystian 628221838
4 Bobowicz Bartłomiej 637232070
5 Cena Sylwester 506495
6 Skupień Piotr 5019779
7 Zagrodnik Patryk 541191605
8 Bury Arkadiusz 581282435
9 Kuźniar Patryk 4129721
10 Grabski Mateusz 434181620
11 Konieczny Dominik 303270
12 Borzęcki Miłosz 368630
13 Mazurkiewicz Kacper 330171327
14 Kurka Artur 336211711
15 Iwaneczko Bartłomiej 348252081
16 Mazurkiewicz Krzysztof 356221935
17 Kokot Mateusz 366262340
18 Bosak Mateusz 386272366
19 Kulinich Artem 266540
20 Kozdrój Patryk 278635
21 Drabik Adrian 231131125
22 Panek Mateusz 235242003
23 Pięknik Michał 248191710
24 Przepłata Marek 10190
25 Knap Nikodem 1611250
26 Kołodziej Arkadiusz 175450
27 Szumigraj Miłosz 1126540
28 Chudzik Jakub 1218542
29 Hrycyszyn Kacper 005116
30 Kasiuk Józef 024175
31 Brudek Mateusz 053225
32 Moskal Krystian 01311746
33 Gończ Gracjan 0199529
fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
30
75
24
3
3
2
30
64
20
4
6
3
30
61
19
4
7
Awans IV Liga Podkarpacka
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
30
83
27
2
1
2
30
72
24
0
6
3
30
70
23
1
6
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
30
75
24
3
3
2
30
68
22
2
6
3
30
61
19
4
7
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
26
67
21
4
1
2
26
66
22
0
4
3
26
56
18
2
6
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
28
78
26
0
2
2
28
77
25
2
1
3
28
57
18
3
7
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
57
18
3
3
2
24
55
17
4
3
3
24
54
16
6
2
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
59
19
2
3
2
24
59
19
2
3
3
24
48
14
6
4
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
60
18
6
0
2
24
56
17
5
2
3
24
55
17
4
3
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
20
54
17
3
0
2
20
46
15
1
4
3
20
39
12
3
5
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P