Strzelcy – Jarosław A klasa

Strzelcy Jarosław A Klasa

Klub Zawodnik
1 Andreasik Patryk 36221742
2 Kozyra Mariusz 21252025
3 Łukasiewicz Artur 21262281
4 Wota Karol 20272430
5 Mazur Waldemar 17232004
6 Ciurko Bernard 16231883
7 Wańkowicz Radosław 16231944
8 Prawecki Dawid 16232025
9 Fedyk Mateusz 15262022
10 Czub Łukasz 14241912
11 Lisańczuk Dominik 14282085
12 Lonc Piotr 13261806
13 Andrushchyshyn Vitalii 12211527
14 Surmiak Mateusz 12231942
15 Mliczak Jakub 12272156
16 Gawłowski Krzysztof 12272218
17 Jakubik Sylwester 11221616
18 Długoń Filip 11231952
19 Kościk Adrian 11282416
20 Zagulak Mateusz 10151039
21 Duda Tobiasz 10141098
22 Bednarz Dawid 10211890
23 Surmiak Radosław 10231920
24 Noga Aleksander 9201518
25 Andreasik Kacper 9251632
26 Czyż Piotr 9211801
27 Kalemba Jakub 9232021
28 Wolański Kuba 9272258
29 Ilasz Tomasz 8171160
30 Shuliha Orest 8232054
31 Poliszak Mateusz 8292238
32 Rokicki Wojciech 710735
33 Łuc Bartłomiej 7181262
34 Herman Jakub 7241738
35 Zubrzycki Mateusz 7231745
36 Dubanik Szymon 7231822
37 Grabski Artur 7221832
38 Bąk Jakub 7221945
39 Broda Patryk 7241966
40 Sikora Maciej 7262180
41 Mazur Robert 7252184
42 Stęchły Dawid 7252238
43 Fedor Michał 7252240
44 Stysiał Jarosław 69232
45 Rychtyk Waldemar 610900
46 Sebastyanka Krystian 6171522
47 Broszko Marcin 6251736
48 Żoch Kornel 6221821
49 Sykała Tomasz 6221857
50 Grendus Szymon 6261967
51 Wojdyła Sebastian 6232037
52 Buczkowski Adrian 6282388
53 Balabukh Oleh 53270
54 Tarnawski Sylwester 55355
55 Moszkowicz Mateusz 514773
56 Lis Łukasz 525962
57 Łukasiewicz Hubert 5121014
58 Bichajło Maciej 5131170
59 Pawełek Sebastian 5241909
60 Czyż Kamil 5282053
61 Piwowar Dawid 49665
62 Świecarz Adrian 411696
63 Gawura Marcin 412749
64 Surmiak Artur 410759
65 Hrenda Vitalii 411850
66 Hołyszko Jarosław 423866
67 Fedor Bartłomiej 411903
68 Marcińczak Bartosz 4191008
69 Wolański Przemysław 4121032
70 Mikłasz Aleksander 4131080
71 Kubas Paweł 4151155
72 Bajsarowicz Miłosz 4261261
73 Kupka Marcin 4271381
74 Buczkowski Jakub 4281522
75 Dańczuk Arkadiusz 4221620
76 Łasocha Marcin 4211640
77 Moszczyński Bartłomiej 4191641
78 Duda Dawid 4271943
79 Wojdyła Bartłomiej 4261984
80 Trzak Patryk 4252027
81 Kochanowicz Adrian 4272119
82 Adamkiewicz Ireneusz 4252148
83 Sawa Gracjan 4272363
84 Buniowski Piotr 36217
85 Metz Hubert 39414
86 Niedźwiecki Karol 317429
87 Dylewski Grzegorz 35450
88 Szpak Adrian 318519
89 Ciurko Norbert 311560
90 Dziak Dawid 313664
91 Łakomski Mariusz 320918
92 Szymuś Krystian 322979
93 Bogacz Kacper 3141137
94 Muszka Marcel 3131141
95 Broda Jacek 3131170
96 Wojdyła Arkadiusz 3151229
97 Aguirre Chilon Cristofer Luis 3141255
98 Flaga Dominik 3231346
99 Piechota Piotr 3201536
100 Zubrzycki Sebastian 3181580
101 Samborski Damian 3251648
102 Studziński Łukasz 3211680
103 Suchy Hubert 3271699
104 Skibiak Damian 3251876
105 Rygowski Mirosław 3262018
106 Róg Arkadiusz 3232030
107 Kisielewicz Jakub 3262162
108 Wota Bartłomiej 3262300
109 Wojtowicz Andrzej 3292336
110 Jasny Marcin 3272412
111 Lepszy Marcin 3272430
112 Walczak Dariusz 3282520
113 Pieczonka Jaromir 213195
114 Poprawa Adam 23225
115 Kędzierski Tomasz 24237
116 Turba Ivan 24360
117 Bednarz Hubert 24360
118 Adamarek Andrzej 211490
119 Garbarz Dariusz 211690
120 Sota Kamil 223699
121 Kohut Daniel 211752
122 Kamiński Adrian 29771
123 Iglantowicz Hubert 211893
124 Banaś Klaudiusz 215902
125 Zajchowski Mariusz 212994
126 Babiś Sebastian 2121010
127 Mazur Kacper 2191505
128 Kamiński Igor 2191595
129 Kucab Piotr 2211606
130 Karakuszka Paweł 2201712
131 Bańka Artur 2201725
132 Venturo Duran Ruly Jhojan 2201780
133 Purcha Marcin 2251946
134 Szpunar Konrad 2262050
135 Kosiński Jan 2282084
136 Iwaneczko Patryk 2282224
137 Bednarz Kamil 2282517
138 Zawada Marcin 2282520
139 Kosiński Kamil 117
140 Lonc Jakub 1536
141 Wańkowicz Kacper 1652
142 Szwarczak Mateusz 1379
143 Strzelec Paweł 1285
144 Gończ Jakub 1492
145 Fiałek Karol 12170
146 Zubrzycki Damian 111185
147 Pietruszka Maciej 15193
148 Doskocz Paweł 110249
149 Charysz Karol 113277
150 Bis Lesław 19280
151 Opaliński Marcin 110312
152 Kowal Karol 122315
153 Kowalik Maksymilian 19344
154 Baryła Jakub 17387
155 Bacza Patryk 17430
156 Bernal Rafał 18452
157 Cackowski Dominik 124464
158 Mazur Jakub 19530
159 Motyka Sylwester 18550
160 Kupiszewski Konrad 112552
161 Dębisz Sylwester 112567
162 Kuta Adam 111621
163 Zubrzycki Bogdan 121627
164 Bat Łukasz 112681
165 Mikłasz Maciej 113693
166 Kisielewicz Tomasz 19730
167 Gilarski Tomasz 110740
168 Pieszko Michał 119765
169 Skupień Piotr 119779
170 Borkowski Mateusz 114816
171 Łaciński Kamil 114884
172 Mendycki Dominik 113890
173 Przybek Jakub 111899
174 Lizak Dawid 111945
175 Piśko Maciej 111945
176 Polak Sebastian 112978
177 Folwarczny Damian 113980
178 Purcha Piotr 115984
179 Duda Jan 1131017
180 Gwóźdź Gracjan 1121034
181 Pilch Gerard 1121048
182 Kasprzak Dawid 1141049
183 Mirek Paweł 1131080
184 Puzio Kamil 1191116
185 Klepacki Bartłomiej 1141144
186 Czerepak Patryk 1211148
187 Gral Karol 1131170
188 Madejowski Daniel 1141229
189 Pucyło Dominik 1171282
190 Kowalski Dawid 1161313
191 Lonc Jarosław 1171337
192 Ośmak Hubert 1181460
193 Lis Kacper 1241480
194 Kłak Jakub II 1261489
195 Zieliński Karol 1261560
196 Machała Łukasz 1201630
197 Żołyniak Arkadiusz 1251647
198 Suchy Krystian 1251690
199 Grunt Sebastian 1191710
200 Kulczycki Rafał 1241723
201 Strawa Jakub 1291797
202 Walczak Jakub 1241815
203 Kosiński Filip 1241892
204 Pobuta Łukasz 1221957
205 Białowąs Patryk 1241963
206 Lichończak Arkadiusz 1241997
207 Panek Mateusz 1242003
208 Jaworski Paweł 1252010
209 Roga Wojciech 1252173
210 Mazurkiewicz Sylwester 1272209
211 Bis Karol 1272336
212 Kokot Mateusz 1262340
213 Gala Arkadiusz 1282427
214 Hospod Konrad 1282505
215 Motyka Damian 011
216 Kociuba Adrian 015
217 Kłak Jakub I 0115
218 Gołda Sławomir 0216
219 Figiel Bartłomiej 0118
220 Trojnar Mateusz 0120
221 Kaczmar Tomasz 0120
222 Stasik Bartłomiej 0220
223 Tarnawski Konrad 0220
224 Moszyński Łukasz 0122
225 Kordas Krzysztof 0323
226 Stasiła Dawid 0323
227 Michalewski Karol 0130
228 Cholewa Konrad 0130
229 Foryś Michał 0432
230 Skupień Kamil 0334
231 Sikorski Rafał 0135
232 Marek Maciej 0243
233 Siusta Jakub 0443
234 Duda Aleksander 01044
235 Baran Przemysław 0145
236 Ciurko Hubert 0145
237 Niemczak Mateusz 0145
238 Brzuszek Mateusz 0145
239 Wydra Szymon 0145
240 Czytyrbok Kacper 0248
241 Sękowski Krzysztof 0148
242 Jaromi Patryk 0249
243 Żeńczak Kamil 0250
244 Cielecki Radosław 0352
245 Olech Paweł 0554
246 Florek Jarosław 0256
247 Wszołek Kornel 0563
248 Brzyski Bartosz 0467
249 Kowalik Stanisław 0373
250 Florek Edward 0475
251 Kajder Damian 0175
252 Szumiński Jan 0380
253 Wysocki Konrad 0284
254 Małysz Jakub 0687
255 Kordas Kamil 0590
256 Przepłata Marek 0190
257 Olcha Mariusz 0190
258 Olchowy Artur 0190
259 Szuba Patryk 0595
260 Zając Paweł 0397
261 Czwakiel Adam 02100
262 Hrycyszyn Kacper 05116
263 Mokrzyński Eryk 03133
264 Buczkowski Mateusz 09142
265 Hołota Maciej 04143
266 Trojanowski Dawid 07147
267 Muszak Paweł 05154
268 Telega Adrian 03158
269 Dąbrowa Jakub 03160
270 Nosal Mateusz 04164
271 Michałów Patryk 03165
272 Iglantowicz Adrian 03167
273 Węgrzyniak Lucjan 02170
274 Kasiuk Józef 04175
275 Kochanowicz Ireneusz 02180
276 Kruk Seweryn 05208
277 Chomik Maciej 03210
278 Kunicki Michał 03215
279 Boczulski Piotr 05215
280 Tigranyan Erik 05220
281 Jarosz Kornel 03225
282 Brudek Mateusz 03225
283 Żyła Patryk 09235
284 Kędzierski Bartłomiej 04240
285 Knap Nikodem 011250
286 Zito Fabrizo 09263
287 Konieczny Dominik 03270
288 Buńko Ernest 09273
289 Kaszowski Kamil 05283
290 Sroka Patryk 08294
291 Gończ Dawid 015299
292 Brzuszek Maciej 04300
293 Konieczny Gabriel 015302
294 Olejarz Hubert 012313
295 Pysiak Jakub 06319
296 Ruselik Kacper 05335
297 Drabchuk Petro 07344
298 Szawan Dorian 08345
299 Klocek Albert 09354
300 Fudali Karol 05355
301 Harłacz Jacek 07364
302 Lis Patryk 05373
303 Piróg Sebastian 05373
304 Sosnowy Maksymilian 011374
305 Sus Arkadiusz 08375
306 Partyka Dawid 07387
307 Misiąg Tomasz 05400
308 Bajsarowicz Kamil 05414
309 Wojdyła Paweł 010429
310 Kocur Kamil 06430
311 Skrzypek Ireneusz 08432
312 Mycka Krystian 08438
313 Kołodziej Arkadiusz 05450
314 Adamarek Kamil 07463
315 Mazur Marcin 06465
316 Bukowy Mateusz 06470
317 Noga Arkadiusz 014472
318 Rogowski Marcin 06481
319 Kurasz Bartosz 06492
320 Cena Sylwester 06495
321 Małek Jakub 07506
322 Wota Damian 06513
323 Ilasz Krzysztof 07518
324 Kołodziej Sylwester 06525
325 Gończ Gracjan 09529
326 Świst Dawid 014539
327 Szumigraj Miłosz 06540
328 Kulinich Artem 06540
329 Barczyński Jarosław 06540
330 Trojnar Adrian 06540
331 Partyka Paweł 015541
332 Chudzik Jakub 08542
333 Studziński Eryk 010557
334 Kubas Patryk 012574
335 Górecki Karol 08590
336 Ziółkowski Dawid 010592
337 Stefanko Dawid Jr. 018627
338 Borzęcki Miłosz 08630
339 Kozdrój Patryk 08635
340 Oczkowski Adrian 011638
341 Huk Gabriel 011644
342 Środek Paweł 08655
343 Skotnicki Krzysztof 023656
344 Iwasieczko Maciej 012672
345 Długoń Leszek 012691
346 Olech Adrian 08720
347 Kuźniar Patryk 09721
348 Mycka Kamil 011731
349 Pytlak Paweł 018733
350 Kruk Hubert 09738
351 Dryla Hubert 010746
352 Moskal Krystian 011746
353 Krysa Kamil 09765
354 Czarny Kamil 011765
355 Węgrzyn Dariusz 011769
356 Puzio Przemysław 015789
357 Pac Mikołaj 011799
358 Wielgosz Kamil 011823
359 Gilarski Bartłomiej 010837
360 Bednarz Paweł 020840
361 Rapita Radosław 011847
362 Andruszko Filip 012868
363 Lorenowicz Paweł 010870
364 Skowron Dariusz 022874
365 Szczur Kacper 014876
366 Podgórski Michał 013877
367 Gomułczak Michał 015887
368 Malinowski Łukasz 012889
369 Zięba Paweł 010900
370 Szpak Paweł 011909
371 Małańczak Łukasz 012925
372 Kubrak Sebastian 012929
373 Kasieczka Jakub 014952
374 Boroń Rafał 012959
375 Kamiński Dawid 0121014
376 Krzyczkowski Karol 0141018
377 Gilarski Tomasz 0121051
378 Hala Jakub 0141055
379 Drabik Adrian 0131125
380 Hospod Łukasz 0181156
381 Gołąb Radosław 0141182
382 Kud Tomasz 0151203
383 Wojtuś Przemysław 0221220
384 Białowąs Kamil 0211288
385 Karbownik Kacper 0241319
386 Mazurkiewicz Kacper 0171327
387 Wojdyła Michał 0191349
388 Wysocki Tomasz 0241538
389 Opic Arkadiusz 0221557
390 Zagrodnik Patryk 0191605
391 Grabski Mateusz 0181620
392 Środek Marek 0191665
393 Pięknik Michał 0191710
394 Kurka Artur 0211711
395 Walczak Daniel 0201772
396 Gałas Arkadiusz 0201777
397 Stefanko Dawid 0251800
398 Ziemba Kacper 0221835
399 Gomułczak Krystian 0221838
400 Olchowy Bartłomiej 0221849
401 Szymański Marcin 0211865
402 Sos Mateusz 0211880
403 Mazurkiewicz Krzysztof 0221935
404 Jaromi Paweł 0241948
405 Czyż Marcin 0221980
406 Jaszek Paweł 0232032
407 Bobowicz Bartłomiej 0232070
408 Iwaneczko Bartłomiej 0252081
409 Kud Kacper 0292092
410 Ciukało Mateusz 0242100
411 Olszański Damian 0242140
412 Mazur Kamil 0242147
413 Czopik Piotr 0262206
414 Telega Krzysztof 0252250
415 Jakubik Przemysław 0262255
416 Burdzy Tomasz 0272306
417 Bąk Stanisław 0282315
418 Jakubik Maciej 0262320
419 Bosak Mateusz 0272366
420 Karbownik Grzegorz 0282380
421 Kopeć Ryszard 0282430
422 Bury Arkadiusz 0282435

fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
37
12
1
2
2
15
37
12
1
2
3
15
33
10
3
2
Awans IV Liga Podkarpacka
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
42
14
0
1
2
15
37
12
1
2
3
15
36
12
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
40
13
1
1
2
15
35
11
2
2
3
15
27
8
3
4
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
13
31
10
1
2
2
13
30
9
3
1
3
13
30
10
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
14
39
13
0
1
2
14
35
11
2
1
3
14
31
10
1
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
31
10
1
1
2
12
31
10
1
1
3
12
29
9
2
1
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
28
9
1
2
2
12
26
8
2
2
3
12
26
8
2
2
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
29
9
2
1
2
12
28
8
4
0
3
12
27
8
3
1
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
10
28
9
1
0
2
10
21
7
0
3
3
10
21
7
0
3
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P
Jarosław Piłka Lokalna

FREE
VIEW