Mecze rozegrane 23.04

Jarosław : Klasa okręgowa 2022/23
Klasa okręgowa - Jarosław
23 kwi 2023
- 13:30
Pogoń-Sokół Lubaczów
5 0
Orzeł Torki
Klasa okręgowa - Jarosław
23 kwi 2023
- 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
2 3
Santos Piwoda
Klasa okręgowa - Jarosław
23 kwi 2023
- 16:00
Start Lisie Jamy
2 2
Orzeł Przeworsk
Klasa okręgowa - Jarosław
23 kwi 2023
- 16:00
Promyk Urzejowice
1 1
Piast Tuczempy
Klasa okręgowa - Jarosław
23 kwi 2023
- 16:00
Hetman Laszki
1 3
Płomień Morawsko
Jarosław: Klasa A Grupa 1 - 2022/23
Klasa A - Jarosław
23 kwi 2023
- 16:00
MKS Radymno
3 0
Victoria Kidałowice-Widna Góra
Klasa A - Jarosław
23 kwi 2023
- 16:00
Łęk Ostrów
0 4
Sanoczanka Święte
Klasa A - Jarosław
23 kwi 2023
- 16:00
Tęcza Jankowice
3 3
KS Pro-100 Wietlin
Klasa A - Jarosław
23 kwi 2023
- 16:00
Błękitni Pełkinie
1 4
KS Węgierka
Klasa A - Jarosław
23 kwi 2023
- 16:00
Wiraż Chłopice
1 1
Iskra Zabłotce
Jarosław: Klasa B Grupa 1 - 2022/23
Klasa B - Jarosław
23 kwi 2023
- 11:30
Łęg Łowce
0 3
Delin Munina
Klasa B - Jarosław
23 kwi 2023
- 13:00
Łazowianka Łazy
1 5
Piast II Tuczempy
Klasa B - Jarosław
23 kwi 2023
- 13:00
Korona Tuchla
2 2
Sanovia Michałówka
Klasa B - Jarosław
23 kwi 2023
- 13:00
Tęcza Wysock
3 2
Wesoła Zadąbrowie
Klasa B - Jarosław
23 kwi 2023
- 13:00
Makovia Makowisko
1 2
Wisznia Nienowice
Klasa B - Jarosław
23 kwi 2023
- 13:00
KS Przedmieście Jarosław
2 4
Dąb Cetula
Lubaczów: Klasa A Grupa 4 - 2022/23
Klasa A - Lubaczów
23 kwi 2023
- 16:00
Graniczni Krowica
1 3
Czerwoni Cewków
Klasa A - Lubaczów
23 kwi 2023
- 16:00
Zalew Stary Lubliniec
0 3
Gwiazda Wielkie Oczy
Klasa A - Lubaczów
23 kwi 2023
- 16:00
LKS Korzenica
2 5
Czarni Oleszyce
Klasa A - Lubaczów
23 kwi 2023
- 16:00
Roztocze Narol
0 1
Zryw Młodów
Klasa A - Lubaczów
23 kwi 2023
- 16:00
Orkan Zapałów
7 0
Juwenia Cieszanów
Klasa A - Lubaczów
23 kwi 2023
- 16:00
Huragan Basznia Dolna
6 1
Victoria Stary Dzików
Klasa A - Lubaczów
23 kwi 2023
- 16:00
Rolnik Wólka Krowicka
4 1
Błękitni Futory
Lubaczów: Klasa B Grupa 4 - 2022/23
Klasa B - Lubaczów
23 kwi 2023
- 13:00
Zdrój II Horyniec
2 3
Leśnik Płazów
Klasa B - Lubaczów
23 kwi 2023
- 13:00
LKS Miękisz Nowy
8 1
Unia Łukawiec
Klasa B - Lubaczów
23 kwi 2023
- 13:00
Walter Opaka
3 1
Błękitni Zalesie
Klasa B - Lubaczów
23 kwi 2023
- 13:00
LKS Mołodycz
1 2
Piast Antoniki
Klasa B - Lubaczów
23 kwi 2023
- 17:00
Legia Oleszyce
1 0
Tanew Wola Wielka
Przemyśl: Klasa A Grupa 2
Klasa A - Przemyśl
23 kwi 2023
- 16:00
Gwiazda Maćkowice
9 6
Wiar Krówniki
Klasa A - Przemyśl
23 kwi 2023
- 16:00
Czuwaj Przemyśl
3 0
Granica Stubno
Klasa A - Przemyśl
23 kwi 2023
- 16:00
Pogórze Dubiecko
0 1
Viking Orły
Klasa A - Przemyśl
23 kwi 2023
- 16:00
Polonia II Przemyśl
2 1
Korona Trójczyce
Klasa A - Przemyśl
23 kwi 2023
- 16:00
Tęcza Kosienice
3 2
LKS Nakło
Klasa A - Przemyśl
23 kwi 2023
- 16:00
Unia Fredropol
2 1
LKS Batycze
Przemyśl: Klasa B Grupa 2 - 2022/23
Klasa B - Przemyśl
23 kwi 2023
- 13:00
Korona Olszany
2 1
LKS Niziny
Klasa B - Przemyśl
23 kwi 2023
- 13:00
Jawor Nehrybka
1 4
Bizon Medyka
Klasa B - Przemyśl
23 kwi 2023
- 13:00
LKS Ujkowice
1 3
Artmax Pikulice
Klasa B - Przemyśl
23 kwi 2023
- 13:00
Czarni Bolestraszyce
2 5
Wiar Huwniki
Klasa B - Przemyśl
23 kwi 2023
- 13:00
Rada Orzechowce
2 1
Walawianka Walawa
Klasa B - Przemyśl
23 kwi 2023
- 13:00
Fenix Leszno
2 2
Grom Wyszatyce
Przeworsk: Klasa A Grupa 3 - 2022/23
Klasa A - Przeworsk
23 kwi 2023
- 16:00
Błyskawica Rozbórz
1 4
Cresovia Krzeczowice
Klasa A - Przeworsk
23 kwi 2023
- 16:00
Piast Nowosielce
4 4
Błyskawica Rożniatów
Klasa A - Przeworsk
23 kwi 2023
- 16:00
Ostrovia Wola Buchowska
0 5
Wisełka Siennów
Klasa A - Przeworsk
23 kwi 2023
- 16:00
Start Mirocin
2 0
Unum Babice
Klasa A - Przeworsk
23 kwi 2023
- 16:00
GKS Majdan Sieniawski
1 2
Alabaster Łopuszka Wielka
Przeworsk: Klasa B Grupa 3 - 2022/23
Klasa B - Przeworsk
23 kwi 2023
- 13:00
Huragan Rozbórz Długi
4 0
Błękitni Maćkówka
Klasa B - Przeworsk
23 kwi 2023
- 13:00
Błękitni Wierzbna
2 3
Sobol Niżatyce
Klasa B - Przeworsk
23 kwi 2023
- 13:00
Nafta Gaz Jodłówka
2 4
GKS Zarzecze
Klasa B - Przeworsk
23 kwi 2023
- 13:00
Gacovia Gać
4 1
Pogórze Rokietnica
Klasa B - Przeworsk
23 kwi 2023
- 14:00
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
2 0
KS Kisielów
fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
37
12
1
2
2
15
37
12
1
2
3
15
33
10
3
2
Awans IV Liga Podkarpacka
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
42
14
0
1
2
15
37
12
1
2
3
15
36
12
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
40
13
1
1
2
15
35
11
2
2
3
15
27
8
3
4
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
13
31
10
1
2
2
13
30
9
3
1
3
13
30
10
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
14
39
13
0
1
2
14
35
11
2
1
3
14
31
10
1
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
31
10
1
1
2
12
31
10
1
1
3
12
29
9
2
1
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
28
9
1
2
2
12
26
8
2
2
3
12
26
8
2
2
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
29
9
2
1
2
12
28
8
4
0
3
12
27
8
3
1
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
10
28
9
1
0
2
10
21
7
0
3
3
10
21
7
0
3
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P
Jarosław Piłka Lokalna

FREE
VIEW