Lokalna Liga “Brutali” Podokręgu Jarosław

Bezpośrednia czerwona kartka – 3 punkty
Żółta kartka – 1 punkt
Lokalna Liga “Brutali” Podokręgu Jarosław
#
Kluby
Pkt
1
Gorliczanka Gorliczyna
Gorliczanka Gorliczyna
49
1
1
53
2
Start Pruchnik
Start Pruchnik
45
3
1
51
3
Huragan Gniewczyna
Huragan Gniewczyna
38
1
3
48
4
KS Pro-100 Wietlin
KS Pro-100 Wietlin
35
3
3
47
5
KS Węgierka
KS Węgierka
42
1
1
46
6
Tęcza Kosienice
Tęcza Kosienice
38
1
2
45
7
San Hurko/Hureczko
San Hurko/Hureczko
32
1
4
45
8
MKS Kańczuga
MKS Kańczuga
27
4
3
40
9
Tęcza Jankowice
Tęcza Jankowice
33
3
1
39
10
Sanoczanka Święte
Sanoczanka Święte
34
1
1
38
11
Szkło Młyny
Szkło Młyny
26
2
3
37
12
Biało-Czerwoni Kaszyce
Biało-Czerwoni Kaszyce
29
2
2
37
13
Czuwaj Przemyśl
Czuwaj Przemyśl
33
1
1
37
14
Viking Orły
Viking Orły
31
3
1
37
15
Błękitni Grzęska
Błękitni Grzęska
28
3
2
37
16
Orzeł Przeworsk
Orzeł Przeworsk
33
0
1
36
17
Strażak Sośnica
Strażak Sośnica
22
2
4
36
18
Fenix Leszno
Fenix Leszno
30
2
1
35
19
Strumyk Hawłowice
Strumyk Hawłowice
20
3
4
35
20
Iskra Zabłotce
Iskra Zabłotce
28
1
2
35
21
Nafta Gaz Jodłówka
Nafta Gaz Jodłówka
30
2
1
35
22
Dąb Dobkowice
Dąb Dobkowice
30
4
0
34
23
Orzeł Torki
Orzeł Torki
25
2
2
33
24
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wólczanka Wólka Pełkińska
31
2
0
33
25
Piast Tuczempy
Piast Tuczempy
33
0
0
33
26
Fredro Surochów
Fredro Surochów
32
1
0
33
27
LKS Manasterz
LKS Manasterz
26
1
2
33
28
Piast Nowosielce
Piast Nowosielce
27
2
1
32
29
Gwiazda Maćkowice
Gwiazda Maćkowice
31
1
0
32
30
Unia Fredropol
Unia Fredropol
25
1
2
32
31
Płomień Morawsko
Płomień Morawsko
27
4
0
31
32
Sanovia Michałówka
Sanovia Michałówka
30
1
0
31
33
Start Lisie Jamy
Start Lisie Jamy
31
0
0
31
34
LKS Ujkowice
LKS Ujkowice
29
1
0
30
35
Zalew Stary Lubliniec
Zalew Stary Lubliniec
23
4
1
30
36
LKS Miękisz Nowy
LKS Miękisz Nowy
29
1
0
30
37
LKS Batycze
LKS Batycze
25
2
1
30
38
Grom Wyszatyce
Grom Wyszatyce
24
0
2
30
39
LKS Skołoszów
LKS Skołoszów
28
2
0
30
40
Wisełka Siennów
Wisełka Siennów
29
0
0
29
41
Promyk Urzejowice
Promyk Urzejowice
28
1
0
29
42
Hetman Laszki
Hetman Laszki
27
2
0
29
43
Łęg Łowce
Łęg Łowce
21
2
2
29
44
Żurawianka Żurawica
Żurawianka Żurawica
28
0
0
28
45
Łazowianka Łazy
Łazowianka Łazy
23
2
1
28
46
Cresovia Krzeczowice
Cresovia Krzeczowice
24
1
1
28
47
Błyskawica Rożniatów
Błyskawica Rożniatów
24
4
0
28
48
Wesoła Zadąbrowie
Wesoła Zadąbrowie
25
2
0
27
49
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
KS Wiązownica - Wisłoczanka Tryńcza
24
0
1
27
50
Czarni Pawłosiów
Czarni Pawłosiów
27
0
0
27
51
Rada Orzechowce
Rada Orzechowce
19
2
2
27
52
Delin Munina
Delin Munina
21
0
2
27
53
GKS Majdan Sieniawski
GKS Majdan Sieniawski
23
0
1
26
54
Santos Piwoda
Santos Piwoda
25
1
0
26
55
Cresovia Kalników
Cresovia Kalników
26
0
0
26
56
Orkan Zapałów
Orkan Zapałów
23
2
0
25
57
Zorza Jagiełła
Zorza Jagiełła
15
1
3
25
58
Sobol Niżatyce
Sobol Niżatyce
23
2
0
25
59
Wiraż Chłopice
Wiraż Chłopice
23
2
0
25
60
Korona Trójczyce
Korona Trójczyce
22
0
1
25
61
Błękitni Maćkówka
Błękitni Maćkówka
22
2
0
24
62
LKS Nakło
LKS Nakło
21
0
1
24
63
Błyskawica Rozbórz
Błyskawica Rozbórz
22
2
0
24
64
Gacovia Gać
Gacovia Gać
24
0
0
24
65
Ostrovia Wola Buchowska
Ostrovia Wola Buchowska
21
2
0
23
66
Unum Babice
Unum Babice
23
0
0
23
67
Gwiazda Wielkie Oczy
Gwiazda Wielkie Oczy
22
1
0
23
68
Dąb Cetula
Dąb Cetula
23
0
0
23
69
Czarni Bolestraszyce
Czarni Bolestraszyce
19
1
1
23
70
Żuraw Żurawiczki
Żuraw Żurawiczki
21
1
0
22
71
KS Szówsko
KS Szówsko
21
1
0
22
72
Korona Olszany
Korona Olszany
16
0
2
22
73
KS Arłamów
KS Arłamów
19
0
1
22
74
Czerwoni Cewków
Czerwoni Cewków
18
1
1
22
75
MKS Radymno
MKS Radymno
20
2
0
22
76
Korona Tuchla
Korona Tuchla
18
1
1
22
77
LKS Niziny
LKS Niziny
15
1
2
22
78
Huragan Rozbórz Długi
Huragan Rozbórz Długi
18
0
1
21
79
Wiar Huwniki
Wiar Huwniki
15
0
2
21
80
San Gorzyce
San Gorzyce
20
0
0
20
81
Artmax Pikulice
Artmax Pikulice
13
1
2
20
82
Błękitni Wierzbna
Błękitni Wierzbna
18
1
0
19
83
Alabaster Łopuszka Wielka
Alabaster Łopuszka Wielka
16
0
1
19
84
Zryw Młodów
Zryw Młodów
18
1
0
19
85
Piast II Tuczempy
Piast II Tuczempy
17
2
0
19
86
Łęk Ostrów
Łęk Ostrów
18
0
0
18
87
KS Kisielów
KS Kisielów
17
1
0
18
88
Huragan Basznia Dolna
Huragan Basznia Dolna
14
1
1
18
89
Start Mirocin
Start Mirocin
17
0
0
17
90
Bizon Medyka
Bizon Medyka
13
1
1
17
91
Makovia Makowisko
Makovia Makowisko
13
1
1
17
92
Wisznia Nienowice
Wisznia Nienowice
16
1
0
17
93
Polonia II Przemyśl
Polonia II Przemyśl
14
0
1
17
94
Walawianka Walawa
Walawianka Walawa
14
0
1
17
95
Fort Jaksmanice
Fort Jaksmanice
15
1
0
16
96
Roztocze Ruda Różaniecka
Roztocze Ruda Różaniecka
13
0
1
16
97
Granica Stubno
Granica Stubno
16
0
0
16
98
Pogórze Dubiecko
Pogórze Dubiecko
15
1
0
16
99
Błękitni Futory
Błękitni Futory
16
0
0
16
100
Jawor Nehrybka
Jawor Nehrybka
11
1
1
15
101
GKS Zarzecze
GKS Zarzecze
12
0
1
15
102
KS Pełnatycze
KS Pełnatycze
15
0
0
15
103
LKS Duńkowice
LKS Duńkowice
12
0
1
15
104
Tęcza Wysock
Tęcza Wysock
14
0
0
14
105
Graniczni Krowica
Graniczni Krowica
13
1
0
14
106
Roztocze Narol
Roztocze Narol
13
1
0
14
107
Unia Łukawiec
Unia Łukawiec
7
0
2
13
108
Iskra Cieszacin Wielki
Iskra Cieszacin Wielki
12
1
0
13
109
Victoria Kidałowice-Widna Góra
Victoria Kidałowice-Widna Góra
10
0
1
13
110
JKS Jarosław II U19
JKS Jarosław II U19
9
0
1
12
111
Czarni Oleszyce
Czarni Oleszyce
8
1
1
12
112
LKS Olszynka
LKS Olszynka
10
1
0
11
113
Juwenia Cieszanów
Juwenia Cieszanów
11
0
0
11
114
GKS Zarzecze U19
GKS Zarzecze U19
8
0
1
11
115
Rolnik Wólka Krowicka
Rolnik Wólka Krowicka
11
0
0
11
116
LKS Korzenica
LKS Korzenica
8
2
0
10
117
Tanew Wola Wielka
Tanew Wola Wielka
10
0
0
10
118
Oni są Boscy (ALPH)
Oni są Boscy (ALPH)
7
0
1
10
119
LKS Mołodycz
LKS Mołodycz
8
1
0
9
120
Hetman Laszki U19
Hetman Laszki U19
6
0
1
9
121
KS Wiązownica U19
KS Wiązownica U19
9
0
0
9
122
Łobuzy (ALPH)
Łobuzy (ALPH)
9
0
0
9
123
Pogoń-Sokół II Lubaczów
Pogoń-Sokół II Lubaczów
9
0
0
9
124
Start II Lisie Jamy
Start II Lisie Jamy
9
0
0
9
125
Walter Opaka
Walter Opaka
5
0
1
8
126
Piast Antoniki
Piast Antoniki
7
0
0
7
127
Granica Stubno U19
Granica Stubno U19
4
0
1
7
128
San Gorzyce U19
San Gorzyce U19
7
0
0
7
129
GKS Majdan Sieniawski U19
GKS Majdan Sieniawski U19
4
0
1
7
130
Victoria Stary Dzików
Victoria Stary Dzików
5
1
0
6
131
Zdrój Horyniec
Zdrój Horyniec
6
0
0
6
132
MaawSport Team (ALPH)
MaawSport Team (ALPH)
0
0
2
6
133
Pogórze Rokietnica
Pogórze Rokietnica
6
0
0
6
134
Błękitni Zalesie
Błękitni Zalesie
5
0
0
5
135
LKS Skołoszów U19
LKS Skołoszów U19
5
0
0
5
136
Leśnik Płazów
Leśnik Płazów
5
0
0
5
137
Gorliczanka Gorliczyna U19
Gorliczanka Gorliczyna U19
5
0
0
5
138
Gang Albani Jarosław (ALPH)
Gang Albani Jarosław (ALPH)
2
0
1
5
139
Korona Trójczyce U19
Korona Trójczyce U19
4
0
0
4
140
KS Przedmieście Jarosław
KS Przedmieście Jarosław
4
0
0
4
141
Old Boys Zarzecze (ALPH)
Old Boys Zarzecze (ALPH)
1
0
1
4
142
Buhaje (ALPH)
Buhaje (ALPH)
3
0
0
3
143
Pogórze Dubiecko U19
Pogórze Dubiecko U19
3
0
0
3
144
Young Boys Pruchnik (ALPH)
Young Boys Pruchnik (ALPH)
3
0
0
3
145
Legia Oleszyce
Legia Oleszyce
0
0
1
3
146
Fredro Surochów U19
Fredro Surochów U19
2
0
0
2
147
Łączy nas % (ALPH)
Łączy nas % (ALPH)
2
0
0
2
148
GKS Viking Orły U19
GKS Viking Orły U19
2
0
0
2
149
LKS Niziny U19
LKS Niziny U19
2
0
0
2
150
Start Pruchnik Old Boys (ALPH)
Start Pruchnik Old Boys (ALPH)
1
0
0
1
151
Dąb Dobkowice U19
Dąb Dobkowice U19
1
0
0
1
152
JK Kombajniści(PLH)
JK Kombajniści(PLH)
1
0
0
1
fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
37
12
1
2
2
15
37
12
1
2
3
15
33
10
3
2
Awans IV Liga Podkarpacka
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
42
14
0
1
2
15
37
12
1
2
3
15
36
12
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
40
13
1
1
2
15
35
11
2
2
3
15
27
8
3
4
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
13
31
10
1
2
2
13
30
9
3
1
3
13
30
10
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
14
39
13
0
1
2
14
35
11
2
1
3
14
31
10
1
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
31
10
1
1
2
12
31
10
1
1
3
12
29
9
2
1
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
28
9
1
2
2
12
26
8
2
2
3
12
26
8
2
2
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
29
9
2
1
2
12
28
8
4
0
3
12
27
8
3
1
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
10
28
9
1
0
2
10
21
7
0
3
3
10
21
7
0
3
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P
Jarosław Piłka Lokalna

FREE
VIEW