Harmonogram Turnieju Charytatywnego ” Gorliczanka i ZSZ dla Aldony”

 

GRUPA A:

Godzina Gospodarze Goście Wynik
07:30 – 07:38 ZŁOTE TŁOKI NG GARNUCHY
07:40 – 07:48 JUNIORZY GORLICZANKA RKS HUWDU
07:50-07:58 NIELUBIANI ZŁOTE TŁOKI  

 

08:00-08:08

 

NG GARNUCHY JUNIORZY GORLICZANKA
08:10-08:18

 

RKS HUWDU NIELUBIANI
08:20-08:28 ZŁOTE TŁOKI JUNIORZY GORLICZANKA
08:30-08:38 NG GARNUCHY RKS HUWDU
08:40-08:48 RKS HUWDU ZŁOTE TŁOKI  

 

08:50-08:58 JUNIORZY GORLICZANKA NIELUBIANI

 

 

 

 

09:00-09:08 NIELUBIANI NG GARNUCHY

 

GRUPA B (+- 7 MINUT na przerwę miedzy grupami)najważniejsze żeby starać trzymać się godzin

Godzina Gospodarze Goście Wynik
09:15-09:23 ORZEŁ PRZEWORSK OLDBOYS FC KASZOJADY
09:25-09:33 POTWIERDACZE BOISKO-VCY
09:35-09:43 BIMBER TEAM ORZEŁ PRZEWORSK OLDBOYS  

 

09:45-09:53

 

FC KASZOJADY POTWIERDZACZE
09:55-10:03

 

BOISKO‘VCY BIMBER TEAM
10:05-10:13 ORZEŁ PRZEWORSK OLDBOYS POTWIERDZACZE
10:15-10:23 FC KASZOJADY BOISKO‘VCY
10:25-10:33 BOISKO‘VCY ORZEŁ PRZEWORSK OLDBOYS  

 

10:35-10:43 POTWIERDZACZE BIMBER TEAM

 

 

 

 

10:45-10:53 BIMBER TEAM FC KASZOJADY

 

GRUPA C: (+- 7 MINUT na przerwę miedzy grupami)najważniejsze żeby starać trzymać się godzin

Godzina Gospodarze Goście Wynik
11:00-11:08 FC ZAMLECZE OLD BOYS PRUCHNIK
11:10:11:18 BRACI SIĘ NIE TRACI NO NAME
11:20-11:28 FUTSAL LOVERS FC ZAMLECZE  

 

11:30-11:38

 

OLD BOYS PRUCHNIK BRACI SIĘ NIE TRACI
11:40-11:48

 

NO NAME FUTSAL LOVERS
11:50-11:58 FC ZAMLECZE BRACI SIĘ NIE TRACI
12:00-12:08 OLD BOYS PRUCHNIK NO NAME
12:10-12:18 NO NAME FC ZAMLECZE  

 

12:20-12:28 BRACI SIĘ NIE TRACI FUTSAL LOVERS

 

 

 

 

12:30-12:38 FUSTAL LOVERS OLD BOYS PRUCHNIK

 

GRUPA D: (+- 7 MINUT na przerwę miedzy grupami)najważniejsze żeby starać trzymać się godzin

Godzina Gospodarze Goście Wynik
12:45-12:53 JOGA BONITO RED BULL TEAM
12:55-13:03 ORZEŁEK PRZEWORSK DUKLA
13:05-13:13 GORLICZANKA GORLICZYNA JOGA BONITO  

 

13:15-13:23

 

RED BULL TEAM ORZEŁ PRZEWORSK
13:25-13:33

 

DUKLA GORLICZANKA GORLICZYNA
13:35-13:43 JOGA BONITO ORZEŁ PRZEWORSK
13:45-13:53 RED BULL TEAM DUKLA
13:55-14:03 DUKLA JOGA BONITO  

 

14:05:14:13 ORZEŁ PRZEWORSK GORLICZANKA GORLICZYNA

 

 

 

 

14:15-14:23 GORLICZANKA GORLICZYNA RED BULL TEAM

 

 

 

ĆWIERĆFINAŁY:

Godzina Gospodarze Goście Wynik
C1:
14:30 – 14:43
Zwycięzca Grupy “A” 2 drużyna z grupy “B”
C2:

14:45 – 14:58

2 drużyna z grupy “A” Zwycięzca Grupy “B”
C3:
15:00 – 15:13
Zwycięzca Grupy “C” 2 drużyna z grupy “D”
C4:

15:15 – 15:28

2 drużyna z grupy “C” Zwycięzca Grupy “D”

PÓŁFINAŁY:

 

Godzina Gospodarze Goście Wynik
P1:
15:35 – 15:48
Zwycięzca C1 Zwycięzca C2
P2:

15:50 – 16:03

Zwycięzca C3 Zwycięzca C4

 

FINAŁY:

Godzina Gospodarze Goście Wynik
O 3 miejsce
16:10 – 16:23
Przegrany P1 Przegrany P2
Wielki Finał

16:30 – 16:43

Zwycięzca P1 Zwycięzca P2

 

 

16:50– Zakończenie turnieju, wręcznie nagród

fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
37
12
1
2
2
15
37
12
1
2
3
15
33
10
3
2
Awans IV Liga Podkarpacka
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
42
14
0
1
2
15
37
12
1
2
3
15
36
12
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
40
13
1
1
2
15
35
11
2
2
3
15
27
8
3
4
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
13
31
10
1
2
2
13
30
9
3
1
3
13
30
10
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
14
39
13
0
1
2
14
35
11
2
1
3
14
31
10
1
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
31
10
1
1
2
12
31
10
1
1
3
12
29
9
2
1
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
28
9
1
2
2
12
26
8
2
2
3
12
26
8
2
2
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
29
9
2
1
2
12
28
8
4
0
3
12
27
8
3
1
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
10
28
9
1
0
2
10
21
7
0
3
3
10
21
7
0
3
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P
Jarosław Piłka Lokalna

FREE
VIEW