| Nehrybka | 12 maj 2024-10:00
Jawor Nehrybka
Jawor Nehrybka
p p z z z
3 : 1
Koniec meczu
Rada Orzechowce
Rada Orzechowce
p z z z r
Kulka Tomasz
24'
Semko Ernest
55'
Gogola Michał
61'
Lenar Sebastian
11'
Asystent sędziego 1: Grodecki Piotr
Asystent sędziego 2: Skałacki Bartosz
Jawor Nehrybka
Rada Orzechowce
11' 0:1 Bramka
Lenar Sebastian
Bramka 1:1 24'
Kulka Tomasz
42' Żółta kartka
Duda Sylwester
54' Żółta kartka
Miara Mariusz
Bramka (rzut karny) 2:1 55'
Semko Ernest
Bramka 3:1 61'
Gogola Michał
Zmiany 65'
Wchodzi:Kuryś Mateusz
Schodzi:Gogola Michał
70' Zmiany
Wchodzi:Curyło Marcin
Schodzi:Kasprzyk Tomasz
75' Zmiany
Wchodzi:Pilch Michał
Schodzi:Miara Dariusz
Zmiany 80'
Wchodzi:Czernicki Łukasz
Schodzi:Semko Ernest
Zmiany 84'
Wchodzi:Drymajło Szymon
Schodzi:Kubik Paweł
Składy
Zmiany
Bramki
Kartki
Statystyki
Ostatnie mecze
Mecze bezpośrednie
Formacja
Oś czasu
Galeria
Wideo
Zawodnicy pauzujący
24'
Bramka (rzut karny)
55'
61'
42'
Żółta kartka
54'
Żółta kartka
Jawor Nehrybka
Rada Orzechowce
0 Żółte kartki 2
3 Bramki 1
Jawor Nehrybka
Z Z P P Z
Klasa B - Przemyśl
12 maj 2024
- 10:00
Jawor Nehrybka
3 1
Rada Orzechowce
Klasa B - Przemyśl
5 maj 2024
- 14:00
Walawianka Walawa
0 7
Jawor Nehrybka
Klasa B - Przemyśl
1 maj 2024
- 11:00
Jawor Nehrybka
2 1
LKS Ujkowice
Klasa B - Przemyśl
28 kwi 2024
- 14:30
LKS Olszynka
2 4
Jawor Nehrybka
Klasa B - Przemyśl
21 kwi 2024
- 13:00
Jawor Nehrybka
0 7
KS Arłamów
Rada Orzechowce
P R Z Z Z
Klasa B - Przemyśl
12 maj 2024
- 10:00
Jawor Nehrybka
3 1
Rada Orzechowce
Klasa B - Przemyśl
5 maj 2024
- 14:00
Artmax Pikulice
0 0
Rada Orzechowce
Klasa B - Przemyśl
1 maj 2024
- 14:00
Rada Orzechowce
4 1
Walawianka Walawa
Klasa B - Przemyśl
28 kwi 2024
- 13:00
LKS Ujkowice
0 1
Rada Orzechowce
Klasa B - Przemyśl
21 kwi 2024
- 13:00
Rada Orzechowce
4 2
LKS Olszynka
Klasa B - Przemyśl
8 paź 2023
- 12:00
Rada Orzechowce
1 2
Jawor Nehrybka
Klasa B - Przemyśl
28 maj 2023
- 14:00
Jawor Nehrybka
4 0
Rada Orzechowce
Sparingi
11 mar 2023
- 15:00
Jawor Nehrybka
3 2
Rada Orzechowce
Klasa B - Przemyśl
9 paź 2022
- 12:00
Rada Orzechowce
2 3
Jawor Nehrybka
Pierwsza połowa
club logo club logo
45'
Druga połowa
club logo club logo
90'
fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
30
75
24
3
3
2
30
64
20
4
6
3
30
61
19
4
7
Awans IV Liga Podkarpacka
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
30
83
27
2
1
2
30
72
24
0
6
3
30
70
23
1
6
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
30
75
24
3
3
2
30
68
22
2
6
3
30
61
19
4
7
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
26
67
21
4
1
2
26
66
22
0
4
3
26
56
18
2
6
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
28
78
26
0
2
2
28
77
25
2
1
3
28
57
18
3
7
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
57
18
3
3
2
24
55
17
4
3
3
24
54
16
6
2
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
59
19
2
3
2
24
59
19
2
3
3
24
48
14
6
4
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
24
60
18
6
0
2
24
56
17
5
2
3
24
55
17
4
3
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
20
54
17
3
0
2
20
46
15
1
4
3
20
39
12
3
5
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P