Czarni Pawłosiów
Czarni Pawłosiów
Zawodnik
club logo
13 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
27 sie
club logo
3 wrz
club logo
10 wrz
club logo
17 wrz
club logo
24 wrz
club logo
1 paź
club logo
8 paź
club logo
14 paź
club logo
22 paź
club logo
29 paź
club logo
5 lis
club logo
12 lis
Bańka Artur
Bobowicz Bartłomiej
Czyż Marcin
Hołowacz Jan
Krysa Kamil
Kucab Piotr
Olszański Damian
Rychtyk Waldemar
Shuliha Orest
Sikora Maciej
Siusta Jakub
Stęchły Dawid
Trzak Patryk
Wańkowicz Radosław
Zawada Marcin
Dąb Cetula
Dąb Cetula
Zawodnik
club logo
12 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
27 sie
club logo
3 wrz
club logo
10 wrz
club logo
17 wrz
club logo
24 wrz
club logo
1 paź
club logo
8 paź
club logo
15 paź
club logo
22 paź
club logo
29 paź
club logo
4 lis
club logo
11 lis
Biały Andrzej
Buńko Piotr
Duliban Dawid
Dziadosz Krystian
Foryś Jarosław
Gac Łukasz II
Hapon Mateusz
Karkosa Dżastin
Kudera Dawid
Polnik Kamil
Wójcik Paweł
Delin Munina
Delin Munina
Zawodnik
club logo
13 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
26 sie
club logo
3 wrz
club logo
9 wrz
club logo
17 wrz
club logo
24 wrz
club logo
1 paź
club logo
8 paź
club logo
14 paź
club logo
22 paź
club logo
29 paź
club logo
5 lis
club logo
11 lis
Bałanda Jakub
Bichajło Maciej
Bogacz Sebastian
Bugryn Karol
Krzeszowski Paweł
Kubas Jakub
Oronowicz Mateusz
Pietryna Mateusz
Półchłopek Jakub
Sobień Marcin
Szturm Daniel
Fredro Surochów
Fredro Surochów
Zawodnik
club logo
12 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
27 sie
club logo
3 wrz
club logo
10 wrz
club logo
16 wrz
club logo
24 wrz
club logo
1 paź
club logo
8 paź
club logo
15 paź
club logo
21 paź
club logo
29 paź
club logo
5 lis
club logo
12 lis
Broda Grzegorz
Długoń Filip
Gloc Jakub
Krzyczkowski Albert
Misiąg Tomasz
Olchowy Bartłomiej
Pawełek Sebastian
Róg Arkadiusz
Surmiak Mateusz
Surmiak Radosław
Warchoł Kacper
Ziemba Kacper
Hetman Laszki
Hetman Laszki
Zawodnik
club logo
13 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
27 sie
club logo
3 wrz
club logo
10 wrz
club logo
16 wrz
club logo
23 wrz
club logo
1 paź
club logo
8 paź
club logo
15 paź
club logo
22 paź
club logo
29 paź
club logo
4 lis
club logo
11 lis
Bawoł Kamil
Broda Aleks
Duda Maciej
Gonciarz Krzysztof
Gonciarz Marcin
Gonciarz Mateusz
Jaremko Przemysław
Klaczkowski Kamil
Kuta Bartosz
Mołoń Filip
Pik Arkadiusz
Ramski Wiktor
Serafin Dominik
Szymański Dawid
Wojciechowski Piotr
Zalewski Seweryn
Iskra Zabłotce
Iskra Zabłotce
Zawodnik
club logo
13 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
26 sie
club logo
2 wrz
club logo
10 wrz
club logo
17 wrz
club logo
24 wrz
club logo
1 paź
club logo
8 paź
club logo
15 paź
club logo
22 paź
club logo
29 paź
club logo
5 lis
club logo
11 lis
Broda Patryk
Buniowski Piotr
Dubanik Szymon
Gończ Dawid
Gończ Gracjan
Grendus Szymon
Iwaneczko Bartłomiej
Jaroch Waldemar
Jaromi Paweł
Kaszowski Kamil
Lonc Jarosław
Noga Aleksander
Szwed Marcin
Wojtowicz Damian
Zubrzycki Mateusz
Zubrzycki Sebastian
KS Pro-100 Wietlin
KS Pro-100 Wietlin
Zawodnik
club logo
13 sie
club logo
15 sie
club logo
20 sie
club logo
27 sie
club logo
3 wrz
club logo
9 wrz
club logo
17 wrz
club logo
24 wrz
club logo
1 paź
club logo
8 paź
club logo
15 paź
club logo
22 paź
club logo
29 paź
club logo
5 lis
club logo
11 lis
Bednarz Hubert
Bednarz Paweł
Bis Karol
Bis Lesław
Borkowski Mateusz
Gudziej Piotr
Gwóźdź Gracjan
Iglantowicz Hubert
Jasny Marcin
Kowal Karol
Lis Patryk
Muszka Marcel
Ośmak Hubert
Piróg Sebastian
Puzio Przemysław
Zajchowski Mariusz
KS Szówsko
KS Szówsko
Zawodnik
club logo
13 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
26 sie
club logo
2 wrz
club logo
9 wrz
club logo
17 wrz
club logo
23 wrz
club logo
1 paź
club logo
7 paź
club logo
15 paź
club logo
21 paź
club logo
28 paź
club logo
5 lis
club logo
11 lis
Banaś Klaudiusz
Bukowy Mateusz
Ciurko Bernard
Ciurko Norbert
Folwarczny Damian
Foryś Michał
Jaworski Paweł
Kozyra Mariusz
Kłak Jakub II
Lichończak Arkadiusz
Opic Arkadiusz
Skibiak Damian
Wojtuś Przemysław
Wysocki Tomasz
Łaciński Kamil
KS Węgierka
KS Węgierka
Zawodnik
club logo
12 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
27 sie
club logo
3 wrz
club logo
10 wrz
club logo
17 wrz
club logo
24 wrz
club logo
1 paź
club logo
8 paź
club logo
15 paź
club logo
22 paź
club logo
29 paź
club logo
5 lis
club logo
11 lis
Bajsarowicz Miłosz
Czura Miłosz
Drzymała Artur
Jaszek Paweł
Kochanowicz Adrian
Kos Krystian
Kubas Patryk
Kurasz Bartosz
Madejowski Daniel
Mikłasz Maciej
Wojdyła Bartłomiej
Wojdyła Michał
Wojdyła Sebastian
Zając Damian
Łęk Ostrów
Łęk Ostrów
Zawodnik
club logo
12 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
27 sie
club logo
3 wrz
club logo
10 wrz
club logo
17 wrz
club logo
24 wrz
club logo
1 paź
club logo
8 paź
club logo
14 paź
club logo
22 paź
club logo
29 paź
club logo
5 lis
club logo
11 lis
Atachim Sebastian
Czyż Kamil
Duda Tobiasz
Kosiński Filip
Kosiński Jan
Kud Kacper
Kupka Marcin
Lepszy Marcin
Sebastyanka Krystian
Skotnicki Krzysztof
Sota Kamil
Suchy Hubert
LKS Manasterz
LKS Manasterz
Zawodnik
club logo
13 sie
club logo
15 sie
club logo
20 sie
club logo
27 sie
club logo
3 wrz
club logo
10 wrz
club logo
17 wrz
club logo
24 wrz
club logo
1 paź
club logo
7 paź
club logo
15 paź
club logo
21 paź
club logo
29 paź
club logo
5 lis
club logo
11 lis
Bąk Jakub
Fila Nicolas
Gałas Arkadiusz
Kubejko Jakub
Kubrak Sebastian
Kurka Artur
Mazur Kamil
Mil Arek
Mycka Kamil
Mycka Krystian
Pucyło Dominik
Rygowski Mirosław
Sikorski Rafał
Telega Krzysztof
Tołpa Marcin
Wota Damian
MKS Radymno
MKS Radymno
Zawodnik
club logo
13 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
26 sie
club logo
3 wrz
club logo
9 wrz
club logo
17 wrz
club logo
23 wrz
club logo
1 paź
club logo
7 paź
club logo
15 paź
club logo
22 paź
club logo
28 paź
club logo
4 lis
club logo
11 lis
Buczkowski Adrian
Herman Jakub
Jaroch Piotr
Pawlik Mateusz
Studziński Łukasz
Styś Adrian
Szpunar Konrad
Szwedzki Miłosz
Tokarz Grzegorz
Żoch Kornel
Sanoczanka Święte
Sanoczanka Święte
Zawodnik
club logo
13 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
27 sie
club logo
3 wrz
club logo
10 wrz
club logo
17 wrz
club logo
23 wrz
club logo
1 paź
club logo
7 paź
club logo
14 paź
club logo
22 paź
club logo
29 paź
club logo
5 lis
club logo
11 lis
Andreasik Kacper
Andreasik Patryk
Białowąs Patryk
Gawłowski Krzysztof
Grabski Artur
Karbownik Grzegorz
Kisielewicz Jakub
Kisielewicz Tomasz
Lach Mariusz
Lisańczuk Dominik
Mikus Andrzej
Niedźwiecki Karol
Piwowar Dawid
Wolański Kuba
Żurawski Piotr
Szkło Młyny
Szkło Młyny
Zawodnik
club logo
13 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
26 sie
club logo
3 wrz
club logo
10 wrz
club logo
17 wrz
club logo
24 wrz
club logo
1 paź
club logo
7 paź
club logo
15 paź
club logo
22 paź
club logo
29 paź
club logo
5 lis
club logo
11 lis
Andrushchyshyn Vitalii
Chudzik Paweł
Herda Grzegorz
Kokot Mateusz
Konieczny Gabriel
Kopeć Ryszard
Korniienko Yaroslav
Lorenowicz Paweł
Pac Mikołaj
Piechota Piotr
Siwiecki Adrian
Stefanko Dawid
Stefanko Dawid Jr.
Świszcz Maciej
Tęcza Jankowice
Tęcza Jankowice
Zawodnik
club logo
13 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
26 sie
club logo
3 wrz
club logo
9 wrz
club logo
17 wrz
club logo
24 wrz
club logo
1 paź
club logo
8 paź
club logo
15 paź
club logo
22 paź
club logo
29 paź
club logo
4 lis
club logo
11 lis
Adamkiewicz Ireneusz
Chmielowski Jarosław
Dylewski Grzegorz
Fudali Karol
Jakubik Przemysław
Jakubik Sylwester
Kulczycki Rafał
Lis Kacper
Roga Wojciech
Sawa Gracjan
Stadnik Krystian
Szkulski Krystian
Wierzchowski Piotr
Łasocha Marcin
Wiraż Chłopice
Wiraż Chłopice
Zawodnik
club logo
13 sie
club logo
16 sie
club logo
20 sie
club logo
27 sie
club logo
3 wrz
club logo
9 wrz
club logo
17 wrz
club logo
24 wrz
club logo
1 paź
club logo
7 paź
club logo
15 paź
club logo
21 paź
club logo
29 paź
club logo
5 lis
club logo
11 lis
Bruk Grzegorz
Buczkowski Kamil
Duda Dawid
Gilarski Bartłomiej
Gilarski Tomasz
Kubas Paweł
Pobuta Łukasz
Prawecki Dawid
Skrzypek Ireneusz
Walczak Jakub
Łukasiewicz Artur
fm-logo-1

Klasa okręgowa

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
37
12
1
2
2
15
37
12
1
2
3
15
33
10
3
2
Awans IV Liga Podkarpacka
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa A

Klasa okręgowa strzelcy

Klasa A Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
42
14
0
1
2
15
37
12
1
2
3
15
36
12
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Jarosław

Klasa A Jarosław strzelcy

Klasa A Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
15
40
13
1
1
2
15
35
11
2
2
3
15
27
8
3
4
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Przemyśl

Klasa A Przemyśl strzelcy

Klasa A Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
13
31
10
1
2
2
13
30
9
3
1
3
13
30
10
0
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Drużyna zagrożona spadkiem
Spadek Klasa B Przeworsk

Klasa A Przeworsk strzelcy

Klasa A Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
14
39
13
0
1
2
14
35
11
2
1
3
14
31
10
1
3
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów

Klasa A Lubaczów strzelcy

Klasa B Jarosław

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
31
10
1
1
2
12
31
10
1
1
3
12
29
9
2
1
Awans Klasa A Jarosław

Klasa B Jarosław strzelcy

Klasa B Przemyśl

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
28
9
1
2
2
12
26
8
2
2
3
12
26
8
2
2
Awans Klasa A Przemyśl

Klasa B Przemyśl strzelcy

Klasa B Przeworsk

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
12
29
9
2
1
2
12
28
8
4
0
3
12
27
8
3
1
Awans Klasa A Przeworsk

Klasa B Przeworsk strzelcy

Klasa B Lubaczów

#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
1
10
28
9
1
0
2
10
21
7
0
3
3
10
21
7
0
3
Awans Klasa A Lubaczów

Klasa B Lubaczów strzelcy

P
Jarosław Piłka Lokalna

FREE
VIEW